Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 23 z 23

Téma: Sťažnosť na pána admina Fellow.

  1. #16

    Re: Sťažnosť na pána admina Fellow.

    Jen bych před uzavřením rád dodal, že by bylo fajn hrát férově vůči všem a ne nadržovat kamarádům a pak se schovávat za věty typu "v takovou hodinu se hraje s upravenými pravidly". Ve vlákně o párty módu je zmiňka o tom, že si hráči na serveru mohou dělat, co chcou, pokud s tím souhlasí opravdu všichni. To znamená, že i já toleruji, když si hráči chcou hrát s upravenými pravidly. Mně jde jen o to, aby se bavili všichni a pro všechny byla hra stejně férová, což v tomhle případě nebylo, a tak jsem to začal řešit pod rouškou klasických pravidel.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 26-08-18 v 22:27.

  2. #17
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: Sťažnosť na pána admina Fellow.

    Ten ktorý prežil aj keď nemal nieje môj priateľ a ani ho nepoznám takže neviem o čom píšeš jediný kto nechcel párty mód a robil vzbury bol nahlasovaťel.

  3. #18

    Re: Sťažnosť na pána admina Fellow.

    To je taky v pořádku, mě jde jenom o neférovost situace k tomu, co si musel napsat kill. Má první věta o kamarádství se vztahuje k obecně všem podobným situacím a má posloužit jako rada do budoucna.

  4. #19
    Ex-admin Avatar uživatele Giussepe
    Datum registrace
    Oct 2011
    Umístění
    Nové Město nad Metují
    Příspěvky
    2,374

    Re: Sťažnosť na pána admina Fellow.

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Jen bych před uzavřením rád dodal, že by bylo fajn hrát férově vůči všem a ne nadržovat kamarádům a pak se schovávat za věty typu "v takovou hodinu se hraje s upravenými pravidly". Ve vlákně o párty módu je zmiňka o tom, že si hráči na serveru mohou dělat, co chcou, pokud s tím souhlasí opravdu všichni. To znamená, že i já toleruji, když si hráči chcou hrát s upravenými pravidly. Mně jde jen o to, aby se bavili všichni a pro všechny byla hra stejně férová, což v tomhle případě nebylo, a tak jsem to začal řešit pod rouškou klasických pravidel.
    To je právě ono. Nikdy se nebudou bavit všichni. Vždycky tam bude nějakej záškodník, kterej to bude ostatním kazit. A řešit to podle klasických pravidel zde není na místě. Co je lepší? Potrestat jednoho hráče aby všichni ostatní byli spokojený, nebo jednomu hráči, kterej účelově dělá problémy vyhovět a nasrat zbytek serveru? Co je pro server výhodnější? Nevím jak ty, ale já se přikláním k první možnosti. Zvlášť když ten jeden může jit na jinej server. JB6 byla plná jak někdo zmínil výše. To je prostě stejná situace, jako když se tenkrát bEcause v 1 rano dožadoval klasického kola místo partymodu.

  5. #20
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2018
    Umístění
    JB, AWP, AIM, TTT
    Příspěvky
    83

    Odpověď: Sťažnosť na pána admina Fellow.

    Giussepe, prvé si pozri demo a potom píš či robil jeden zbúry,alebo viacerý :) Ďakujem za tvoj "objektívny" názor.



    E: nevšimol som si, že si to písal Grakonovi, ale aj tak na servery som nerobil len ja zbury
    Naposledy upraveno Pán Kys; 27-08-18 v 16:44.

  6. #21
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Sťažnosť na pána admina Fellow.

    Já vždy říkám admům, ať raději jedou podle pravidel, nebo se vždy najde někdo, kdo i kvůli sebemenší blbině založí stížnost a bude jen plná hádek. Spíš se mi zdá, že v dnešní době už hráči chodí na JB, jen aby mohli točit hodinový dema a my se z toho pak máme posrat, když se má na to někdo koukat.

    Touto stížností si i tak nic nedokázal. Jen asi osobně bych konkrétně teda všem doporučila, se řídit tím, co už celé roky na JB chodí skrze pravidla. A Je jedno kolik je hodin. Aby toho pak hráči nemohli zneužívat, když dostanou ban, jak zde Pán Kys dal příklad.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  7. #22
    Nováček
    Datum registrace
    Jun 2018
    Umístění
    JB, AWP, AIM, TTT
    Příspěvky
    83

    Odpověď: Sťažnosť na pána admina Fellow.

    Blbosť Britny, to nebola blbosť, ostatný dostanu ban za nadržiavanie, ale admin nie, mne nejde o to aby dostal ban, ale aby sa uvedomil
    Takže ako som už písal, kto bude na JB nadržiavať, tak nedostane ban?
    Naposledy upraveno Pán Kys; 27-08-18 v 21:35.

  8. #23
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Sťažnosť na pána admina Fellow.

    Citovat Původně založeno Pán Kys Zobrazit příspěvky
    Blbosť Britny, to nebola blbosť, ostatný dostanu ban za nadržiavanie, ale admin nie, mne nejde o to aby dostal ban, ale aby sa uvedomil
    Takže ako som už písal, kto bude na JB nadržiavať, tak nedostane ban?
    Bohužel i tohle, stejně jako bugování se řeší individuálně podle admina, někdo ti dá ban, někdo hráče sám zabije - jako admin a daného Simona upozorní, že by to dělat neměl. Admin si dá větší pozor, aby se zase třeba nemusela řešit stížnost a jestli je to tedy vše, tak to považuji za vyřešené. Jo a pokud napíšeš "přemýšlel jsem zda to sem dát, nebo ne, ale že admin se ti asi nelíbí" tak v tom vidím určitý menší osobní spor, který se dá v klidu vyřešit přes PM.

    LOCK
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •