Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 43

Téma: teecko --> Operak

  1. #1
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    teecko --> Operak

    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Zabanovan adminem Operak
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Duvod: 'neustala provokace clenu admin teamu'
    [AMXBANS] Delka: '12 tydnu'
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:672597167'
    [AMXBANS] Tvoje IP: '109.81.210.170'
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www.csko.cz
    [AMXBANS] =======================================


    Poznamka:


    Ban na 12 týdnů za provokování AT ? Čím zase prosim tě ? Tím, že hraju v klidu na dustech, nebo tím, že hlásím cheatera, ketrýho beztak neni admin schopný zabanovat, jelikož nemá nové cs, takže nemůže dělat screeny, takže ho musí banovat Pelargos po tom, co dalších 30 minut kazí hráčům hru, gg wp.
    Je to dost na hlavu když ti admin dá ban jen co uvidí nick Radek nebo něco podobného, ačkoliv jich po ČR běhá dostatek.
    Pro Švadlenku : Nevím, jestli žiješ v dokonalém světě, kde je vše nádherné, růžové a svítí sluníčko, ale realita je taková, že né vždy se ti všechno bude líbit.
    takže bych tě poprosil o to abys nebyl přecitlivělý jak při krámech a operáka bych poprosil o UB či zkrácení protože mi přijde ujetý banovat takový pičoviny .. ještě na aimu




    PS : Nechte mi to odemčené, když se tu banují takové pičoviny lel.
    Naposledy upraveno teecko; 27-07-18 v 18:22.

  2. #2
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: teecko

    Nemůžu se ti tu vyjádřit k samotné žádosti, protože nemám tolik času. Nicméně jsem na člověka kterého si mi hlásil, zavolal Maria a poprosil ho jestli ho nedoresi protože mi neni dobře. Pak mě upozornil na tebe, protože jsem sri tě nevšiml. Zeptal se mě jestli ti má rovnou dát , ale řekl jsem mu že ti dám radši ban já, aby se Mario vyhnul tomuhle dešti . K tvému banu zatím bez vyjádření.


    E:btw příště nemazej to jméno z výpisu dík.
    Naposledy upraveno Operak; 27-07-18 v 18:54.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele hanba mi
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    doma s dcerkou
    Příspěvky
    606

    Odpověď: teecko

    Dikez za tie 3 mesiace Operacku moj...mas to u mna (aby to nebolo len na teba hh)...a ty,exot, skus sa trosku povenovat frajerke/frajerovi, kamaratom, rodine, ved vonku v reallajfe je taaaak krasne. Pusku na cielko posielam

  4. #4
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: teecko

    Pro operáka, je tam výpis hned po banu, ne po tom, co jsem se znovu napojil, nic jsem nemazal.
    Jojo tobě taky Neboj
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele wowz0r
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Klasické a AIM servery, RC cars
    Příspěvky
    896

    Odpověď: teecko

    Ty vole, to tu fakt toho potrata takhle řešíte? Opět by se mělo aplikovat ono staré a lety ověřené rčení: "když nevíš jak dlouhej ban dát, šoupni tam permu". Díky čau, tvá máňa


    ASUS Prime Z270-K; Intel Core i7-7700 3.6GHz, 8MB L3 cache + NZXT Kraken X52; MSI GeForce GTX 1080Ti DUKE 11G OC; Kingston 24 GB DDR4 3000MHz CL15 HyperX Predator Series; Cooler Master N400; HDD 2 TB + 3 TB; SSD 256 GB + 512 GB; Fortron Hyper M 700 W

  6. #6

    Re: teecko

    Zdravím, ban je oprávněný, leč absurdní.

  7. #7
    Expert člen
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    302

    Odpověď: teecko

    Hej ale tak ty jsi asi silně retardovaný co? Můžeš mi laskavě vysvětlit proč se navážíš zase do mě? Ani nevím co jsi udělal, nikomu jsem nic nehlásil a nijak tě neřešil, naivně jsem myslel že můj včerejší koment postačí abych od tebe měl klid, ovšem tvůj totálně vyjebaný mozeček je tak malý, že mu nic nedochází a musí ze všeho obviňovat mě, na takového člověka jako jsi ty už opravdu nemám náladu, to že dostaneš od někoho ban a hned za to můžu já, mi opravdu nedává smysl. Raději se zkus zamyslet nad sebou pokud to nebude moc na ty piliny co máš v hlavě. Chtěl jsem to v klidu uzavřít, ale ty jsi prostě tak neskutečně vylízanej že máš fakt jen zapotřebí vyvolávat další a další vzpory, takže mě z toho laskavě vynech a jdi si hrát na píseček, to je totiž hra, která by mohla stačit na tvůj styl myšlení, ovšem nedivil bych se kdyby i to na tebe bylo náročný. Příště si mě neber zase do huby ubožáku.

    Pokud ti to stále nedošlo s posledníma dvěma bany nemám co dočinění.
    Naposledy upraveno Nuuu,da!!; 27-07-18 v 20:06.

  8. #8
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: teecko

    Citovat Původně založeno Nuuu,da!! Zobrazit příspěvky
    Hej ale tak ty jsi asi silně retardovaný co? Můžeš mi laskavě vysvětlit proč se navážíš zase do mě? Ani nevím co jsi udělal, nikomu jsem nic nehlásil a nijak tě neřešil, naivně jsem myslel že můj včerejší koment postačí abych od tebe měl klid, ovšem tvůj totálně vyjebaný mozeček je tak malý, že mu nic nedochází a musí ze všeho obviňovat mě, na takového člověka jako jsi ty už opravdu nemám náladu, to že dostaneš od někoho ban a hned za to můžu já, mi opravdu nedává smysl. Raději se zkus zamyslet nad sebou pokud to nebude moc na ty piliny co máš v hlavě. Chtěl jsem to v klidu uzavřít, ale ty jsi prostě tak neskutečně vylízanej že máš fakt jen zapotřebí vyvolávat další a další vzpory, takže mě z toho laskavě vynech a jdi si hrát na píseček, to je totiž hra, která by mohla stačit na tvůj styl myšlení, ovšem nedivil bych se kdyby i to na tebe bylo náročný. Příště si mě neber zase do huby ubožáku.
    Duvod: 'neustala provokace clenu admin teamu'

    Nevím proč, ale i ostatní admini nějak neustále naráží na ten váš spor, tak asi proto taková reakce. Včerejškem se to mělo nějak uzavřít, pokud se adminovi nelíbil nick kedaR - mohl dát ban z webu, aby nemohl hrát nikde jinde a pak se uvidí, jak se situace vyvine, ale nestalo se tak.

    Asi bych navrhla toto zatím nějak uzamčít a dořešit s náboráři, kteří ti potom dají vědět, nebo se tu budete jenom dále hádat. Jestli s tím souhlasíš, tak klidně napiš.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  9. #9
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: teecko

    Nevím koho jiného by něco takového mohlo provokovat, narazil jsem jen na tebe.
    Tak koho ten nick provokoval když tedy tebe ne ? Nick radek Provokoval tomáše ? Jakuba ? jirku či co ?
    Pro Švadlenku speciál : nevím proč máš hned potřebu urážet a nadávat, já se bez urážek na tvoji osobu zatím obešel.
    A jinak ano, já už to neřešil a klidně si hrál na aimu kam nechodíš abych si v klidu zahrál.
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  10. #10
    Expert člen
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    302

    Odpověď: teecko

    O daném nicku jsem do teď ani nevěděl, v tu dobu jsem nebyl ani doma, tudíž absolutně nechápu, proč mě do toho opět tahá. Tento člověk musí mít v hlavě slušně vymleto, očividně ho baví akorát vyvolávat vzpory, nedivil bych se kdyby začal psát ještě do stížností (y)

  11. #11
    Expert člen
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    302

    Odpověď: teecko

    Na Aimu jsem tak rok nebyl, ale jinak dobrý

  12. #12
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: teecko

    Však proto se ptám koho to tedy provokuje když né tebe.
    Proč myslíš že jsem hrál tam lul ?
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  13. #13
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: teecko

    A nick, který když přečteš pozpátku jako Radek jsi měl proč? Protože si včera dostal ban, tak jsi chtěl na protest dát jiný nick jestli za něj taky dostaneš ban? Záhadně se ještě objevilo velké R na konci tvého nicku.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  14. #14
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: teecko

    Nemůžu za to že ho čteš pozpátku, kedar je Izraelská osada lul. Jsem si říkal že R je takové důrazné tak že ho nechám velké.

    "Protože si včera dostal ban, tak jsi chtěl na protest dát jiný nick jestli za něj taky dostaneš ban?" To si mám snad nechat ten samej abys byl spokojenej lul ?
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  15. #15
    Server admin Avatar uživatele CernaSmrt
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    160

    Odpověď: teecko

    Citovat Původně založeno teecko Zobrazit příspěvky
    Nemůžu za to že ho čteš pozpátku, kedar je Izraelská osada lul.
    Teečko víš bral jsem tě jako normálního hráče, ale tohle je už provokace a ty to moc dobře víš. Jsem proti unbanu.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •