Strana 3 z 4 PrvníPrvní 1234 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 31 do 45 z 50

Téma: Lets talk bout it...

  1. #31
    Petr Staniševský
    Guest

    Odpověď: Re: Lets talk bout it...

    To i ty by si měl jít se léčit a nezapomeň tam přibrat i ty d2Only adminy jako je Bolek, pelargos, rejkač a další.. I vám by to prospělo ta léčba.


    Citovat Původně založeno CMBR Zobrazit příspěvky
    RULESTARD ALERT RULESTARD ALERT
    Běž se léčit

  2. #32
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    65

    Odpověď: Re: Lets talk bout it...

    Citovat Původně založeno Bella de la Rosa Montiel Zobrazit příspěvky
    To i ty by si měl jít se léčit a nezapomeň tam přibrat i ty d2Only adminy jako je Bolek, pelargos, rejkač a další.. I vám by to prospělo ta léčba.
    ale jo pěkne si vypsal adminy ktery pro tenhle portál dělají maximum , good job !;)

  3. #33
    Petr Staniševský
    Guest

    Odpověď: Lets talk bout it...

    NEvšiml jsem si kdykoliv něco po nich potřebuji tak dělají kulové a to že banují cheatery tak to je jasná věc to sere i je v tomhle ohledu si umějí odvést práci cokoliv jiného stojí za píču.

  4. #34
    Stálý člen Avatar uživatele Jeremy
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    eustovo srdce <3
    Příspěvky
    585

    Odpověď: Lets talk bout it...

    Kokotiny si bežte riešit inde, načo tu niečo píšete keď to nemá nič spoločné s témou ?
    Každý z nás žije odkázaný na svoje vlastné presvedčenie a vedomie. A to je to čo voláme realitou. Avšak, obidva, presvedčenie aj vedomie majú viacero podôb. Niekoho realita môže byť iného ilúziou. My všetci žijeme vo svojich vlastných predstavách.

    mne nechcu vojsť sluchátka do pc /mám to pichátki príliš velke/ ked zneho flexou zbrusim pojdu mi?

    Mirussia: Grakon je príliš škaredý na to aby prišiel na admin zras.

  5. #35
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272

    Odpověď: Lets talk bout it...

    Citovat Původně založeno Jeremy Zobrazit příspěvky
    Kokotiny si bežte riešit inde, načo tu niečo píšete keď to nemá nič spoločné s témou ?
    Ty neumíš ani bugnout spect, tak tu nevypisuj.

    Každopádně, rank je mi ukradenej, ten mě nikdy nezajímal, takže pro mě za mě si ho resetněte. Spešl by dle mého názoru neměl existovat nikde, je to prostě funkce k hovnu a nemá žádný praktický význam své existence. A Fejk by měl mít práva, když už o tom tak mluvíme.

    Je škoda, že se ignoruje názor lidí, co ten starej a zabugovanej server s lampičkama na HP změnili na hratelnej formát, co už funguje několik let, starali se o to hromadu let a věnovali tomu dny a noci zlepšování svejma nápadama. Já mám práva přes 5 let a i když už prostě nejsem aktivní člověk, obětoval jsem tomu furienu hromadu času, byl jsem do toho zapálenej od rána do noci jako puberťák a popravdě, nelituju toho. Protože ta hrstka poctivejch adminů, co jsme tam tehdy byli, jsme dokázali udržet 4 plný servery v plynulém chodu a neustále ho posouvat kvalitativně vpřed, měli jsme všichni vzájemný respekt a naše názory tu byly přední co se furienu týkalo, protože my jsme vždycky měli pravdu a věděli jsme, co je pro ten server nejlepší, co je pro to naše furien dětátko nejlepší. Já byl jeden z těch, co ten server piplal do detailu a je mi prostě líto, jak to dnes vypadá. Rozhodně to nedávám za vinu furien adminům, ti jsou podle mého názoru dost kvalitní, ale je jich zatraceně málo a to není plnej ani jeden server. Prostě mě už sere, jak je všem lhostejný nábor a snaží se to dělat podle zabedněneckých pravidel, které se v tomto případě naprosto vylučují se selským rozumem. Tečka, člověk, kterej na tom serveru taky strávil kopu času, vyzná se v jump cheatech jako nikdo jinej na furienu (a těch cheaterů je tam taky dost), věrohodnej a naprosto potřebnej člověk, co by tam na to měl dohlížet. A verdikt? Kdysi udělal chybu, která už NIKDY nemůže být ani trochu přehlédnuta, tak ho pošleme do prdele, protože proč mít dobrého a užitečného člověka na server, když tam nemusí bejt nikdo, že. :) Fejk, bývalej ADMIN, se kterým nikdy nebyl problém, dělal si svou práci na výbornou, čistil a udržoval server. Zapl na rezerv. serveru, kde nikdo jiný krom něho nebyl, dostal váčko, fajn, je to blb, že to udělal ale budiž. Proč tomu hráči, který se jako ADMIN osvědčil vrátit aspoň debilního triala, když ho přece můžeme poslat do prdele a server opět obrat o kvalitního člověka, kterej se o to mohl starat?

    Já nevím, přijde mi, že nábor cítí jasnou averzi vůči Furienu, nechcete ten server rovnou zrušit, když na něho nechcete brát lidi, co by se o to dokázali kvalitně postarat? Opravdu mám pocit, že se na to prostě sere a jen se doufá, že se náhodou vyloupne časem nějakej nýmand s čistým rejstříkem, kterej tomu rozumí jako Babiš politice.

    Díky, že tím ničíte naši práci, co jsem tu já a další hrstka adminů budovali roky, strašně krásně se mi kouká na to, jak ten server necháváte rozkládat. Tak hlavně, že je to podle pravidel, vy hrdinové a spáso portálu. :)

  6. #36
    Petr Staniševský
    Guest

    Odpověď: Lets talk bout it...

    Asi tolik co ty experte a zavři pysk jeremy nebo přes něj dostaneš..


    Citovat Původně založeno Jeremy Zobrazit příspěvky
    Kokotiny si bežte riešit inde, načo tu niečo píšete keď to nemá nič spoločné s témou ?

  7. #37
    Stálý člen Avatar uživatele Niko97971
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Piestany
    Příspěvky
    556

    *VIP*

    Odpověď: Lets talk bout it...

    Citovat Původně založeno Bella de la Rosa Montiel Zobrazit příspěvky
    Asi tolik co ty experte a zavři pysk jeremy nebo přes něj dostaneš..
    Si pojedol divú kašu či čo? Vyjadruješ sa tu jak primitív, trošku sa zamysli

  8. #38
    Expert člen Avatar uživatele Tečka
    Datum registrace
    Jun 2014
    Umístění
    Havířov, Furien, HNS
    Příspěvky
    389

    Odpověď: Lets talk bout it...

    Citovat Původně založeno Niko97971 Zobrazit příspěvky
    Si pojedol divú kašu či čo? Vyjadruješ sa tu jak primitív, trošku sa zamysli

    Snědl internetové hrdinství.
    0000 - INFINITY

  9. #39
    Petr Staniševský
    Guest

    Odpověď: Lets talk bout it...

    Citovat Původně založeno Niko97971 Zobrazit příspěvky
    Si pojedol divú kašu či čo? Vyjadruješ sa tu jak primitív, trošku sa zamysli
    Jak já se vyjadřují to je moje věc snad ne? Tobě do toho může být úplně velké hovno. Pokud vím tak si mladší pleb tak se raději starej o svoje věci a mě nech si dělat co chci.

    Citovat Původně založeno Tečka Zobrazit příspěvky
    Snědl internetové hrdinství.
    Ano, dávám si denně tři dávky abych to vydržel s lidmi jako si ty a většina této komunity expertu.

  10. #40
    Ex-admin Avatar uživatele Dimitri19
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Tvoja mama.
    Příspěvky
    489

    Odpověď: Lets talk bout it...

    Týmto sa nič nevyrieši , radšej sa pobite.

  11. #41
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272

    Odpověď: Lets talk bout it...

    Gaytře, pojď se radši přemístit do chatboxu, tady ztrácíš čas.

  12. #42
    Petr Staniševský
    Guest

    Odpověď: Lets talk bout it...

    Citovat Původně založeno Dimitri19 Zobrazit příspěvky
    Týmto sa nič nevyrieši , radšej sa pobite.
    To vůbec není špatný nápad hele..

    Citovat Původně založeno Eust. Zobrazit příspěvky
    Gaytře, pojď se radši přemístit do chatboxu, tady ztrácíš čas.
    Chatbox je out chodíme si pokecat s lidmi raději na dc chatovat tam to není nazi tolik x))

  13. #43
    Terminátor
    Datum registrace
    Aug 2012
    Umístění
    Global
    Příspěvky
    1,272

    Odpověď: Lets talk bout it...

    Citovat Původně založeno Bella de la Rosa Montiel Zobrazit příspěvky
    To vůbec není špatný nápad hele..



    Chatbox je out chodíme si pokecat s lidmi raději na dc chatovat tam to není nazi tolik x))
    Zradil jsi moje touhy. :(

  14. #44
    Petr Staniševský
    Guest

    Odpověď: Lets talk bout it...

    To už tak bývá člověk se musel přesunout za lepším tady si jak pod mikroskopem tu nemůžeš nic skoro bez svolení vyšších a to je na tomhle sux to forko prostě není tak free jako bylo před lety i ve hře můžeš dělat větší rebelie jak tu..

  15. #45
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2012
    Příspěvky
    65

    Odpověď: Lets talk bout it...

    vám to jebe do píče stfu radši už odjebte ten disk a neserte mě -.-



    E: + dejte fakeovi práva a tečkovy lásku dík
    Naposledy upraveno mobidick; 26-10-18 v 01:14. Důvod: fake musi dostat prava jinak skap

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •