Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 26

Téma: Nápad na nový mód. :idea:

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele Rollin1
    Datum registrace
    Jun 2018
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    136

    Nápad na nový mód. :idea:

    Apokalypsa
    -Mód by probíhal takto na začátku kola by bylo něco jako ruleta nebo jako "kolo štěstí" a to se rozběhne a budou tam skákat různá jména hráčů a pak by se to zastavilo a ten dotyčný hráč chytal ostatní takže se můžou zapojit i CT jako chytači a ostatní by měli cca 15 sekund náskok pak by byl vypuštěn chytač a když by někoho chytil "boxnul" do něj tak by chytal s ním a jak bude jenom jediný přeživší tak by se spustila siréna nebo tak něco a kdyby ten poslední hráč zůstal cca 60 sekund "naživu" tak by vyhrál a dostal by vd
    -Mód by šel spustit např. od 10 hráčů
    -Pak něco co by si mohl chytač koupit např o trošku rychlejší běh nebo tak něco (VIP by si mohlo koupit něco navíc třeba armor,HP)
    -A pak je tu ten kdo je poslední naživu by si mohl koupit teleport nebo neviditelnost na 6 sekund nebo tak něco (VIP by si mohlo koupit něco navíc)
    PS: ty věci co by si hráči mohli koupit ještě moc nevím mohlo by se to když tak domyslet

    Děkuji za pozrnost !
    Naposledy upraveno Rollin1; 21-10-18 v 01:37.
    Kolečko na myši používají jen ti co neumí přes space #SpaceJumperis #GodGroundstrafer

  2. #2

    Odpověď: Nápad na nový mód. :idea:

    Nápad celkem dobrý, jen by to chtělo kapku upravit čísla. 60 sec zůstat na živu pro jednoho hráče je celkem hodně když si vemeš server plnej lidí třeba 20 chytačů, tak těch 60 sec je sakra hodně. Tenhle mód mi kapku připomíná už dobře známou schovku, jen nehledají jen ctčka, ale všichni a zůstane jeden. Obchod k tomu módu by mohl být fajn, jen jak si sám řekl, musí se to domyslet. Celkově nápad není špatný jen by to chtělo hodně úprav. Já bych tenhle mód po úpravě určitě uvítal.

    Grimm den Aufreißer :X

  3. #3
    Expert člen Avatar uživatele Tečka
    Datum registrace
    Jun 2014
    Umístění
    Havířov, Furien, HNS
    Příspěvky
    389

    Odpověď: Nápad na nový mód. :idea:

    Pokud chceš přinést do skomírající hry budoucí server, který bude vyžadovat 10 stále hrajících hráčů tak se na to vyser dřív než s tím zabiješ zbytečně čas. Pokud se totiž podíváš na statistiky serverů tak se tam většinou nezdrží víc jak 9 lidí v průmeru, což znamená, že než byses dočkal toho desátého tak bys umřel.
    0000 - INFINITY

  4. #4
    Pokročilý člen Avatar uživatele Rollin1
    Datum registrace
    Jun 2018
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    136

    Odpověď: Nápad na nový mód. :idea:

    Citovat Původně založeno Tečka Zobrazit příspěvky
    Pokud chceš přinést do skomírající hry budoucí server, který bude vyžadovat 10 stále hrajících hráčů tak se na to vyser dřív než s tím zabiješ zbytečně čas. Pokud se totiž podíváš na statistiky serverů tak se tam většinou nezdrží víc jak 9 lidí v průmeru, což znamená, že než byses dočkal toho desátého tak bys umřel.
    Dle mého názoru je to akorát a byl to jen odhad když jsme na serveru většinou tam je 7+
    Kolečko na myši používají jen ti co neumí přes space #SpaceJumperis #GodGroundstrafer

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Aug 2018
    Příspěvky
    8

    Odpověď: Nápad na nový mód. :idea:

    Pro.

  6. #6
    Stálý člen Avatar uživatele bohémsky život
    Datum registrace
    Jun 2015
    Umístění
    u g u s t a f a v p o d k r o v í
    Příspěvky
    678

    Odpověď: Nápad na nový mód. :idea:

    Nečetl jsem to, ale ať to je sebelepší, tak pac a pusu.
    egocentrický, arogantní a sebestřední famfulín

  7. #7
    Expert člen Avatar uživatele Bastien
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    ЩӨЯᄂD ӨF FΛПƬΛƧY/ПY
    Příspěvky
    493

    Odpověď: Nápad na nový mód. :idea:

    Líbí se mi to, ale zmenšil bych čas u toho posledního. :)
    Petulee a Kotelňácipodpovrchem
    A nezapomeňme na Yuriho, Kejtynku (zlý jste na ní), Janku, Steu, Natálku a Nikol.(sad_grill).
    medvidekteddy:To ne já, to můj bratr.
    Discord=csko.cz
    https://www.youtube.com/watch?v=LLsF...ature=youtu.be

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Nápad na nový mód. :idea:

    Nápad je fajn ale zopár otázok ktoré by bolo treba vyriešit:
    1. Ten úplne prvý hráč kolko bude mat času na "nakazanie" iného? +za každého nakazeného by som pridal tých pár sekúnd navyše cca 15
    2. Dali by sa tie zombie nejako zabíjat+kolko by mali hp? Fungovalo by to na princípe klasických zm serverov? (čiže prvý by mal viac HP nakazoval na ranu a ostatný zm hp menej + dajme tomu 4 rany na nakazenie)?
    3. Kedže sa tu nerozdelujú Tčka a CTčka tak mohol by prežit ako posledný aj CT, v prípade že hej mal by aj on nejakú odmenu?
    4.nadviažem na tretiu otázku... po konci modu ktorí tím by bol označený za výtazný? je to hlavne skrz peniaze aj ked si niektorý hovoria že je to len pár korún ale ked sa Tčkam vydarí prvé kolo tak hned dalšie majú na sekáčik, teda aspom VIP.
    Už neni čas huliť...

  9. #9
    Ex-admin (Tsk)
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Aim servery
    Příspěvky
    348

    Odpověď: Nápad na nový mód. :idea:

    Znie to skvele,to ti môžem povedať.

  10. #10
    Expert člen Avatar uživatele Fropo
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    398

    Odpověď: Nápad na nový mód. :idea:

    Já oceňuji ,že zde máme mnoho hráčů kteří se snaží nějak přispět na chodu našeho serveru nicméně.
    Server Jailbreak byl dříve bez jakýchkoliv módu.. tím myslím uplné samotné začátky(Potom tady byla přestřelka) a pa kse následně začli přidávat další módy a proč ? proč by tady mělo bejt 10 000 módu o zombíkách o skillu a já nevím co všechno když jde o ten MÓD TOHO JAILBREAKU nám nejde o to abychom na tom módu měli 10 000 jiných věcí které tam nemají být.. Už ted je to těma módama tak přeplácaný že samotnej ten server a pointa toho JailBreak už se dávno vytratila.
    JSEM PROTI

  11. #11
    Stálý člen Avatar uživatele bohémsky život
    Datum registrace
    Jun 2015
    Umístění
    u g u s t a f a v p o d k r o v í
    Příspěvky
    678

    Odpověď: Nápad na nový mód. :idea:

    Citovat Původně založeno Fropo Zobrazit příspěvky
    Já oceňuji ,že zde máme mnoho hráčů kteří se snaží nějak přispět na chodu našeho serveru nicméně.
    Server Jailbreak byl dříve bez jakýchkoliv módu.. tím myslím uplné samotné začátky(Potom tady byla přestřelka) a pa kse následně začli přidávat další módy a proč ? proč by tady mělo bejt 10 000 módu o zombíkách o skillu a já nevím co všechno když jde o ten MÓD TOHO JAILBREAKU nám nejde o to abychom na tom módu měli 10 000 jiných věcí které tam nemají být.. Už ted je to těma módama tak přeplácaný že samotnej ten server a pointa toho JailBreak už se dávno vytratila.
    JSEM PROTI
    Nebýt módů, tak tam hraješ jen ty a další 3 hráči.
    egocentrický, arogantní a sebestřední famfulín

  12. #12
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: Nápad na nový mód. :idea:

    Dobrý nápad

  13. #13
    Stálý člen Avatar uživatele bohémsky život
    Datum registrace
    Jun 2015
    Umístění
    u g u s t a f a v p o d k r o v í
    Příspěvky
    678

    Odpověď: Nápad na nový mód. :idea:

    Špatný nápad to není, jen mi řekni, co by se stalo, kdyby se vylosoval nějaký afkař nebo nějaký troller co by nikoho neboxoval a hrál by si raději.

    Nečetl jsem si reakce ostatních, reaguju přímo na topic.
    egocentrický, arogantní a sebestřední famfulín

  14. #14
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: Nápad na nový mód. :idea:

    Mohl by se dát limit na to aby někoho chytil

  15. #15
    Stálý člen Avatar uživatele bohémsky život
    Datum registrace
    Jun 2015
    Umístění
    u g u s t a f a v p o d k r o v í
    Příspěvky
    678

    Odpověď: Nápad na nový mód. :idea:

    Citovat Původně založeno Deda z Depa Zobrazit příspěvky
    Mohl by se dát limit na to aby někoho chytil
    Dát limit a kdyby někoho nechytil, umře a chytá někdo jiný.

    Doporučil bych ještě, aby ten co chytá, byl obarvený jinou barvou než ostatní pro viditelnost.
    Naposledy upraveno bohémsky život; 04-11-18 v 15:50.
    egocentrický, arogantní a sebestřední famfulín

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •