Strana 3 z 3 PrvníPrvní 123
Zobrazit výsledky od 31 do 43 z 43

Téma: teecko --> Operak

  1. #31
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: teecko --> Operak

    Dokud nebude urážet, vulgárně napadat adminy, nebo mít podobné nicky, tak se za jména v nicku nikdy nebanovalo. Klidně at si všichni mají jméno Tereza, je mi to jedno, ale takový hunt je úplně zbytečný. Bohužel opět dal ban admin, který nevím co tím chtěl dokázat a bohužel zde zase není nikdo, kdo by to mohl uzavřít. Takže teecko, jak sem ti psala, zkus si už nikoho nevšímat a vyčkej.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  2. #32
    Ex-admin Avatar uživatele hanba mi
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    doma s dcerkou
    Příspěvky
    606

    Odpověď: teecko --> Operak

    Opat sa ukazuje ta nesurodost, pani a dama, tento exot to tu robi schvalne a nie jeden krat. Pri inych prehreskoch rovnakeho principu sa bany casovo stupnuju, neviem preco by tento zrovna mal mat vynimku. (berme to globalne, nie len ciastkovo ako to berete vy). Jakub=provokacia=ban, Radek=provokacia=ban, bolo mu povedane(minimalne Operak si s nim pisal a upozornil ho na to), ze toto nieje vhodne sparavanie a bum, vobec si to nezobral k srdcu...vysledok? ban...pre mna uplne jasna a zmysluplna postupnost, nic na co by sa mohol stazovat. Fakt nechapem (Terezka ci grakon), ma tu byt nejaky poriadok, to naozaj budeme prosit, aby to nerobil, ked na to bol xkrat upozorneny?? to je princip a nie jednorazova zalezitost, musi znasat nasledky. Ja ked niekomu zmenim nick, tak to dotycny pochopi, lebo nema v mozku z piva kostku..alebo piliny ako to tu bolo spomenute. Cisty provokater a toto tu potrebujeme?
    btw tesim sa na nick Zoli, Radku/Jakube ci kolko to mas vlastne mien bratm...
    ale aby to nebolo len jednostranne, Operacku, chcel by som POPROSIT, ci by nebolo mozne skratenie, rad davam uz 258 326 sancu nasmu exotovi. Novu dlzku ponecham na tvojom zvazeni. Dakujem

  3. #33
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: teecko --> Operak

    Citovat Původně založeno hanba mi Zobrazit příspěvky
    Opat sa ukazuje ta nesurodost, pani a dama, tento exot to tu robi schvalne a nie jeden krat. Pri inych prehreskoch rovnakeho principu sa bany casovo stupnuju, neviem preco by tento zrovna mal mat vynimku. (berme to globalne, nie len ciastkovo ako to berete vy). Jakub=provokacia=ban, Radek=provokacia=ban, bolo mu povedane(minimalne Operak si s nim pisal a upozornil ho na to), ze toto nieje vhodne sparavanie a bum, vobec si to nezobral k srdcu...vysledok? ban...pre mna uplne jasna a zmysluplna postupnost, nic na co by sa mohol stazovat. Fakt nechapem (Terezka ci grakon), ma tu byt nejaky poriadok, to naozaj budeme prosit, aby to nerobil, ked na to bol xkrat upozorneny?? to je princip a nie jednorazova zalezitost, musi znasat nasledky. Ja ked niekomu zmenim nick, tak to dotycny pochopi, lebo nema v mozku z piva kostku..alebo piliny ako to tu bolo spomenute. Cisty provokater a toto tu potrebujeme?
    btw tesim sa na nick Zoli, Radku/Jakube ci kolko to mas vlastne mien bratm...
    ale aby to nebolo len jednostranne, Operacku, chcel by som POPROSIT, ci by nebolo mozne skratenie, rad davam uz 258 326 sancu nasmu exotovi. Novu dlzku ponecham na tvojom zvazeni. Dakujem
    Normálně mi napiš v čem při posledním banu vidíš provokaci? Že si tam dá jméno pozpátku? Nebo vůbec za jméno? Však to ani v pravidlech nemá, může si tam dát třeba Samík a pochybuju, že Samco dojde a bude mu dávat permy, navíc myslím že měl nejdřív padnout návrh, který se trošku déle pořeší a ne se tu veřejně hádat, tak se pak nediv, že to vypadá, jak to vypadá... A ještě ban udělí admin, který podle pravidel už dávno i tak admin být neměl.. Řešíš provokaci hráče, ale že máš v AT vynašeče to je ok..
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  4. #34
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: teecko --> Operak

    Citovat Původně založeno hanba mi Zobrazit příspěvky
    Opat sa ukazuje ta nesurodost, pani a dama, tento exot to tu robi schvalne a nie jeden krat. Pri inych prehreskoch rovnakeho principu sa bany casovo stupnuju, neviem preco by tento zrovna mal mat vynimku. (berme to globalne, nie len ciastkovo ako to berete vy). Jakub=provokacia=ban, Radek=provokacia=ban, bolo mu povedane(minimalne Operak si s nim pisal a upozornil ho na to), ze toto nieje vhodne sparavanie a bum, vobec si to nezobral k srdcu...vysledok? ban...pre mna uplne jasna a zmysluplna postupnost, nic na co by sa mohol stazovat. Fakt nechapem (Terezka ci grakon), ma tu byt nejaky poriadok, to naozaj budeme prosit, aby to nerobil, ked na to bol xkrat upozorneny?? to je princip a nie jednorazova zalezitost, musi znasat nasledky. Ja ked niekomu zmenim nick, tak to dotycny pochopi, lebo nema v mozku z piva kostku..alebo piliny ako to tu bolo spomenute. Cisty provokater a toto tu potrebujeme?
    btw tesim sa na nick Zoli, Radku/Jakube ci kolko to mas vlastne mien bratm...
    ale aby to nebolo len jednostranne, Operacku, chcel by som POPROSIT, ci by nebolo mozne skratenie, rad davam uz 258 326 sancu nasmu exotovi. Novu dlzku ponecham na tvojom zvazeni. Dakujem

    Nesourodost - Takže když jeden admin dá absurdní ban, tak zbytek má držet hubu a krok a nic nepsat, jen aby byli všichni admini jako jeden team nebo jak ?
    Časově stupňovat - 8 hodin/1 den/84 dní seems legit
    Nesebral jsem si to k srdci - Na jb už jsem neměl v úmyslu ani chodit, šel jsem na aim, kde jsem měl za to, že se tam takové sračky neřeší a dal si nick kedaR, kde je na vás, jak si to přečtete ( Většina lidí, co jsem na serveru potkal, tomu říkala čedar. ) O nudovi potažmo jiných adminech jsem nenapsal ani čárku a v klidu si hrál a hlásil cheatery, takže můžu s klidem říct, že jsem v tu chvíli udělal víc dobrého jak celý Operák lel.
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  5. #35
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: teecko --> Operak

    Základným problémom je to, že teečko sa vedome pohybuje medzi prahom tolerantnosti niektorých adminov, následkom čoho tu vznikajú nezhody. V konečnom dôsledku mu aj možno o to ide, urobiť z niektorých členov hlupákov. Je samozrejmé, že každý bude mať na uvedenú vec iný názor, to je samozrejme v poriadku. Banovanie za takúto kvázi somarinu je možno smiešne, avšak treba sa pozerať na to, čo všetko tomu predchádzalo, nevraviac o množstve upozornení. Neznamená to ale teraz, že každý hráč môže byť za toto banovaný. Tentokrát konflikt vznikol po "potýčke" s Nudom. Predtým sa nič nedialo. Trošku ma zaráža ten nick InherentFice, keďže pod nickom InherentVice tu vystupuje druhý hráč. Či mu to vadilo a boli ste dohodnutí, nateraz neriešme.

    Takéto konanie ako v tomto prípade, je ojedinelé a individuálne. To už je naozaj len o danom človeku. Netreba ďalej zabúdať na históriu banov a pôsobenia na tomto portáli. Ďalším nepoľahčujúcim faktorom je absolútne nulová pokora a ochota dohody a spolupráce medzi ním a adminmi. Po každom takomto banálnom bane, ktorý tu obdržal, bolo plno sprostých a provokatívnych poznámok v chate, nie je tomu inak ani teraz. Naozaj rozumný človek by si vzal z toho ponaučenie.

    V konečnom dôsledku, nech sa rozhodne hocijako, vyjde z toho ako víťaz. Ak sa mu udelí unban, tak bude určite v tomto v budúcnosti podobným spôsobom pokračovať. Ak sa mu skráti ban, u niekoho by to malo pozitívny vplyv a dotyčný by sa umravnil. Ak sa mu unban neudelí, tak vyjde ako víťaz a to takým spôsobom, že bol obeťou bandy dementov AT (v jeho nárečí).

    Nájsť vhodné riešenie z uvedeného problému je asi nateraz nemožné, najvhodnejšou strednou cestou by bolo možno len skrátenie. Ako som spomenul, nie je isté, či by to pomohlo. Vzhľadom k spomínanej histórií by som však pod 3 týždne nešiel.

    E: Samozrejme, pohybujeme sa len vo virtuálnom svete a celkovo najlepším riešením by bola jedna výchovná, ako to už niekto hore vyššie spomenul.
    Naposledy upraveno Samco; 28-07-18 v 20:01.

  6. #36
    Ex-admin Avatar uživatele hanba mi
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    doma s dcerkou
    Příspěvky
    606

    Odpověď: teecko --> Operak

    Mily Jakub/Radek
    naozaj neviem, ci priblbleho len hras alebo nim aj naozaj si, ale skus trosku zauvazovat..alebo podme spolu, aby si mal nejaku mentalnu oporu: tu, toto, ci toto je tvoja nedavna minulost ohladom provokovania, dostal si za svoju recidivu (opakovane porusenie) 3 bany, ale nie, ty zjavne nechapes co tym chceli admini povedat vsak??? Neviem co sa ti tymto nepaci na tej casovej postupnosti??? je uplne logicka a konstantna...ty si proste exot, co si povedat neda, tak sa s tebou bude zachadzat ako s menej vyspelym jedincom a vysledok mas v banliste. Bolo ti napisane, ze sa mas spratat do koze, ale ty to ignorujes Naozaj nechapem, comu tvoja malickost nerozumie na tom, ze si teraz vyfasoval 3 mesiace.

    Mila Terezka,
    normalne ti napisem, v com vidim provokaciu. Bol upozorneny, dostal ban, Operak mu pisal, ze sa ma toho arogantneho spravania vyvarovat, ale zjavne nerozumie dobremu slovu. Ja viem, ze niektori ludia nemaju priestorovu predstavivost (tzv. nadhlad - pohlad z globalnej perspektivy) a nevedia sa na problem pozriet zo sirsieho uhlu pohladu, tak to skusim vysvetlit jednoduhsie. Nepozeraj sa na to prizmou nicku, ale skus sa na to pozriet prizmou recidivneho spravania sa daneho exota, provokacia bola v tom, ze dostal ban, bol mu zruseny a mily Jakub/Radek dostane boost egocentrickosti a skusa, kam az moze zajst. Je to proste recidivista, provokater a ty to asi nevies, alebo nechces vidiet. Preco, to mi je u prdele, ale on si jednoducho ten ban zasluzil a sam dobre vie za co, aj ked sa tu hra na nechpaveho a ublizeneho blbecka.
    A k tomu, kto ma byt ci nema byt adminom, skusme viacej pokory (isto vies, ako to myslim)
    Naposledy upraveno hanba mi; 28-07-18 v 21:20.

  7. #37
    Server admin Avatar uživatele CernaSmrt
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    160

    Odpověď: teecko --> Operak

    Abych neseděl stranou tak ještě něco dopíšu. Teečko dostal 2 bany (+1 aktivní) dnem po dnu. Bylo by mi jedno kdyby si dal za týden ten nickname kedaR, ale hnedka druhý den po banu si tam přiběhne s tímhle nickem (sorry ale to velký R mě nutí číst pozpátku) za mě to je provokace (+když mu to ještě napsal Operák). Ano kdyby se mělo banovat všechno tak už by si tady nikdo nezahrál.(Abych nezapoměl tak ještě jeho vyjadřování není taky nějak moc extra : http://csko.cz/forum/showthread.php?...cko-gt-Nuuu-da!! :vím že když je někdo nasranej tak píše všechno.)

  8. #38
    Stálý Maniak Avatar uživatele teecko
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Pod Mostem
    Příspěvky
    819

    Odpověď: teecko --> Operak

    Pro pána exotů - Však jsem ho nijak neprovokoval, sám to napsal že jeho ( radka kterýho to sralo jako hlavního co vím ) to neprovokovalo, bo o tom ani nevěděl, tak jaká provokace prosim tě.
    Vím že jsi rád že mám ban a pod, ale chce to lepší reason, než dát ban za to, že jsem dostal minule ban.

    Pro smrtku - Mě to velký R nutí číst to jako R lul. řekl mi že nemám mít nick radek co vím, tak jsem neměl nick Radek. Nebo by byl radši kdybych si ho nezměnil ? nebo o co vám jde lul.'
    Tak moje vyjadřování neni nic extra http://csko.cz/forum/showthread.php?...l=1#post506432
    Život je hořký, bohudík, Radegast. †™

  9. #39
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: teecko --> Operak

    Citovat Původně založeno hanba mi Zobrazit příspěvky
    Mily Jakub/Radek
    naozaj neviem, ci priblbleho len hras alebo nim aj naozaj si, ale skus trosku zauvazovat..alebo podme spolu, aby si mal nejaku mentalnu oporu: tu, toto, ci toto je tvoja nedavna minulost ohladom provokovania, dostal si za svoju recidivu (opakovane porusenie) 3 bany, ale nie, ty zjavne nechapes co tym chceli admini povedat vsak??? Neviem co sa ti tymto nepaci na tej casovej postupnosti??? je uplne logicka a konstantna...ty si proste exot, co si povedat neda, tak sa s tebou bude zachadzat ako s menej vyspelym jedincom a vysledok mas v banliste. Bolo ti napisane, ze sa mas spratat do koze, ale ty to ignorujes Naozaj nechapem, comu tvoja malickost nerozumie na tom, ze si teraz vyfasoval 3 mesiace.

    Mila Terezka,
    normalne ti napisem, v com vidim provokaciu. Bol upozorneny, dostal ban, Operak mu pisal, ze sa ma toho arogantneho spravania vyvarovat, ale zjavne nerozumie dobremu slovu. Ja viem, ze niektori ludia nemaju priestorovu predstavivost (tzv. nadhlad - pohlad z globalnej perspektivy) a nevedia sa na problem pozriet zo sirsieho uhlu pohladu, tak to skusim vysvetlit jednoduhsie. Nepozeraj sa na to prizmou nicku, ale skus sa na to pozriet prizmou recidivneho spravania sa daneho exota, provokacia bola v tom, ze dostal ban, bol mu zruseny a mily Jakub/Radek dostane boost egocentrickosti a skusa, kam az moze zajst. Je to proste recidivista, provokater a ty to asi nevies, alebo nechces vidiet. Preco, to mi je u prdele, ale on si jednoducho ten ban zasluzil a sam dobre vie za co, aj ked sa tu hra na nechpaveho a ublizeneho blbecka.
    A k tomu, kto ma byt ci nema byt adminom, skusme viacej pokory (isto vies, ako to myslim)
    To, že tu stále všechny oslovuješ jménem má být nějaká provokace? Co tak si vzít smetáček a lopatku a zamést si nejdřív před vlastním prahem, když už teda nikdo nemůže používat pravá jména. Operak si založí téma, kde chce něco vyřešit a pak stejně jedná dlé svého, téma si zamče, aby se už nikdo nemohl vyjádřit a potom se vše řeší veřejně. Určitě nejsem sama, kdo tento ban považuje za absurdní - hlavně tu délku.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  10. #40
    Ex-admin Avatar uživatele hanba mi
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    doma s dcerkou
    Příspěvky
    606

    Odpověď: teecko --> Operak

    Nie nie Terezka, to meno je mi doslova svate, kedze ho ma aj moja dcerenka (inspiraciou mi bola ina tunajsia Terezka, ale to mi isto odpustis ), ale ty si tolerantna osobka a tuto familiarnost mi isto odpustis. Ale k veci, ano, lockol to prilis skoro, uznavam, ale aj tak to nic nemeni na tom, ze uz dozrel cas na to, aby sa to riesilo exemplarne a to je to "oc tu bezi"
    Lebo on je zrovna ten exot, ktory si ten exemplarny trestik zasluzi

  11. #41
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: teecko --> Operak

    Máš pravdu, v tom jsem velmi tolerantní a dost věcí mi nevadí, aji když mi Sedá kazí rank na Terezce :( :D ale to je takové malé OT.. Prostě myslím si, že by to tak daleko nezašlo, jak zašlo. teecko není svatý, ale co dostal 12 týdnů, normálně bych mu kompromisně dala 14 dní a prostě on mi zase nepřijde jako dost velký provokatér jaké sme tu měli a šanci by dostat mohl, protože tento ban padnul z čista jasna. Sám napsal, že se pokusí polepšit, nebo že nebude dávat si takové nicky. Ted bude vědět, že když něco udělá, už mu přiletí i ta perma. Asi už nic jiného k tomu nemám a nechám to tedy na lide, co jsou schopní ban zkrátit. Nebo to jednou pro vždy zamčít.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  12. #42
    Ex-admin Avatar uživatele wowz0r
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Klasické a AIM servery, RC cars
    Příspěvky
    896

    Odpověď: teecko --> Operak

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    To, že tu stále všechny oslovuješ jménem má být nějaká provokace? Co tak si vzít smetáček a lopatku a zamést si nejdřív před vlastním prahem, když už teda nikdo nemůže používat pravá jména. Operak si založí téma, kde chce něco vyřešit a pak stejně jedná dlé svého, téma si zamče, aby se už nikdo nemohl vyjádřit a potom se vše řeší veřejně. Určitě nejsem sama, kdo tento ban považuje za absurdní - hlavně tu délku.
    Jakoby nejsi sama, ale už jsme si zvykli, že tvoje názory jsou vždycky opakem smysluplnosti.

    Nedivte se, že vás provokuje, když se chováte jako přizdisráči. Kdyby dostal rovnou přes prsty na začátku, možná by si dal majzla. Takhle akorát vidí, jak připosraní jste, když se máte zbavit jednoho aborta.


    ASUS Prime Z270-K; Intel Core i7-7700 3.6GHz, 8MB L3 cache + NZXT Kraken X52; MSI GeForce GTX 1080Ti DUKE 11G OC; Kingston 24 GB DDR4 3000MHz CL15 HyperX Predator Series; Cooler Master N400; HDD 2 TB + 3 TB; SSD 256 GB + 512 GB; Fortron Hyper M 700 W

  13. #43
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: teecko --> Operak

    Po dohode s ľuďmi, ktorí mali čo k tomu povedať a ich pohľad bol pre túto žiadosť podstatný, je ban skrátený na 14 dní. Ako už odznelo, rozhodujúca bola história banov, vystupovanie žiadateľa a ochota spolupráce. V prípade akýchkoľvek ďalších prešľapov/provokácií tejto alebo podobnej tematiky môže byť dĺžka banu samozrejme vyššia.

    Pre dobro oboch strán prosíme diskutujúcich o zdržanie sa nezmyselných poznámok, týkajúcich sa tejto žiadosti ako v chatboxe, tak aj v hre. Ďakujeme za pochopenie.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •