Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 23

Téma: Sťažnosť na pána admina Fellow.

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2018
    Umístění
    JB, AWP, AIM, TTT
    Příspěvky
    83

    Thumbs down Sťažnosť na pána admina Fellow.

    Keď mam nahlásovať, tak si tu, cmuk


    Demo: http://leteckaposta.cz/444180279
    Čas: 29:00-31:20 Keby mal niekto čas si to pozrieť cele, tak by som bol rád
    ID-IP- neviem ani nechcem vedieť

    Fellow, btw, asi nehrávaš moc mini serveri, keď nevieš, že keď sú 2 ctčka, tak sa v kuse robia zbúry :))))

    Nabudúce si odpusť ten tvoj prístup :)))

    Bol by som rád aby admin bol upozornení aby si ešte raz prečítal alebo naučil, čo sa môže a čo sa nemôže.

    Btw, existuje pravidlo "Je zakázané klamať vezňom?? :DDD


    S pozdravom Pán Kys


    E: Ďakujem adminom Gustafo a Grakon, že mi to objasnili.
    Naposledy upraveno Pán Kys; 26-08-18 v 02:10.

  2. #2

    Re: Sťažnosť na pána admina Fellow.

    Ahoj, díval jsem úplně na celé demo a jediné dvě věci, které mohu kolegovi vyčíst, je odsouhlasení nadržování (strafy) a zdržování při pp. To není tak závažné, ale na zamyšlení ano. Co se týče jeho vyjádření ohledně vzpour, tak tomu není co vyčíst. Každý si chce hrát, jak chce a může k tomu mít, jaký názor chce. Svůj nesouhlas se vzpourami projevil pouze v chatu, nikoliv pomocí práv, takže je tady v tomhle ohledu všechno v pořádku.


    Btw, existuje pravidlo "Je zakázané klamať vezňom?? :DDD
    Už se mě na to jeden člověk ptal. Nic takové tu nikdy nebylo, není a ani nikdy nebude. Zajímalo by mě, kdo s tím zase přišel.

  3. #3
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: Sťažnosť na pána admina Fellow.

    Nič iné som u človeka ako ty nečakal ale nesklamal si ma.. O pol noci nahlasovať ked je ne serveri dokopy 6 hráčov a o nič nikomu nejde, každý sa chcel hrať ale ty a ešte jeden jedinec ste stále robili vzbury.. Toho na strafach som chcel aby Simon nechal aby sa hralo ďalej, mne o pp vôbec nešlo... Ja nehrotim hru o polnoci ako ty.. Keby tam čakalo viac hráčov a bolo to poobede tak si dám pp a hrám normálne.. Ide len o to ze brat jb(fun mod) o polnoci vážne je choré.

    E. Ospravedlňujem sa hráčom tým nemyslím teba že som zdržoval pp.
    E2. A je dosť zaujímavé že to uploadnes až deň po tom co sa to stalo, ty musíš mat iné komplexy v živote keď toto robíš a každého točis..
    Naposledy upraveno Fellow; 26-08-18 v 11:18.

  4. #4

    Re: Sťažnosť na pána admina Fellow.

    Zbytečný útok na zakladatele stížnosti. Hrálo se normálně jako vždycky. Simon se snažil zabavit vězně, někdo ho posluchal, někdo dělal vzpoury. Je jedno, jaká byla hodina a kolik bylo hráčů na serveru. Ten hráč na strafech měl dostat kill. Simon se ještě ptal, zda ho má či nemá zabít a ty jsi odsouhlasil, že se má nechat. Teď už jen stačí doufat, že se po serveru nezačne šířit tato zvyklost jako lavina a ostatní kolegové to tak nebudou muset dlouhou dobu vyvracet.

  5. #5
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: Sťažnosť na pána admina Fellow.

    Tvoj názor nekomentujem pán '' Moderátor ''
    To isté si hovoril u MISKY '' hráč sa pekne ospravedlnil a sľúbil že to už robiť nebude '' a pri tom ani nevieš že to celé bola iba rozprávka z jej strany..

  6. #6

    Odpověď: Sťažnosť na pána admina Fellow.

    Jestli myslíte to, že si nechá Simon jednoho vězně, který omylem udělá vzpouru (např. boxne do CT, odhodí špatně granát a podobně), tak tuhle věc taky dělávám.

    Demo jsem neviděl a ani se na něj dívat nebudu. Takže tohle může být komentář úplně mimo.

    E1//: Popravdě i tohle bych nechal žít v určitých případech. Měli přece přežít dva. Nechci se s nikým dohadovat, ale takhle bych to udělal i já.

    E2//: Když v tom nevidí problém hráč, který přežil a ještě si chce zahrát nějakou atrakci navíc proti někomu, tak v tom vážně problém není. Teda aspoň z mého pohledu.
    Naposledy upraveno Latins; 26-08-18 v 12:46.

  7. #7

    Re: Odpověď: Sťažnosť na pána admina Fellow.

    Citovat Původně založeno Latins Zobrazit příspěvky
    Jestli myslíte to, že si nechá Simon jednoho vězně, který omylem udělá vzpouru (např. boxne do CT, odhodí špatně granát a podobně), tak tuhle věc taky dělávám.

    Demo jsem neviděl a ani se na něj dívat nebudu. Takže tohle může být komentář úplně mimo.
    Čtyři hráči hráli strafy, měli přežít první dva. Vyhráli první dva a ti zbylí dva měli být zabiti. Simon stihl jednoho s těch dvou zabít, ale druhého nestihl, protože Simona zase napadnul jeden z těch, co vyhrál, Simona ale nezabil. Ten, co byl v těch strafech a měl dostat kill už na začátku, byl nakonec ušetřen.

    E:
    Citovat Původně založeno Latins Zobrazit příspěvky
    E//: Popravdě i tohle bych nechal žít v určitých případech. Měli přece přežít dva. Nechci se s nikým dohadovat, ale takhle bych to udělal i já.
    Měli přežít první dva. První dva vylezli a ostatní měli být zabiti. To už je hotová a neměnná věc. Když už Simon zabil ve strafech jednoho, tak měl i toho druhého. Když byl nakonec ten druhý ušetřen, tak to byla hodně neférová situace pro toho prvního.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 26-08-18 v 12:44.

  8. #8
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: Sťažnosť na pána admina Fellow.

    Neferová? Takže za to že chcel urobiť vzburu a následne bol zabitý môže ten čo bol tretí jo?

  9. #9

    Re: Odpověď: Sťažnosť na pána admina Fellow.

    Citovat Původně založeno Fellow Zobrazit příspěvky
    Neferová? Takže za to že chcel urobiť vzburu a následne bol zabitý môže ten čo bol tretí jo?
    Když už byl zabit jeden, měl by být zabit i druhý. Když byl druhý ponechán naživu, byla to neférová situace pro toho prvního již zabitého. Tedy jinak řečeno se jedná o nadržování tomu druhému podporováno adminem. Dalo by se to ignorovat, kdyby nechal naživu oba, ale jednoho zabít a druhého nechat, když oba měli mít kill, není dobré řešení. Ať už si tedy vymyslíte jakoukoliv jinou výmluvu pro ospravedlnění tohoto jednání, moje poslední slova v tomto vlákně jsou: Simon nemůže měnit pravidla hry během jejího průběhu.

  10. #10
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,468

    Odpověď: Sťažnosť na pána admina Fellow.

    Vlastně má při tomto nějakou pravdu každý. Měli přežít první dva a už je potom jedno, kolikátý kdo doběhl, vzhledem k tomu, že si dal ten poslední kill na požádání simona. Na druhou stranu, opravdu se tady řeší věc, která se stala o 11? Jb 6 byl v tu dobu plný, z jakého důvodu tedy otravovat na mini serveru, kde si hráči hrají v upravených pravidlech někdy v noci? Když se sejdou dobří hráči na serveru a prostě je nálada jen na dělání blbostí a kecání o nich, proč si tam nechávat někoho, kdo dělá vzpoury a nezapojuje se?

    Ve výsledku je stížnost sice opodstatněná, ale absolutně zbytečná a spíš má působit jen jako uškodění. Naprosto chápu všemu, co tam fellow udělal (i když jsem proklikal demo a díval se jen na vypsané situace), večer bych se zachoval podobně, ne-li stejně.

  11. #11
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2018
    Umístění
    JB, AWP, AIM, TTT
    Příspěvky
    83

    Odpověď: Sťažnosť na pána admina Fellow.

    Vy tuna riešite, že to bolo o 11, ale to nič nemení na veci.

    Btw, aj o 14 tam su 4-5-6 hráčí a to znamená, že nikto nemôže robiť zbury? E:, alebo to bude polachcujuca okolnosť na to koľko je tam hráčov??

    Fellow, keby nemáš vždy hlúpe pripomienky, tak by si tu nebol.

    Btw, žiadosť o jeden deň neskôr som dal preto aby som si to premyslel, či ťa tu dať, alebo nie, ale čím viac si arogantnejší, tým viac sa mi to nepáči, takže hold, preto až o deň si tu :))


    E: S nikým nemam problém, len s tebou. (čo sa týka adminov)

    E: To pravidlo mi hovoril Fellow, ale to bohužiaľ nemam na deme :DDD
    Naposledy upraveno Pán Kys; 26-08-18 v 13:41.

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Sťažnosť na pána admina Fellow.

    Prešiel som si to iba v rýchlosti vaše správy. Prišla mi asi včera rovnaká otázka ku mne a neviem, či na tú istú situáciu. Odpovedal som nejak takto: ,,Ak majú prežiť prvý dvaja a prejdú atrakciu prvý dvaja, tak zbytok má byť zabitý aj keď niekto z prvých umrie."....ale i tak je to maličkosť a rieši sa tu niečo, kde bol niekto za to zabanovaný alebo akokoľvek inak potrestaný? Asi nie. Z tejto žiadosti pre mňa vyplýva iba to, že ak by "Pán Kys" nemal problém voči adminovi, tak tu ani stiažnosť nie je a život ide ďalej. Pre mňa je toto riešiteľné iba súkromným rozumným rozhovorom. Nič viac. Ale ako to prebehlo večer, tak by mi to bolo úplne jedno. V taký čas nikto také maličkosti nerieši. Každý na to môže mať iný pohľad, ale toto by som fakt neriešil.

  13. #13
    Stálý člen Avatar uživatele bohémsky život
    Datum registrace
    Jun 2015
    Umístění
    u g u s t a f a v p o d k r o v í
    Příspěvky
    678

    Odpověď: Sťažnosť na pána admina Fellow.

    Včera se mě Pán Kys ptal na názor u téhle situace na strafech, řekl jsem mu, že to bylo nadržování vůči hráči, který si už musel dát kill. Následně jsem se pro potvrzení zeptal Kajsinka a ten mi to potvrdil podobným verdiktem. Myslím si, že už to je ale vše vyřešené.

    Citovat Původně založeno Fellow Zobrazit příspěvky
    E2. A je dosť zaujímavé že to uploadnes až deň po tom co sa to stalo, ty musíš mat iné komplexy v živote keď toto robíš a každého točis..
    Myslím si, že není důvod na něj hned slovně útočit, asi měl nějaký důvod to řešit.
    egocentrický, arogantní a sebestřední famfulín

  14. #14
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2018
    Umístění
    JB, AWP, AIM, TTT
    Příspěvky
    83

    Odpověď: Sťažnosť na pána admina Fellow.

    Citovat Původně založeno KajSinek Zobrazit příspěvky
    V taký čas nikto také maličkosti nerieši. Každý na to môže mať iný pohľad, ale toto by som fakt neriešil.
    Potom netreba riešiť nadržiavania po polnoci? Dobre to chápem, takže môžem robiť to, že poviem prvá reakcia na skok a skočí môj kamarát a ja ho nezabijem a keď to poviem po druhý krát a skočí nejaký random týpek, tak jeho môžem zabiť, lebo ho nepoznám?? :DD

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Sťažnosť na pána admina Fellow.

    Táto žiadosť je uzavretá. Aby táto žiadosť naďalej tu nestála ešte dlhší čas, tak som sa rozhodol to doriešiť so zakladateľom v PM. Sám uznal, že to je vyriešené a táto žiadosť sa smie uzavrieť.
    Naposledy upraveno KajSinek; 26-08-18 v 20:04.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •