Strana 5 z 6 PrvníPrvní ... 3456 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 61 do 75 z 86

Téma: Kolik hodin života jste promarnili CSkem?

  1. #61
    Sewell_
    Guest


    Odpověď: Kolik hodin života jste promarnili CSkem?

    Tak hraji skoro 8 let z toho většinu jsem strávil na ns, takže by tam takových 15K hodin mohlo být :D Aktuálně mám steam přes 4 měsíce a zatím nahráno 179 hodin a hraju only o víkendech :d

  2. #62
    Profesionální člen Avatar uživatele Military
    Datum registrace
    May 2014
    Příspěvky
    213


    Odpověď: Kolik hodin života jste promarnili CSkem?

    No cs1.6 o tom sa da písať romány. Už to môže byť tých 14, 15, 16 rokov. Určite som strávil cez 3 roky v hre lebo som napríklad 4 roky strávil vo veľmi dávnych dobách na serveroch cska okolo 14 hodín každý deň a riešil som tam svoje špinavosti :D
    V dobách keď som sa prvý krát dostal k csku sa vravelo že nikdy lepšia hra nebude a tradícia bola že keď sa nabehlo do počítačovej miestnosti kde boli len na 2 počítačov cska tak sa celá skupina každý deň pobila. Jeden mal dokonca 4x zlomenú ľavú ruku. Okrem dvoch ľudí nie len v okolí ale na celej oblasti 1 kilometra bolo toľko ľudí čo vedelo do tej hry dať botov že by ste to mohli spočítať na jednej ruke. No aj tak sa to celé roky hralo asi 3 roky že tam sám hráč behal a strieľal do všetkých vecí a celý natešený sa díval jak vyleteli iskry keď trafil železnú krabicu. Potom som neskôr stretol "MartinKinga" skutočné meno mimo hry neodhalím samozrejme. Šampión cska1.6. Učil mnohých ľudí ako do hry dávať botov dokonca túto hru šíril a vyrobil jeden s prvých cheatov ktoré my osobne po roku na online serverov prezentoval. V prvom kole deagle, vesta, defuser. Druhé kolo M4A1, vesta, granáty, deagle a odhora dole texty je to pán. Ten nás tak ničí že je s neho boháč po prvom kole... Ale potom povedal ukázal som ti a naučil som ťa veľa vecí. Mám veľa dlhov k jednému adminovi na špeciálnom serveru ktorý si ešte nevidel. Mňa nebaví ale bol som zaviazaný k tomu aby som tam buď ja alebo niekto koho poznám testoval ten server pravidelne rok. Máš svoju česť a preto ti hovorím že to budeš ty. Ja som odpísal "Bude to pre mňa česť. A rozhodne nezlyhám." Bol to prvý zombie server HD Korasa. A bol som s toho tak nadšený už po prvej hre, že som tam pravidelne chodil ďalšie štyri roky. Cez rôzne programy som menil čísla vypľuvalo to súbory čo som stále niekam zasielal. Raz niečo HD Koras spomenul že som mu vytvoril 3x viac textúr do počasia a efektov počasia ako druhy najaktívnejší testovací hráč a že môj rank je 5x vyššie ako druhého najaktívnejšieho hráča. A tak my rozposielal hory, doly programov s príponou bat. Všeličo my o tom písal čo to je čomu som ani skoro nerozumel. Všeličo som tam stláčal, posielal a po týždni napísal že očakával odo mňa niečo omnoho viac a odobral my vip aj bonusy a dal my titul zas späť na test_player. Ale nebolo to ľahké, písal som väčšinou. "Bolo mi cťou." To bola maličkosť. Moje sklamanie ma mrzí. Každý druhý deň zabanoval niekoho na 18 rokov s tým, že ten hráč nedokázal sa obhájiť že mal nad 18 rokov.
    Naposledy upraveno Military; 07-07-19 v 16:43. Důvod: Opravený preklep slova so zlým písmenom

  3. #63
    Server admin
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    ..občas mimo realitu...
    Příspěvky
    320


    Odpověď: Kolik hodin života jste promarnili CSkem?

    To je úplná story na nějaký song...

  4. #64
    Profesionální člen Avatar uživatele Dannyko
    Datum registrace
    Sep 2014
    Příspěvky
    212


    Odpověď: Kolik hodin života jste promarnili CSkem?

    https://ctrlv.cz/FCOG (afk cca 100h+)
    Nonsteam tak 5000h, možno viac

  5. #65


    Odpověď: Kolik hodin života jste promarnili CSkem?

    Prestal som to počítať keď som mal tak 13
    € > ♡

  6. #66


    Odpověď: Kolik hodin života jste promarnili CSkem?

    7k hodín na starom steame
    € > ♡

  7. #67
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2019
    Příspěvky
    41


    Odpověď: Kolik hodin života jste promarnili CSkem?

    Hraji Counter-Strike 1.6 od svých 10 let, takže 10 let hraní 1.6 přepočítat v hodinách by bylo na dlouho :D.

  8. #68
    Pokročilý člen Avatar uživatele Playericek
    Datum registrace
    Jan 2018
    Umístění
    Piešťany
    Příspěvky
    212


    Odpověď: Kolik hodin života jste promarnili CSkem?

    670 hodín steam a 2 roky na nonsteame
    ლ(ಠ益ಠლ)

  9. #69
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    133


    Odpověď: Kolik hodin života jste promarnili CSkem?

    3188 hodin za 11 let, jsem proti Vam bridil:)

  10. #70
    Veterán Avatar uživatele asteb
    Datum registrace
    Aug 2011
    Příspěvky
    380


    1 z 1 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Odpověď: Kolik hodin života jste promarnili CSkem?

    Okolo 15 tisíc. Smutné, že to pořád neumím

  11. #71
    Nováček Avatar uživatele <3 dnb
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Hradec Králové
    Příspěvky
    33


    Odpověď: Kolik hodin života jste promarnili CSkem?

    no toto je muj 3 steam :D :D :D 2 me ukradli a tento si zatim dlouho drzim :) kdyz spoctu vse dohromady tak mam cca 8700 hodin a nejake drobne :) a ted kdyz to ctu tak je to hruza toho casu :D

  12. #72
    Expert člen Avatar uživatele Asiimovíček
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    žiju doma D:
    Příspěvky
    306


    Odpověď: Kolik hodin života jste promarnili CSkem?

    NS 1200h (přibližně)
    Steam1 1104h
    Steam2 262h

    A stále ten aim stojí za *****
    My Steam Profile (from SteamDB)

    „Když se vytratila veškerá naděje, když nikdo nepřichází na pomoc a krásy života vyprchaly, zjišťuji, že pomoc přece přichází, i když nevím jak a odkud.“

  13. #73
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255


    Odpověď: Kolik hodin života jste promarnili CSkem?

    Na steamu mam 2300 hodin, predtim jsem hral asi pul roku na NS.
    Vím,že to vypadá ,že se akorát vymlouvám,ale viděl jsem to u náké žádosti,kde koprákek psal,že měl stejný problém.

  14. #74
    Server admin
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    ..občas mimo realitu...
    Příspěvky
    320


    Odpověď: Kolik hodin života jste promarnili CSkem?

    asteb okolo 15000??? 15000 : 24 = 625 dní v kuse? tj. 1875 pracovních dnů po 8mi hodinách??? tj cca 9 let přepočteno na pracovní dny??? trošku se ti něco popletlo ne???

  15. #75
    Profesionální člen Avatar uživatele radim5275
    Datum registrace
    Sep 2013
    Umístění
    Frýdek-Místek ( Ostrava )
    Příspěvky
    205


    Odpověď: Kolik hodin života jste promarnili CSkem?

    No, 2roky ns, takže něco okolo 600hrs a pak 5let steam, 3k hrs :D.
    https://steamcommunity.com/profiles/76561198258040153/
    https://myanimelist.net/profile/radim5275

    " Retired one of top 4 on superhero " - leda tak za dob hackera, nooba aspol. Teďka netrefím pomalu ani bota.
    " Jeden z nejlepších mediků cod serveru, před resetem " - asi top5, byl jsem dokonce lepší než " from hell radar ", ne jako hráč ale jako medik.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •