Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazit výsledky od 31 do 38 z 38

Téma: teecko --> Fellow

  1. #31

    Re: Odpověď: teecko --> Fellow

    Citovat Původně založeno DeadJoy Zobrazit příspěvky
    Nechci se tu zastávat nikoho. Ani Fellowa, ani teecka, ale pokud jde o tohle, tak bych chtěl jen říct, že pokud někdo dělá admina na JB, tak každý dobře ví, jakej to tam je cancer a očekává se trošku té chladné hlavy, nebýt zbrklý, vydržet nějaký ten nátlak, nějakou tu nadávku a možná i provokaci. Samozřejmě, že každý má práh někde jinde, ale co se týče JB tak tam se to co se týče adminů očekává, že nebudou banovat okamžitě co jim třeba někdo napíše "Jdi do p****" nebo nějakou provokaci, kterou by si měli sami ověřit a nebo se nejdřív zeptat, proč a jak apd.. Stačí jen mluvit. Pokud teda nešlo o provokaci doprovázenou slovama v chatu.
    Je dobře, že si nenechávají srát na hlavu, ale.. je to jailbreak, tohle se stává.
    lenze skludnit sa na jb a vediet co banovat a co ignorovat trva trosku dlhsie nez jeden post :D, aspon mne trvalo 3 roky kym som mal u pici chat :D
    Keď ťa niekto bude poučovat o nadváhe, zjedz ho tiež! Virus, virus everywhere.
    http://img.memecdn.com/fucking-piece...t_o_870112.jpg
    https://49.media.tumblr.com/4484be12...f2mto1_500.gif

  2. #32
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: teecko --> Fellow

    Stále tu väčšina nepochopila ban, provokácia nie je smerovana na mňa ale na admina s menom Nuuda.Mne osobne by to bolo ukradnuté keby tam ma moje meno ale ide o to že tento človek len skúša trpezlivosť všetkých ostatných čo si môže dovoliť.

  3. #33
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: teecko --> Fellow

    Citovat Původně založeno rEJKAc Zobrazit příspěvky
    Admin co se nechá unést nebo vyprovokovat tak lehce by neměl dělat admina pak se to může brát jako Zneužívání práv. Admin by neměl byt labilní .
    Tvoj argument som vôbec nepochopil ale keď trošku začneš rozumieť jb ak vôbec niekedy, tak uvidíš o čo tomuto človeku ide.

  4. #34

    Re: Odpověď: teecko --> Fellow

    Citovat Původně založeno Fellow Zobrazit příspěvky
    Tvoj argument som vôbec nepochopil ale keď trošku začneš rozumieť jb ak vôbec niekedy, tak uvidíš o čo tomuto človeku ide.
    ved sa mu venujes, takze mu nahravas do kariet :D
    Keď ťa niekto bude poučovat o nadváhe, zjedz ho tiež! Virus, virus everywhere.
    http://img.memecdn.com/fucking-piece...t_o_870112.jpg
    https://49.media.tumblr.com/4484be12...f2mto1_500.gif

  5. #35
    Expert člen
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    397

    Odpověď: teecko --> Fellow

    Citovat Původně založeno Fellow Zobrazit příspěvky
    že to priamo ty hovoríš ako by sa mal správať admin,, tak to už je fakt vážne toto..ale viac sa k tebe vyjadrovať nebudem
    Ja som admin na JB a nemám za potrebu sa vyjadrovať k žiadosťi o unban v sekcíí AIM.
    Jako sorry, ale já narozdíl od tebe nikdy neřešil takovou hloupost a nechodím na server s tím že heeeej já jsem admin...já jsem pan nedotknutelný...
    Citovat Původně založeno Fellow Zobrazit příspěvky
    Tvoj argument som vôbec nepochopil ale keď trošku začneš rozumieť jb ak vôbec niekedy, tak uvidíš o čo tomuto človeku ide.
    Jak už psal Operák...proč tady pleteš JB a AIM, když je to globální věc ? Já s právama na aim, si klidně dovolím říct, že tomu JB rozumím více, než ty.

  6. #36
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: teecko --> Fellow

    Citovat Původně založeno Madunax Zobrazit příspěvky
    Jako sorry, ale já narozdíl od tebe nikdy neřešil takovou hloupost a nechodím na server s tím že heeeej já jsem admin...já jsem pan nedotknutelný...

    Jak už psal Operák...proč tady pleteš JB a AIM, když je to globální věc ? Já s právama na aim, si klidně dovolím říct, že tomu JB rozumím více, než ty.


  7. #37
    Ex-admin Avatar uživatele hanba mi
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    doma s dcerkou
    Příspěvky
    606

    Odpověď: teecko --> Fellow

    a zase shit storm v ramci AT...magor dosiahol co chcel, opat sme za ko*otov, ban uz aj pomaly skonci a stale tu chceme drzat playerov ako tento magor...nie je to prvy krat, co isiel na srv s jasnym umyslom provokovat, urobil to opat (niektori zjavne netusia o com tento magor cely je), ale zacinam mat dissrespekt voci tym, ktori mu davaju za pravdu. Uplne jasne, cielene a bez akehokolvek studu brnka na nervy a skusa, kam az moze zajst. Takto aspon zistil, ze si tu nemoze robit co chce. Co takto to locknut, nech tato neverendingstory nema 8 stran staciek (nema permu tak wtf???)

  8. #38
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: teecko --> Fellow

    Citovat Původně založeno hanba mi Zobrazit příspěvky
    a zase shit storm v ramci AT...magor dosiahol co chcel, opat sme za ko*otov, ban uz aj pomaly skonci a stale tu chceme drzat playerov ako tento magor...nie je to prvy krat, co isiel na srv s jasnym umyslom provokovat, urobil to opat (niektori zjavne netusia o com tento magor cely je), ale zacinam mat dissrespekt voci tym, ktori mu davaju za pravdu. Uplne jasne, cielene a bez akehokolvek studu brnka na nervy a skusa, kam az moze zajst. Takto aspon zistil, ze si tu nemoze robit co chce. Co takto to locknut, nech tato neverendingstory nema 8 stran staciek (nema permu tak wtf???)
    Promiň, prý jsem to měl udělat už včera.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •