Strana 4 z 6 PrvníPrvní ... 23456 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 46 do 60 z 87

Téma: TVOJ najmenej populárny názor

  1. #46


    Re: TVOJ najmenej populárny názor

    Nemusíš mě chytat za každé slovo, abys měl důvod k útoku na mou osobu. Tak já to napíšu jinak, aby to bylo jasnější. Nevadí mi homosexuální páry a schvaluji, aby jim byl umožněn sňatek a aby měly stejná práva jako páry v klasickém manželství. Dokonce schvaluji adopce dětí (hlavně mě zas nechytni za slovíčko, že si něco dovolím schvalovat ). Myslím si, že je lepší, když dítě vyroste v nějaké rodině, než v dětském domově. Já však jen nechci, aby se tomu říkalo manželství. Klidně, ať se vymyslí nějaké nové slovo, mně je to fuj. Já chci jen, aby se alespoň v tomhle uchovala ta tradice. To není o tom, že mám omezené středověké názory. A prosím tě, jestli míníš zase analyzovat každou moji větu a hledat v nich cokoliv, za co bys mě mohl urazit, tak s tím jdi někam.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 27-05-19 v 16:33.

  2. #47
    Trial admin Avatar uživatele Nixvan
    Datum registrace
    Jun 2011
    Umístění
    Nový Bor
    Příspěvky
    1,042


    Odpověď: TVOJ najmenej populárny názor

    Nemám rád, když nám stát dokáže zakázat něco, co je prokazatelně lepší pro nás organismus než alkohol, ale alkohol je normálně povolený i když jeho způsobem zahynulo nemalé procento lidí.

    Rád se zapojím do starší konverzace ohledně trávy, je prokazatelně dokázáno, že tráva váš organismus časem neníčí tak, jako to dělá například alkohol, argumenty typu koukni na člověka, co hulí 20-30 let, děte s tímto s prominutím do píči, v mojí rodině, konkrétně matka, je vysoce závislá alkoholička, může to být už dobrý 18-20 let, vidím, co to s ní udělalo a mám i kamaráda, který dennodenně dá klidně 2-3 brka a dělá to taky dobrých 10 let, jeho mozek s porovnáním s mozkem mojí matky, je úplně někde jinde. Je to chytrý člověk, který má super názory a kdybyste ho potkali, neřeknete, že v životě dal do huby brko.

    Navíc tu máme jednoduché řešení, pokud by byla legalizovaná tráva a byla prodávána v lékárnách, stát by si na ní udělal daň, byla by levnější a zároveň kvalitnější, což se rovná menší kriminalita a méně černého trhu.
    Naposledy upraveno Nixvan; 30-05-19 v 21:18.

  3. #48
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949


    Odpověď: TVOJ najmenej populárny názor

    Poslední soutěž o hráče měsíce je fraška. 30.5.2019
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  4. #49
    Profesionální člen Avatar uživatele Military
    Datum registrace
    May 2014
    Příspěvky
    213


    Odpověď: TVOJ najmenej populárny názor

    Najmenej populárny názor, alebo skôr rečnícka konverzácia je: "Cesta za úspechom vedie cez mŕtvoly ľudí ktorých si vážite. Pre koho úspech ste ochotný aj vy nasledovať svoj osud?"
    Naposledy upraveno Military; 09-07-19 v 00:43. Důvod: Pridaný dľžen. 8.7.2019 - 23:43

  5. #50


    Odpověď: TVOJ najmenej populárny názor

    Citovat Původně založeno Nix0ne^ Zobrazit příspěvky
    Nemám rád, když nám stát dokáže zakázat něco, co je prokazatelně lepší pro nás organismus než alkohol, ale alkohol je normálně povolený i když jeho způsobem zahynulo nemalé procento lidí.

    Rád se zapojím do starší konverzace ohledně trávy, je prokazatelně dokázáno, že tráva váš organismus časem neníčí tak, jako to dělá například alkohol, argumenty typu koukni na člověka, co hulí 20-30 let, děte s tímto s prominutím do píči, v mojí rodině, konkrétně matka, je vysoce závislá alkoholička, může to být už dobrý 18-20 let, vidím, co to s ní udělalo a mám i kamaráda, který dennodenně dá klidně 2-3 brka a dělá to taky dobrých 10 let, jeho mozek s porovnáním s mozkem mojí matky, je úplně někde jinde. Je to chytrý člověk, který má super názory a kdybyste ho potkali, neřeknete, že v životě dal do huby brko.

    Navíc tu máme jednoduché řešení, pokud by byla legalizovaná tráva a byla prodávána v lékárnách, stát by si na ní udělal daň, byla by levnější a zároveň kvalitnější, což se rovná menší kriminalita a méně černého trhu.
    Joo, takže túto logiku mám chápať tak, že ak je niečo škodlivé povolené, môžme tým ospravedlniť povolenie ďalších škodlivých látok? S touto logikou choď s prepáčením do piče. A ak si myslíš, že jediný máš kontakt s alkoholikom a s trávičkárom, si na veľmi veľkom omyle. Ale ver mi, ak by boli naše národy schopné zakázať alkohol, prvý by som stal v rade o to. Lež záujem o to má aké percento obyvateľstva štátu? Ty si s alkoholikom vyrastal, takže negatívne účinky alkoholu zjavne poznáš veľmi dobre. No skús presvedčiť o nich niekoho, kto nemá ani za mak a alkohol využíva aby som to správne nazval - spoločenský štartér. Bohužiaľ, alkohol je silno viazaný s ľudstvom a ešte bude veľmi dlho trvať aby spoločnosť vyzrela a zakázala ho/obmedzila. A toto čo píšem teraz aj tak tí, čo nemali dočinenia s alkoholikom prvej triedy nepochopia, pretože nezažili okrem "kocoviny" jeho pravú negatívnu tvár.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  6. #51


    Re: TVOJ najmenej populárny názor

    Já bych na druhou stranu všechny návykové látky povolil. Pokud se někdo ufetuje k smrti, je to čistě jen jeho problém. Lidí je na světě hodně. Nevidím důvod v tom, aby demokratický stát zakazoval lidem užívat nějakou látku. Naopak by na tom mohl stát vydělat se zavedením daně a ty ušetřené peníze investovat do mnohem lepší ochrany lidí, v čemž se dostávám k další věci a to je argument ohledně údajného odhadovaného zvýšení kriminality. Schválně píšu údajného, protože to je opravdu jenom teoretický odhad, co by se mohlo v budoucnu stát. No pořád platí pravidlo, že zakázané ovoce nejvíce chutná. Přikláním se k tomu, že pokud by to bylo povolené, měli by o to lidi stejný nebo i menší zájem.

  7. #52


    Odpověď: Re: TVOJ najmenej populárny názor

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Já bych na druhou stranu všechny návykové látky povolil. Pokud se někdo ufetuje k smrti, je to čistě jen jeho problém. Lidí je na světě hodně. Nevidím důvod v tom, aby demokratický stát zakazoval lidem užívat nějakou látku. Naopak by na tom mohl stát vydělat se zavedením daně a ty ušetřené peníze investovat do mnohem lepší ochrany lidí, v čemž se dostávám k další věci a to je argument ohledně údajného odhadovaného zvýšení kriminality. Schválně píšu údajného, protože to je opravdu jenom teoretický odhad, co by se mohlo v budoucnu stát. No pořád platí pravidlo, že zakázané ovoce nejvíce chutná. Přikláním se k tomu, že pokud by to bylo povolené, měli by o to lidi stejný nebo i menší zájem.
    Ak by sa ufetoval k smrti niekto, kto je tvojmu srdcu blízky, díval by si sa na to inak. Zaujímalo by ma, či aj svoju rodinu berieš len ako číslo. Čo pre teba vlastne znamená demokracia? Prečo by nemohol štát niečo zakázať? Aha, tak ak niečo bude voľne dostupné, ľahšie zohnateľné, tak automaticky bude o to menší záujem? Vieš, že najväčší aktuálny nárast obyvateľstva je práve v rozvojových krajinách, kde sú drogy najviac a najľahšie dostupné? Uvediem ako príklad Nigériu.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  8. #53


    Re: TVOJ najmenej populárny názor

    Kdo je mi k srdci blízký, ten by hlavně nebyl feťák a pokud by k tomu dojít mělo, udělal bych všechno proto, abych dotyčného dokopal k tomu, aby se vzpamatoval.

    Demokracie je o tom, že jsou lidi naprosto svobodní a zároveň respektují svobodu druhých (což se neslučuje s tím, co jsem napsal v prvním odstavci - Ber totak, že o lidech mluvím jako celkově o obyvatelstvu, nikoliv jednotlivcích). K tomu se hodí přísloví, že svoboda tvé pěsti končí na špičce mého nosu. Správný demokratický stát by měl lidem zajistit fyzickou a právní ochranu. Fyzickou ochranou mám na mysli dostupnost zdravotnictví, záchranné služby, police a vyšetřovací služby, armáda. Právní ochranou mám na mysli zákony postavené tak, aby přesně platilo přísloví mnou výše zmiňované. Tedy právní a soudní systém, který mi zaručí, že pokud někdo jiný poruší zákon na úkor mé svobody (zloděj, vandal, kriminálník, ...), bude i následně potrestán a bude donucen k vrácení / opravě mých věcí nebo alespoň finanční úhradě. To jsou podle mne minimální věci, které by měl správný čistě demokratický stát lidem zajišťovat. Pak už jsou tady směry, kterým se stát vydá. Nejčastěji ve světě vidíme sociálně postavené demokracie - tedy občané platí větší daně, ale mají zadarmo vzdělání, důchody. To už jsou přídavné prvky, které nejsou podmínkou demokratického státu. Směr, kterým se demokratický stát vydá, souvisí s kulturou a mentálnímu rozpoložení národa. To už jsem ale celkem dost odbočil od původního tématu. Abych se tedy vrátil zpět, tak tedy tak, jak jsem popsal svou představu demokracie, tak v tomhle právě mi smrdí zákaz drog, ve kterém nevidím nic smysluplného a hlavně se to ne slučuje s ideologií demokracie.

    Jinak, co se týče rozvojových zemí typu Nigérie, tak co se týče drog, tak to nevím, jak to funguje, ale tam je hlavně trápí úplně jiné problémy. Nárůst obyvatelstva v rozvojových zemích typu Nigérie nemá souvislost s drogama.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 09-07-19 v 16:03.

  9. #54


    Odpověď: Re: TVOJ najmenej populárny názor

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Kdo je mi k srdci blízký, ten by hlavně nebyl feťák a pokud by k tomu dojít mělo, udělal bych všechno proto, abych dotyčného dokopal k tomu, aby se vzpamatoval.

    Demokracie je o tom, že jsou lidi naprosto svobodní a zároveň respektují svobodu druhých (což se neslučuje s tím, co jsem napsal v prvním odstavci - Ber totak, že o lidech mluvím jako celkově o obyvatelstvu, nikoliv jednotlivcích). K tomu se hodí přísloví, že svoboda tvé pěsti končí na špičce mého nosu. Správný demokratický stát by měl lidem zajistit fyzickou a právní ochranu. Fyzickou ochranou mám na mysli dostupnost zdravotnictví, záchranné služby, police a vyšetřovací služby, armáda. Právní ochranou mám na mysli zákony postavené tak, aby přesně platilo přísloví mnou výše zmiňované. Tedy právní a soudní systém, který mi zaručí, že pokud někdo jiný poruší zákon na úkor mé svobody (zloděj, vandal, kriminálník, ...), bude i následně potrestán a bude donucen k vrácení / opravě mých věcí nebo alespoň finanční úhradě. To jsou podle mne minimální věci, které by měl správný čistě demokratický stát lidem zajišťovat. Pak už jsou tady směry, kterým se stát vydá. Nejčastěji ve světě vidíme sociálně postavené demokracie - tedy občané platí větší daně, ale mají zadarmo vzdělání, důchody. To už jsou přídavné prvky, které nejsou podmínkou demokratického státu. Směr, kterým se demokratický stát vydá, souvisí s kulturou a mentálnímu rozpoložení národa. To už jsem ale celkem dost odbočil od původního tématu. Abych se tedy vrátil zpět, tak tedy tak, jak jsem popsal svou představu demokracie, tak v tomhle právě mi smrdí zákaz drog, ve kterém nevidím nic smysluplného a hlavně se to ne slučuje s ideologií demokracie.

    Jinak, co se týče rozvojových zemí typu Nigérie, tak co se týče drog, tak to nevím, jak to funguje, ale tam je hlavně trápí úplně jiné problémy. Nárůst obyvatelstva v rozvojových zemích typu Nigérie nemá souvislost s drogama.
    Prvou vetou si mi len potvrdil čo som si myslel, o drogovo závislých nemáš ani len šajnu. Hneď si ich zaškatuľkoval k odpadu ľudstva.

    To nie je demokracia. To čo si napísal, sú základné kritéria fungovania štátu. Je veľký rozdiel medzi štátom a demokraciou. Najjednoduchšia poučka demokracie je samotný význam slova demokracia (demos - ľud) + ( cratio - vláda). Ej kej ej vláda ľudu. Teda väčšina vládne menšinám. A byť úplne slobodný a zároveň byť obmedzený slobodu iných je úplná sloboda? Rozumiem čo si chcel napísať, ale to nie je demokracia. Úplná sloboda = anarchia. Úplná sloboda ktorá je niečím limitovaná je nie je úplnou slobodou.

    Nigériu som spojil s tvojou myšlienkou, že práve krajiny, kde je veľký prírastok obyvateľstva, tam sa drogám darí a nevidno aby tam drogy "viditeľne" prečisťovali populačnú krivku.

    Zhrniem to takto Grakon, osobne ťa nepoznám, ale podľa toho čo píšeš, si v bližšom kontakte s ľudmi závislými nebol. Ani sám netušíš, aké to je jednoduché do toho spadnúť. Uvediem jednoduchý príklad: Výlet v Amsterdame, zrazu nejaký náhodný týpek oproti prebehol, strhol sesternicu a vpichol do nej neznámu látku. Neskôr sa ukázalo, že šlo o metamfetamín - pervitín - piko. Mladá slušná baba, každú nedeľu v kostole a zrazu upadla po jednej skurvenej dávke do ťažkej závislosti na drogách. takýto scenár ti pri tom tvojom povolení všetkého nenapadol? Empatia sa veľmi vytráca a to je veľmi smutné.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  10. #55


    Re: TVOJ najmenej populárny názor

    No pochybuji, že po jednom ať už úmyslnén či neúmyslném užití drogy se stanu těžce závyslím. To spíše ukazuje na hodně slabou vůli jedince. Řekni mi upřímně, proč by mě měl vůbec zajímat nějaký feťák, který se někde na lavičce třepe z toho, že si nedal dávku? Je to jeho problém. Alespoň ale slouží jako odstrašující příklad toho, co z lidí může udělat čistě a jen jejich závislost. Nebo snad očekáváš, že vyvinu nějakou empatii a koupím mu dávku, jídlo, vodu, oblečení, nebo ho dokonce vezmu domů? Já si myslím, že jsem empatický dost, ale k lidem, kteří jsou oběti nepřízní osudu ne svou vlastní vinou. Ne k těm, kteří se stali závyslí a sami si zničili život.

  11. #56


    Odpověď: Re: TVOJ najmenej populárny názor

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    No pochybuji, že po jednom ať už úmyslnén či neúmyslném užití drogy se stanu těžce závyslím. To spíše ukazuje na hodně slabou vůli jedince. Řekni mi upřímně, proč by mě měl vůbec zajímat nějaký feťák, který se někde na lavičce třepe z toho, že si nedal dávku? Je to jeho problém. Alespoň ale slouží jako odstrašující příklad toho, co z lidí může udělat čistě a jen jejich závislost. Nebo snad očekáváš, že vyvinu nějakou empatii a koupím mu dávku, jídlo, vodu, oblečení, nebo ho dokonce vezmu domů? Já si myslím, že jsem empatický dost, ale k lidem, kteří jsou oběti nepřízní osudu ne svou vlastní vinou. Ne k těm, kteří se stali závyslí a sami si zničili život.
    Ak si niečím podobným prejdeš, potom túto tému môžme otvoriť spätne. Poznáš hrušku len z obrázka, ale nikdy si ju nejedol. Nemusíš mi odpovedať, ale poznáš príbehy tých ľudí, ktorými tak pohŕdaš? Ak máš čas, môžme spolu skočiť do BB, do "domov" bezdomovcov a sám sa s nimi môžeš porozprávať. Môžem dobaviť vstup do Košickej väznice a môžeš sa tam porozprávať, čo tí chlapi porobili a čo ich k tomu viedlo a aký majú na to názor odstupom času. Toto je (pred)posledný riadok, ktorý ti k tejto téme napíšem. Nech sa ti darí.

    E: (o nejaký ten piatok neskôr)
    Naposledy upraveno Indian0; 04-08-19 v 17:11.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  12. #57


    1 z 2 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: TVOJ najmenej populárny názor

    Možná máš pravdu. Klidně bych si vyslechl příběhy lidí. Jenže většinou lidi, kteří jsou schopni vůbec nějaké příběhy vykládat (ti kteří si prošli různými odvikacími ústavy), jsou ti, kteří se sebou alespoň začali něco dělat. Já mluvím o lidech, kteří jsou na tom tak špatně, že jim žádná odvikačka nepomůže a kteří prostě jen dožívají a čekají, že se o ně někdo postará. Každopádně jsem rád, že jsme si mohli vyměnit odlišné názory bez urážek. Konec konců jsme přeci v threadu nepopulárních názorů. Tak nechť se daří.

  13. #58


    4 z 5 hráčů považuje tento příspěvek za přínosný.

    Re: TVOJ najmenej populárny názor

    Za homosexualitu bych zaviral lidi do vězení nebo do psychického ústavu. Pokud se chtějí cumlat tak ať s tím neotravuji na veřejnosti ale at jsou nekde hluboko ve sklepě. To samé děcka pokud chtějí adoptovat tak minimálně od 16 let, ať to děcko ví do čeho jde, ne ze si adoptuji batole které se narodí se dvěma buziky a celý život za to bude šikanováne, nikdy si nenajde kamarády a pokud jo tak leda tak do postele jelikož to děcko bude tak zlble že nebude vědět ze je buzerant ale přijde mu to v pohodě. A každý kdo zastává homosexualitu by sr měl jít léčit taky :)

  14. #59
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436


    Odpověď: Re: TVOJ najmenej populárny názor

    Citovat Původně založeno Majkulka Zobrazit příspěvky
    Za homosexualitu bych zaviral lidi do vězení nebo do psychického ústavu. Pokud se chtějí cumlat tak ať s tím neotravuji na veřejnosti ale at jsou nekde hluboko ve sklepě. To samé děcka pokud chtějí adoptovat tak minimálně od 16 let, ať to děcko ví do čeho jde, ne ze si adoptuji batole které se narodí se dvěma buziky a celý život za to bude šikanováne, nikdy si nenajde kamarády a pokud jo tak leda tak do postele jelikož to děcko bude tak zlble že nebude vědět ze je buzerant ale přijde mu to v pohodě. A každý kdo zastává homosexualitu by sr měl jít léčit taky :)
    Treba si uvedomiť, že homosexualita nie je choroba a možnosť výberu ako budú orientovaní nemali. Adopcia je diskutabilná téma, ale je oveľa lepšie, ak je dieťa vychovávané v slušnej rodine, kde sú hoc aj obaja rodičia rovnakého pohlavia, než akoby malo byť v rodine, kde je zneužívané, týrané alebo zanedbávané a nedostáva sa mu lásky. Ďalej nemá byť prečo oblbnuté, keďže homosexualitou sa nedá nakaziť, nie je to vírus. Buď je to raz v ňom vrodené alebo nie, výchova a spolužitie na túto stránku nemajú vplyv.

    Jedinou smutnou vecou sú tieto xenofóbno - homofóbne pohľady na spomenutú menšinu.

  15. #60
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572


    Re: TVOJ najmenej populárny názor

    Uvítali by ste imigrantov na Slovensku?

    (Vo svojej krajine)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •