Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: NigGaSiK --> Del!k98

  1. #1

    NigGaSiK --> Del!k98

    Vypis z konzole:

    http://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=259144
    Nežádám o unban, ale chci se zeptat... Proč jsi kurňa ze 3 dní prodloužil na 3 měsíce?


    Poznamka:

    Budeš radši psát hovna do PMek, tady mi pořádně vysvětli důvod prodloužení

    Naposledy upraveno NigGaSiK; 07-10-18 v 20:27.

  2. #2

    Odpověď: NigGaSiK

    História Banov + nadávky po bane + tvoj pekný nick víz ban , ty tu vlastne nemáš čo robiť keď si obišiel x banov na ns. V pmke som ti napísal že ak to obides dostaneš permu , je na tom niečo zle ?
    Už ani neviem kdo toto celé začal,
    no vypičoval som tu každému a stále som neskapal.
    Nepríjemný jak šedý zákal, besný, chorý, šedý šakal,
    nechal za sebou každého debilka čo do mňa skákal.

  3. #3

    Odpověď: NigGaSiK

    6. banů celkově na steamu je pro tebe tak hrozná historie banů, ještě k tomu mám tam jen 4320 min za nick a 120 min za nick a ty mi jebneš toto, no si normalni ? Nadavky po bane, no diviš se když banuješ blbosti ? A vim že nick pekny, děkuji :)) NS je ns, to tu nemáš co vytahovat, od te doby co mam steam na ns nehraju a ty tu budeš vytahovat minulost, no bravo

  4. #4

    Odpověď: NigGaSiK

    6 banov je dosť , ty si admin alebo bol si admin keď myslíš že banujem blbosti? Podľa tvojej histórie si človek urobí názor , čiže ako myslíš. Pre adminov - tento typek dostal ban za nick, potom si ho vkuse dával tak som ho nebanoval ale kickoval zo servera . Potom prišiel nato že keď si dá normálny nick tak ho nechám hrať. Bavíme sa o nicku (picipici...). V daný deň mal znova ten nick tak som ho kickol a prišiel s nickom delil je pi***, dal som mu ban a začal sa logovat a písať nadávky dokYm ho to nekicklo. TAk som mu ho predĺžil :)
    Už ani neviem kdo toto celé začal,
    no vypičoval som tu každému a stále som neskapal.
    Nepríjemný jak šedý zákal, besný, chorý, šedý šakal,
    nechal za sebou každého debilka čo do mňa skákal.

  5. #5

    Odpověď: NigGaSiK

    O jakých nadávkách a logování dokud mě to nekicklo ? si drbly važně, byl jsi na serveru a já přišel, ty jsi mě začal kickovat, dal jsem si nick delik je pi.... a dal jsi mi ban na 3 dny, napsal jsem pár slov a nic víc a že bych se stale logoval a psal nadavky až dokud mě to nekickne je hovadina, tak si vubec rozmysli za co banuješ

  6. #6
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: NigGaSiK --> Del!k98

    Až se uklidníš a přijdeš s alespoň trochou pokory, můžeš zkusit požádat o unban. Je evidentní, že jsi nerespektoval již udělený ban a na mírné upozornění jsi reagoval dalším porušováním pravidel.
    Za to obcházení banů na NS tady můžeš hrát, ale pouze slušně.
    Přečti si pravidla, kvůli hráčům jako jsi ty, je tam zvýrazněno: Urážky admin teamu nebudou tolerovány. Jakákoli provokace může být tvrdě trestána.
    Naposledy upraveno hofy; 08-10-18 v 08:17.

  7. #7

    Odpověď: NigGaSiK --> Del!k98

    Už ani neviem kdo toto celé začal,
    no vypičoval som tu každému a stále som neskapal.
    Nepríjemný jak šedý zákal, besný, chorý, šedý šakal,
    nechal za sebou každého debilka čo do mňa skákal.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •