Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: Problém s VIP furien.

  1. #1


    Problém s VIP furien.

    Ahojte, už je to druhý krát za posledné 2 dni, čo ma na furiene prehodilo z T ku CT. Mám 200 armor, SK, hp, proste miniem na to celú výplatu :D a prehodí ma k CT, bez lóóve, s pistolkou :( a nepíšte mi že bug, potom mi je zbytočné to VIP kupovať. Dakujem za odpoved.


    Som celkom dobrý v hraní hier. Teda okrem cska a LOL ka, ostatné hry moc nepoznám. Ale pinball mi ide niekedy sa mi podarí nahrať nové skóre keď vymažem cache po sestre. A tak nemám rád hnusných hlúpych ľudí, viď. IDEA a celkom ma baví šport, taký minigolf na 12ty pokus jamku alebo šípky do čaju rád zbieram.

  2. #2


    Odpověď: Problém s VIP furien.

    Pokiaľ máš na mysli VIP výhodu: "Vyrovnávač týmů Vás nebude přesouvat", tak mám pocit, že sa to na furien nevzťahuje, pretože tam to mieša tími pravidelne za mapu aj niekoľkokrát a je jedno, či má niekto vip alebo nie, teda aspoň ja mám takú skúsenosť. Táto "ochrana" pred prehadzovaním sa skôr týka klasických serverov ale aj tam ťa to môže prehodiť aj napriek tomu, že máš vip, pokiaľ sa pripojíš ako posledný.

  3. #3
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437


    Odpověď: Problém s VIP furien.

    Ak je potrebné vyrovnanie tímov, vždy prehodí toho, kto sa pripojil posledný (nehľadiac na VIP).

  4. #4


    Odpověď: Problém s VIP furien.

    Ďakujem za odpoved, no minule som hral skoro 20 minút bol prvý v mojom tíme a aj tak ma prehodilo, predtým mi to nerobilo :) skúsim to ešte obkukať či máte pravdu no nezdá sa mi. Pekny večer


    Som celkom dobrý v hraní hier. Teda okrem cska a LOL ka, ostatné hry moc nepoznám. Ale pinball mi ide niekedy sa mi podarí nahrať nové skóre keď vymažem cache po sestre. A tak nemám rád hnusných hlúpych ľudí, viď. IDEA a celkom ma baví šport, taký minigolf na 12ty pokus jamku alebo šípky do čaju rád zbieram.

  5. #5
    Nováček Avatar uživatele piju_RUM
    Datum registrace
    Sep 2014
    Umístění
    BRNO pi*o
    Příspěvky
    116


    Odpověď: Problém s VIP furien.

    Jestli se nepletu tak že tě to přehodilo po 20-ti minutách když si byl první v tabulce je tím že druhej tým byl slabší tak aby se to vyrovnalo ;)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •