Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: Stížnost na admina Pelargos

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Michaela123
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Deathrun,Zm Apokalypse
    Příspěvky
    58

    Stížnost na admina Pelargos

    Zdravím.

    Dnes jsem na serveru COD:MW normálně hrál, pak přišel admin Pelargos (#13 "|^Pelargos^|" 784 STEAM_0:0:18249597) poté co jsem ho asi 5x v řadě zabil tak mi dal kick s výmluvou že "mám moc hp" a ještě si je buguju, mohl by mi prosím admin dodat nějaký důkaz že se tomu tak stalo ?

    Měl jsem kolem 800hp s itemama, ale radči mu to tady spočítám sám by tomu asi nevěřil :

    Protector lv:150 = 250 hp + 50 hp bonus + 100 hp item Veteran = 400hp + Lekarna = 800hp

    Nevím kde jsem vzal dalších 400hp jak tvrdil sám admin na serveru.
    Deathrun
    Top speed with Cfg = 5337
    Top speed without Cfg = 2601

  2. #2

    Odpověď: Stížnost na admina Pelargos

    Sorry ale kazíš mi rank na CODku, chcem byť prvý v topke a stále ma zabíjaš, tak si dostal kick, aby som bol najlepší ja a nie ty.

    Vážne zakladáš sťažnosť kvôli jednému kicku? ... 400 + Lekarna = 800hp, aha tak ty si iný skill, keď dokážeš použiť lekárničku pri 0, resp. 1 hp. Už dávnejšie si mi písal (teda asi si to bol ty, už neviem), že vieš o tom bugu a využívaš ho. Proste, že je to chyba servera a že tebe je to jedno, že to máme opraviť alebo to budeš aj naďalej využívať. O bugu s HPčkami tu už vie podstatne viacej hráčov a zneužíva to. Keď si ma zabil napísal som /me a hodilo mi to info, že som ťa trafil 20x za nejakých 520 dmg cca, následne som napísal /hp a napísalo to, že ti ostáva 750 hp. Viac hráčov sa na teba sťažuje, že si to stále buguješ, beháš tam s "milión" hpkami a oni nemajú šancu si normálne zahrať. Využívaš chybu servera a keď ťa kicknem ešte mi vypičuješ. Buď rád, že nemáš ban.

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele Michaela123
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Deathrun,Zm Apokalypse
    Příspěvky
    58

    Odpověď: Stížnost na admina Pelargos

    Nejde mi o kick ale o princip, pokaždé když tě budu zabijet s itemama dáš mi kick?

    A nevím s kým jsi si to psal protože já jsem ten bug sám nahlašoval + jsem dával i fotky toho jak mi to přidává Obranu na 70% abych vám pomohl to odstranit, takže nevím kdo ti tohle říkal viz : http://csko.cz/forum/showthread.php?...3269%3Bi-150lv

    Hráči at si klidně stěžují, tohle bylo nahlášené mnou 10.4/018 což jsou 4 měsíce a zatím se to neopravilo..
    Ale ikdyž se to opraví tak budu dál běhat s 800* 750hp (pokud lékarnu dám pokaždé když budu mít 50hp a né přesně 1) popř. vyhodím veterana a dám k tomu platiny at mají větší radost..


    e. Ber tuhle absurdní stížnost za vyřešenou.
    Naposledy upraveno Michaela123; 18-08-18 v 00:38.
    Deathrun
    Top speed with Cfg = 5337
    Top speed without Cfg = 2601

  4. #4
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: Stížnost na admina Pelargos

    Citovat Původně založeno michaela123 Zobrazit příspěvky
    e. Ber tuhle absurdní stížnost za vyřešenou.
    lock
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •