Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 15

Téma: Niekoľko násobné fk, urážky cez voice atd.

  1. #1

    Niekoľko násobné fk, urážky cez voice atd.

    Alfasamec STEAM_0:0:89745658 109.81.210.184
    Demo je kratke nakoľko som začal točiť neskor, odopretie MIK, urážky cez voice. To sa deje stále ked je simon.
    http://leteckaposta.cz/438514056


    Som celkom dobrý v hraní hier. Teda okrem cska a LOL ka, ostatné hry moc nepoznám. Ale pinball mi ide niekedy sa mi podarí nahrať nové skóre keď vymažem cache po sestre. A tak nemám rád hnusných hlúpych ľudí, viď. IDEA a celkom ma baví šport, taký minigolf na 12ty pokus jamku alebo šípky do čaju rád zbieram.

  2. #2

    Re: Niekoľko násobné fk, urážky cez voice atd.

    Ahoj. Voice v demu mám bohužel poškozený, a tak nemám možnost tuto stížnost dále řešit.

  3. #3

    Odpověď: Re: Niekoľko násobné fk, urážky cez voice atd.

    Myslím že fk je vidno dostatočne a následne nedanie VD :) a voice je poškodený stále ked sa konvertuje cez nejaký uploader, ak by si som ti poslal čisté demo cez niečo čo to nešifruje išlo by to :D to je len odpoved, ale kašlem nato, ked sa podporujú také individuá ako Alfasamec, asi pojdem nanho rovnakým metrom :) čakal som že tá žiadosť dopadne takto


    Som celkom dobrý v hraní hier. Teda okrem cska a LOL ka, ostatné hry moc nepoznám. Ale pinball mi ide niekedy sa mi podarí nahrať nové skóre keď vymažem cache po sestre. A tak nemám rád hnusných hlúpych ľudí, viď. IDEA a celkom ma baví šport, taký minigolf na 12ty pokus jamku alebo šípky do čaju rád zbieram.

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Niekoľko násobné fk, urážky cez voice atd.

    Zdravím,
    áno, FK tam je...avšak je to nebanovateľné z dôvodu ako napísal vyššie Grakon, že je nefunkčný voice t.j. my nemôžeme posúdiť, či to bol príkaz od simona alebo nie. Ak by to bol príkaz od simona, tak plnil iba príkaz a bola to dementnosť simona. To však posúdiť nevieme.

  5. #5

    Odpověď: Niekoľko násobné fk, urážky cez voice atd.

    Do budúcna to budem točiť asi mobilom a pošlem vám MOV subor dema vo forme videa :D ale dakujem za pozretie, čiže ked tam nebude admin možem ho zabijať aj ja, pekny večer a ešte raz vdaka, lock


    Som celkom dobrý v hraní hier. Teda okrem cska a LOL ka, ostatné hry moc nepoznám. Ale pinball mi ide niekedy sa mi podarí nahrať nové skóre keď vymažem cache po sestre. A tak nemám rád hnusných hlúpych ľudí, viď. IDEA a celkom ma baví šport, taký minigolf na 12ty pokus jamku alebo šípky do čaju rád zbieram.

  6. #6
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Niekoľko násobné fk, urážky cez voice atd.

    Niekomu ten zvuk snáď musí fungovať normálne bez problémov. Mohol by to prosím ešte niekto skúsiť pozrieť?

  7. #7
    Expert člen Avatar uživatele Folowed
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    439

    Odpověď: Niekoľko násobné fk, urážky cez voice atd.

    Taky mi to nešlape
    „You're right. I am crazy. But you know what else? I don't give a fuck.“

    https://www.youtube.com/watch?v=FjUa...&start_radio=1





    :D https://www.youtube.com/watch?v=epzB...&feature=share :D

  8. #8
    Ex-admin (Certikcu)
    Datum registrace
    Aug 2017
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    111

    Odpověď: Niekoľko násobné fk, urážky cez voice atd.

    Bohužel...

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Niekoľko násobné fk, urážky cez voice atd.

    Taky mi nejde voice.

    Hlášíš tu vulgárnosti, ale tvůj chatlog není zrovna 2 krát ukázkovej. Ale samozřejmě, že právo na nahlášení máš.

    PS: Beztak je to daň za to, že kážeš vodu, ale přitom sám chlastáš víno.

  10. #10
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Niekoľko násobné fk, urážky cez voice atd.

    Na JB tu má práva takmer 70 ľudí, tak snáď to aspoň niekomu musí ísť, či? :D

  11. #11
    Expert člen Avatar uživatele Folowed
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    439

    Odpověď: Niekoľko násobné fk, urážky cez voice atd.

    Když dáš hovno do sklenice může na to koukat třeba celá republika ale furt to bude jen hovno ve sklenici.
    Z NS dem se dájí poznat jen cheaty ale na JB je na prd to už to radši točte na mobil :D
    „You're right. I am crazy. But you know what else? I don't give a fuck.“

    https://www.youtube.com/watch?v=FjUa...&start_radio=1





    :D https://www.youtube.com/watch?v=epzB...&feature=share :D

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Niekoľko násobné fk, urážky cez voice atd.

    Citovat Původně založeno Samco Zobrazit příspěvky
    Na JB tu má práva takmer 70 ľudí, tak snáď to aspoň niekomu musí ísť, či? :D
    Sklamem ťa, ale nemusí :DD. Nevieš, či tu bol tu tento problém aj pred x rokmi?

  13. #13
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Niekoľko násobné fk, urážky cez voice atd.

    Citovat Původně založeno KajSinek Zobrazit příspěvky
    Sklamem ťa, ale nemusí :DD. Nevieš, či tu bol tu tento problém aj pred x rokmi?
    Minule to okrem Pelargosa ešte niekomu fungovalo. Čiže čím viac ľudí to skúsi, tým lepšie. Problémy so zvukom na demách boli vždy, ale stávalo sa to len raz za čas.

  14. #14

    Odpověď: Niekoľko násobné fk, urážky cez voice atd.

    Netuším ako tento problém funguje ale skúšal som pozerať aj toto demo. Dokonca som si ho 2x stiahol a mám "poškodený" voice aj ja, aj napriek tomu, že mi minule tie demá išli v pohode, nechápem...

  15. #15

    Re: Niekoľko násobné fk, urážky cez voice atd.

    Zdravím, přišel jsem na způsob, jak si demo přehrát s nepoškozeným voicem. Více o tom napíšu v TF. Děkujeme za podání stížnosti. http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=258643

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •