Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 26

Téma: Nápad na nový JB mod + fotbal.

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Aldom
    Datum registrace
    Jan 2018
    Umístění
    MATRIX
    Příspěvky
    80

    Lightbulb Nápad na nový JB mod + fotbal.

    Zdar draci,

    dneska jsem 8 hodin stál u pásu a když už jsem z toho byl trochu mimo, tak jsem se rozhodl zkusit něco vymyslet na JB.


    Jako první bych chtěl nakousnout nový mód co mě napadl, no není úplně z mojí hlavy, myslím, že jsem ho viděl na cs:go jb a možná to byl i kotelnový server, ale asi spíš ne, nejsem si jistý. Zkrátka hlavní pointa modu je ta, že CTčka budou mít pouze knife a jejich úkolem bude hitnout jím Tčka - po hitnutí by byl hráč zmražený, nemohl by se hýbat jinak, kromě rozhlížení myší. Tčka by se mohli navzájem osvobozovat - nezmrazené T hitně zmrazené T a tím ho rozmrazí. Cílem CT je všechny vězně zmrazit. Cílem T je samozřejmě nenechat se zmrazit. Hit Tček vůči CT nemá žádný efekt.

    NICMÉNĚ.

    Měl bych k tomu svoji úpravu. Boostnul bych speed Tčkám a CTčkám bych dal scoutky s tím, že jejich zásobník, by mohl nést jen dva nebo tři náboje (po vystřelení nábojů by museli přebít, počet nábojů v zásobníku by se mohl odvozovat od určitého počtu T. Hitnutím ze scoutky by CTčko zmrazilo Tčko - logicky. Rozmražení pomocí knifu bych Tčkám samozřejmě nechal. To jak dlouho by na to CTčka měli apod. nechám na Vašem zvážení.

    --

    Co se týče fotbalu... JB hraju roky rokoucí a já osobně nesnáším fyziku míče na u nás. Nevím jak to vidí ostatní hráči, ale podle mě je to totální bullshit. V tomto bych se inspiroval konkurencí. Gejšit je sice na hovno, ale co si budem, v některých věcech jsou prostě popředu . Neříkám okopírujme to od nich, říkám upravme to, aby se to chovalo o něco líp než teď.

    --

    To co teď napíšu do toho nechci zahrnout, ale chtěl bych vědět Váš názor na stavitele. Co si o tom myslíte? Dle mě je to super, umožní to zaběhlé atrakce zajimávým způsobem upravovat anebo vytvářet úplně nové. Rád si váš názor přečtu :)!

    --

    Kotelna ztrácí hráče a přijde mi, že se na to tady hezky kašle a je to škoda, jelikož potenciál portálu je veliký. Jsou prázdniny a koukněte kolik nám tu hraje hráčů, není to smutné?
    Budu rád za každé konstruktivní vyjádření.
    Přeji pěkný zbytek dne

    E: opraven překlep

    E2: To by bylo zajímavé @Fast212 :) Mě by zajímalo, jestli by šlo naprogramovat, aby pouze v tom módu byl camp meter. Ten by tento problém vyřešil, ještě k tomu, když by se naprogramovalo to, že při 100% bys začal vydávat třeba zvuk jako slepice.
    Naposledy upraveno Aldom; 10-07-18 v 01:08.
    16:49 <Pelargos> to je novy anticheat proti obchadzacom. Ked nejde kotelna, neda sa obchadzat. Problem vyrieseny :D

  2. #2
    Stálý člen Avatar uživatele Vice1
    Datum registrace
    Feb 2018
    Příspěvky
    580

    Odpověď: Nápad na nový JB mod + fotbal.

    ten mód jak musí ctčka zmrazit tčka se mi celkem líbí

  3. #3
    Expert člen Avatar uživatele darkkk
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    New Orleans
    Příspěvky
    455

    Odpověď: Nápad na nový JB mod + fotbal.

    Citovat Původně založeno InherentVice</3 Zobrazit příspěvky
    ten mód jak musí ctčka zmrazit tčka se mi celkem líbí
    Mně se líbi tvoje profilovka

    A ten stavitel tiež xdeeededede
    FTP

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Nápad na nový JB mod + fotbal.

    Myslím si že by sa toto dost podobalo schovke... kedze dajme tomu že tam bude nejaký vymedzení čas napr 5. minút a CTčká by museli dovtedy stihnút všetkých zmrazit. Skor si myslím že tí 2 posledný bi kempili aby vyhrali kolo.

    Ale niečo by som k tomu modu doplnil: aby sa zabranovalo alebo aspom omedzilo kempeniu veznov navrhoval by som že vezen ktorý rozmrazí najviac Tčiek, dostane dalšie kolo VD. To by boli aj hráči aktívnejší a riskovali by aj napriek tomu že CTčka možu na nich čakat. Ked romrazí Tčko mohol si sa tomu kto ho rozmrazil pridat napr. +10 HP, +10 Vesty alebo by na to bol proste nejaký program ktorí by to zaznamenával. Ale kedže ja sa moc v programoch nerozumiem nechal by som to vedeniu aby to rozhodli ako bude najlepšie...
    Už neni čas huliť...

  5. #5
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: Nápad na nový JB mod + fotbal.

    To stým zmrazenim hráčov by bol totálne okopirovaný mod od Gejšitu, u nich to tam funguje už dlhú dobu na spôsob chickenu
    A to stým futbalom, osobne niesom obľúbenec futbalu na cs ale nevadí mi vôbec to ako to funguje..hráči ktorí tu hrávajú aktuálne tak tu hrajú len kvôli komunite česť výnimkám. A čo sa týka staviteľa tak by to bol opäť totálne skopirovaný mod alebo plugin od Gejšitu..
    Kotelna už dlho funguje na tom istom a podľa mňa si hráči zvykli a môžme byt radi za to že tu ešte hrajú.. Keďže hra je dosť stará a veľa hráčov prebehlo na modernejšie hry ako napríklad Csgo, Fortnite a pod..
    Poprípade pridať módy ktoré sa navrhovali a nebude ich také ťažké popridávať, napr Snowball

  6. #6

    Odpověď: Nápad na nový JB mod + fotbal.

    Nikomu se do toho chtít nebude, přitom to zní celkem slibně a já bych za ty roky taky už ocenila změnu. Chce to něco nového.. Ať už je to okopirovane či ne, ja to treba pořádně neznám a nápad se mi líbí..
    ꀘꀤ꓄꓄ꌩ❀❀

  7. #7
    Nováček Avatar uživatele Aldom
    Datum registrace
    Jan 2018
    Umístění
    MATRIX
    Příspěvky
    80

    Odpověď: Nápad na nový JB mod + fotbal.

    JB na gejšitu jsem hrál jen párkrát. Ten mod jsem viděl na csgo serveru, takže pokud tam mají stejný, tak se omlouvám, ale to jsem nevěděl :). Kvůli komunitě? Nejsme na to o moc lépe s komunitou jako oni. Nicméně fakt je ten, že pokud bude hra stagnovat tak budou hráči odcházet. JB stagnuje už hrozně dlouho, všichni na to kašlou, respektive kašlou na to ti, co mají moc s tím něco dělat. Myslím, že kdyby se daly hlavy dohromady ve vedení a určitě i ateamu, tak by vznikly nové, unikátní nápady, kterými by se mohla kotelna pyšnit (pokud má ateam nápady a kašle na to vedení, tak by se mělo vedení změnit, tak to prostě chodí, neděláš svoji práci dobře? - dej ji někomu, kdo by ji dělat chtěl s úsilím a odhodlaností), ale co máme teď? Ano, ten stavitel by byl okopírovaný, to asi ano, ale vadilo by ti to, kdyby to měl jiný konkurenční portál? Jiný portál, co by neměl tak přehnané VIP? Myslím, že ne.. Jsou to zaprodané svině a jak řekl jeden moudrý muž, gejšit je továrna na prachy, ale to neznamená, že v něčem nejsou po předu a že bychom se od nich nemohli inspirovat. Zkus se spíš zamyslet nad tím, jak by to ocenili naši hráči, stavitel je obrovský potenciál.
    16:49 <Pelargos> to je novy anticheat proti obchadzacom. Ked nejde kotelna, neda sa obchadzat. Problem vyrieseny :D

  8. #8
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Odpověď: Nápad na nový JB mod + fotbal.

    Pokud má někdo jako třeba burák možnost tyhle věci spravovat, tak nějaká inspirace od konkurence nemusí být na škodu. Jde o stejný typ serverů, tak je jasné, že se tam ty prvky budou opakovat. Rozdíl dělají hlavně pravidla, která máme odlišná. Ale jak jsem psal, pokud nemá někdo pravomoc a taky čas tohle spravovat, tak je to diskuze opět o ničem a nic nového se nepřidá. Taky by se musel nejspíš najít přímo daný funkční plugin, protože to sám asi nikdo nenastaví.
    Naposledy upraveno The Frisco; 10-07-18 v 14:17.

  9. #9
    Server admin Avatar uživatele DeadJoy
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Jailbreak
    Příspěvky
    225

    Odpověď: Nápad na nový JB mod + fotbal.

    Mod se mi líbí, rád bych ho uvítal. Je to podobné jako na gs, ale co dneska není okopírované od gs. I oni kopírují z jiných webů. Fotbal bych nechal jaký máme. Zažil jsem "jejich" a už nikdy víc.. je to můj názor, ale i tak, tenhleten fotbal se mi zdá lepší co máme, jelikož si zahrajeme víc, víc bojujete o míč atd.
    Nicméně jak napsal Frisco.. každý nápad dobrý, je to fajn, něco nového.. ale nikdy se nic neudělá, pokud někdo nemá správu nad tím vším a někdo si neudělá čas a nepřidá to atp. Je to škoda, protože už teď tu máme kupu návrhů, na kterých je vrstva prachu.
    Life is illusion.

  10. #10
    Expert člen Avatar uživatele Bastien
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    ЩӨЯᄂD ӨF FΛПƬΛƧY/ПY
    Příspěvky
    493

    Odpověď: Nápad na nový JB mod + fotbal.

    Citovat Původně založeno The Dark Zobrazit příspěvky
    Mně se líbi tvoje profilovka

    A ten stavitel tiež xdeeededede
    Mě se líbí i tvoje
    Jinak mod dobrý :D
    Míč souhlas
    Stavitelství není špatný nápad
    Petulee a Kotelňácipodpovrchem
    A nezapomeňme na Yuriho, Kejtynku (zlý jste na ní), Janku, Steu, Natálku a Nikol.(sad_grill).
    medvidekteddy:To ne já, to můj bratr.
    Discord=csko.cz
    https://www.youtube.com/watch?v=LLsF...ature=youtu.be

  11. #11
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Nápad na nový JB mod + fotbal.

    Ten mod se zmrazením T je dobrý nápad, ale muselo by se ošetřit pár faktorů. Představ si jakoukoliv šachtu a 3 T za sebou aby měl kamarád protekci. To by se muselo vyřešít nějakým hitováním třeba za 25HP/kop, 5HP/ box nebo znižováním HP v blízkosti spolohráčů..

  12. #12
    Profesionální člen Avatar uživatele Vachyas
    Datum registrace
    Nov 2016
    Umístění
    Chernobyl
    Příspěvky
    294

    Odpověď: Nápad na nový JB mod + fotbal.

    To stavitelství bych opravdu uvítal, něco jako je na BB.
    + HnS mód by taky nebyl špatnej.

  13. #13
    Nováček
    Datum registrace
    May 2017
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1

    Odpověď: Nápad na nový JB mod + fotbal.

    To zmrazovanie je celkom dobre

  14. #14
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Nápad na nový JB mod + fotbal.

    Citovat Původně založeno Vachyas Zobrazit příspěvky
    To stavitelství bych opravdu uvítal, něco jako je na BB.
    + HnS mód by taky nebyl špatnej.
    BB na JB by mohl být dobrý nápad.

  15. #15
    Expert člen Avatar uživatele Fropo
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    398

    Odpověď: Nápad na nový JB mod + fotbal.

    Souhlasím se vším co bylo napsáno.
    BB parádní věc.
    Mód zní suprově.
    PRO

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •