Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 23

Téma: Lageris --> ObriJahoda

  1. #1
    Stálý člen (Red Bull :D) Avatar uživatele Lageris
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Slovensko Nitra
    Příspěvky
    168

    Lageris --> ObriJahoda

    Vypis z konzole:

    Hráč Lageris
    Typ banu SteamID
    SteamID STEAM_0:1:91678095
    IP adresa 178.41.125.68
    Udělen 13-09-2018 - 18:50
    DĂ©lka BANu 7200 minut
    Vypršà 18-09-2018 - 18:50 (0 mÄ›sĂcĹŻ 0 tĂ˝dnĹŻ 4 dny 23 hodin 47 minut ještÄ› zbĂ˝vá )
    DĹŻvod za tu jahodu prijebanu strastny dement
    BAN dal Admin Doc. PharmDr. ObriJahoda dis (ObriJahoda)
    BAN dal Server csko.cz | Trouble in Terrorist Town 2 (de_eldorado)


    Poznamka:


    Ahoj jahodka ano to co som napisal stale plati :)
    to ze ty nevies uznat chybu moja vec neni
    bol si si na 90% isty ze som to ja to tym padom si tam moze byt isty kazdy.
    Este ked som zistil, ze si admin a das len tak random a bez ujmy tak ako pfu to ma nastvalo este viac.
    Keby vystrelim ti nepoviem ani pol slova ani random ti nedam. Ale proste ja som si tam len tak spieval do Tchatu a potom ked sa ten clovek odpoji mi das random ano uznavam potom dalsie kolo som ta zabil, ale cakaj ze akcia vyvola reakciu :)

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,950

    Odpověď: Lageris

    Proč chceš po mě abych ti dal permu když zároveň žádáš o UB a urážíš admina...?
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  3. #3
    Stálý člen (Red Bull :D) Avatar uživatele Lageris
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Slovensko Nitra
    Příspěvky
    168

    Odpověď: Lageris

    Citovat Původně založeno Koprakek Zobrazit příspěvky
    Proč chceš po mě abych ti dal permu když zároveň žádáš o UB a urážíš admina...?
    ten admin urazil mňa že som dement nech si dá ban ptoom aj on :) a takže si nezabudol že ti vravím žihlava :D




    E:permu to v amoku vieš :) (to bolo asi ako s tým banom)
    Naposledy upraveno Lageris; 13-09-18 v 20:09.
    PLESK HO TAM :D

  4. #4
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Lageris --> ObriJahoda

    Ahoj, za čo bol vlastne ban daný? Z toho reasonu sa moc veľa nedá toho vyčítať. Predpokladám asi, že za toto?

    Trouble in Terrorist Town 2 03-09-2018 14:53:23 STEAM_0:1:91678095 95.102.245.164 Lageris JEBLA JAHODA

  5. #5
    Stálý člen (Red Bull :D) Avatar uživatele Lageris
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Slovensko Nitra
    Příspěvky
    168

    Odpověď: Lageris --> ObriJahoda

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    Ahoj, za čo bol vlastne ban daný? Z toho reasonu sa moc veľa nedá toho vyčítať. Predpokladám asi, že za toto?

    Trouble in Terrorist Town 2 03-09-2018 14:53:23 STEAM_0:1:91678095 95.102.245.164 Lageris JEBLA JAHODA
    Dal mi random tak som mu to vrátil :) to Jebla jahoda tam neriešil
    PLESK HO TAM :D

  6. #6

    Odpověď: Lageris --> ObriJahoda

    tak abych to vysvetlil jeste jednou zajima me co si mysli ostatni admini ban sem mu dal na 1hodinu. a to zato ze si me bezduvodne zabil kolo po te co sem te zabil kdyz si byl zradce

    Zacalo kolo a na spawnu byl 1 afk hrač stoupl jsem si k nemu a čekal na zradce afk hrači sou pro ne snadna korist. no a co se nestalo prisel si tam ty a delsi chvili si na nej miril brokovnici takze si byl zradce .nevinny by tam tak nestal proto sem usoudil ze si zradce a zabil te zadnej random sem nedal.

    za tu urazku sem ti ten ban prodlouzil na 5dni.
    ObriJahoda: STEAM_0:0:27207287 ObriJahoda
    FB : www.facebook.com/VasilYadhoda
    mail: vasilkvasilskaziljahoda@gmail.com

    Kdyby něco pište steam nebo Fb :-)

  7. #7
    Stálý člen (Red Bull :D) Avatar uživatele Lageris
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Slovensko Nitra
    Příspěvky
    168

    Odpověď: Lageris --> ObriJahoda

    Však samozrejme :) že za urážku mám predĺženie :), ale mohol si tomu predísť |ty 90% som si istý :) že si to ty tak ťa zabijem (bohužial TTT tak nefunguje)|
    Predĺženie mi príde smiešne predsa sám ty si ma nazval dementom



    E:aspoň ovládam pravidlá teta admin
    PLESK HO TAM :D

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Lageris --> ObriJahoda

    Server nehraju, pravidla neznám. Ale prodloužit mu ban z 1 h na 5 dnů za 03-09-2018 14:53:23 STEAM_0:1:91678095 95.102.245.164 Lageris JEBLA JAHODA je podle mě píčovina jako ochrnutý plavčík. Nezlob se na mě, ale to je opravdu přestřel. Zastáváš tu pozici admina, kterej v tý hře má mít nějákej nadhled. To, že nejsi jen "obyčejný" hráč neznamená, že jsi polobůh.


    To je úplně k smíchu, ale ještě víc k smíchu je to, že je to ze 3. Září a to ty jsi na serveru v ten čas vůbec nebyl. A Lageris to psal někomu úplně jinému))

    Jak píšu, nevím jestli porušil nějak extrémně pravidla serveru, ale těch 5 dní mi hlava nebere. Jsem rozhodně pro zkrácení banu.

    PS: No offence

  9. #9
    Stálý člen (Red Bull :D) Avatar uživatele Lageris
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Slovensko Nitra
    Příspěvky
    168

    Odpověď: Lageris --> ObriJahoda

    Zásadne nikomu nenadávam ale keď si to niekto zaslúži :) a rozsype sa potom to môj problém asi nebude že neunesie realitu
    TOY :3 a to 3.9 bolo jaghodínkovi lebo ma zabil len tak :D a nefungoval mi mikrofon :), pre objasnenie




    E: 03-09-2018 14:53:23 STEAM_0:1:91678095 95.102.245.164 Lageris JEBLA JAHODA (nebolo to určené pre obriujahodu, lebo som do dnešného dňa nevedel kto to je :D ale pre jahgodínka)
    Naposledy upraveno Lageris; 13-09-18 v 20:09.
    PLESK HO TAM :D

  10. #10

    Re: Lageris --> ObriJahoda

    Zdravím, ban za random je oprávněný (žadatel se sám přiznal), ale s prodloužením taktéž nesouhlasím. Plus mám takový dojem, že si musíš být stoprocentně jistý, že je někdo zrádce a to nastane v případě pokud z ničeho nic začne na tebe nebo kohokoliv jiného střílet. To, že někdo čeká na afk hráče, je podezřelé, ale taky to může být troll ze strany nevinného.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 13-09-18 v 20:16.

  11. #11
    Stálý člen (Red Bull :D) Avatar uživatele Lageris
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Slovensko Nitra
    Příspěvky
    168

    Odpověď: Re: Lageris --> ObriJahoda

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Zdravím, ban za random je oprávněný (žadatel se sám přiznal), ale s prodloužením taktéž nesouhlasím. Plus mám takový dojem, že si musíš být stoprocentně jistý, že je někdo zrádce a to nastane v případě pokud z ničeho nic začne na tebe nebo kohokoliv jiného střílet. To, že někdo čeká na afk hráče, je podezřelé, ale taky to může být troll ze strany nevinného.
    jasne že sa priznám :) aj on mne dal random tak načo to budem pretvarovať


    E: potom ešte jedno TEN človek čo tam bol afk ani som nemal v pláne zabíjať človek stál rovno zamnou čo by ma zabil :) takže by to bola celkom sebevražda MR.Premýšlam (ale asi nie dostatočne)
    E2: Tú hodinu by som prežil tých 5 dní za to že niekto bere všetko offenzívne môj problém asi nebude nemám nič proti A-teamu kotelny, ale niekedy neni predsa chyba v hráčovi :)
    A navyše prečo banuješ to isté čo si spravil sám ty ma tak napadlo ?
    Naposledy upraveno Lageris; 13-09-18 v 20:48.
    PLESK HO TAM :D

  12. #12

    Odpověď: Lageris --> ObriJahoda

    Predĺžiť ban z 1h na 5dní za takú s prepáčením kokotinu ? Boli tu už aj horší a dostali za to 1 deň alebo 2 dni a nie 5 dní za niečo také. Máš mať v hre nadhľad a ako povedalo už viacero adminov tak každému sem tam ujde sprosté slovo takže nemôžeš banovať za všetko. To by si musel banovať aj za to keď niekto in-game napíše "do piče"... tiež za to nedáš ban, proste takéto veci musíš vážne brať z nadhľadom. Som jednoznačne za unban alebo minimálne za skrátenie na pár hodín lebo toto je vážne trápny ban pri ktorom mám taký pocit, že si boostiš ego na niekom komu sa nepáčilo, že si porušil pravidlá, teda aspoň z jeho pohľadu.

  13. #13
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: Lageris --> ObriJahoda

    Myslím, že teď je na místě jedině dát unban. Psal to hráči "Jaghoda :)" a oba se tam takhle vzájemně provokovali v rozumné míře, navíc se to stalo někdy před 2 týdny. To vůbec není třeba řešit.

  14. #14

    Odpověď: Lageris --> ObriJahoda

    trosku si to pletete ban sem prodlouzil za tohle a ne ten chatlog

    https://drive.google.com/file/d/12aU...ew?usp=sharing
    ObriJahoda: STEAM_0:0:27207287 ObriJahoda
    FB : www.facebook.com/VasilYadhoda
    mail: vasilkvasilskaziljahoda@gmail.com

    Kdyby něco pište steam nebo Fb :-)

  15. #15

    Re: Lageris --> ObriJahoda

    Poruší-li hráč pravidla na fóru, je třeba to řešit trestem na fóru a ne trestem na serverech. Navíc urážka tohoto typu nestojí ani za napomenutí vzhledem k situaci, která tomu předcházela právě na serveru.

    Zajímalo by mě vyjádření adminů z módu TTT, co si myslí o tom čekání před AFK hráčema. Zda je to stoprocentní potvrzení toho, že je někdo traitor a může ho kdokoliv zabít či nikoliv.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 14-09-18 v 10:34.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •