Strana 2 z 6 PrvníPrvní 1234 ... PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 16 do 30 z 87

Téma: TVOJ najmenej populárny názor

  1. #16
    Stálý člen Avatar uživatele bohémsky život
    Datum registrace
    Jun 2015
    Umístění
    u g u s t a f a v p o d k r o v í
    Příspěvky
    678


    Odpověď: Re: Odpověď: TVOJ najmenej populárny názor

    Citovat Původně založeno Giussepe Zobrazit příspěvky
    Nejsem kokot, abych zkoušel něco, co zcela prokazatelně má negativní účinky na lidský organismus.

    Promiňte, vy asi nepijete nebo nekouříte, co? :dd
    egocentrický, arogantní a sebestřední famfulín

  2. #17
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941


    Odpověď: Re: Odpověď: TVOJ najmenej populárny názor

    Citovat Původně založeno Giussepe Zobrazit příspěvky
    Nemám rád lidi, kteří mi říkají, ať v zimě neoblizuju zábradlí, protože mi k němu přimrzne jazyk.

    Nejsem kokot, abych zkoušel něco, co zcela prokazatelně má negativní účinky na lidský organismus.
    Akokeby som presne o tomto nehovoril Porovnaj si to s alkoholom

    Tráva: Dobrá nálada, dobrá energia, si štastný, veselý, skús si dať pred spaním zaspíš ako batoľa, ráno vstávaš svieži.

    Alkohol: Zlá nálada, si agresívny, vela dopravných nehod, vracanie, bolenie hlavy, točenie=nevieš normálne chodit a pomaly ani rozprávať, ráno vstaneš a pol dna máš opicu.

    Okrem dopravnej nehody mám toto všetko z vlastnej hlavy a skúseností čo sa o tvojom názore povedat nedá, a predsa len si každý sem tam vipije, ale zahulit? "V žiadnom prípade lebo je to nelegálne, štát to zakázal."
    PS: negatívne účinky na ludský organizmus? A čo v dnešnej dobe nie? určite je to stále zdravšie ako alkohol a cigarety ktoré sú mimochodom povolené lebo štát má z toho obrovské zisky.
    Už neni čas huliť...

  3. #18


    Odpověď: Re: Odpověď: TVOJ najmenej populárny názor

    Citovat Původně založeno Fast212 Zobrazit příspěvky
    Akokeby som presne o tomto nehovoril Porovnaj si to s alkoholom

    Tráva: Dobrá nálada, dobrá energia, si štastný, veselý, skús si dať pred spaním zaspíš ako batoľa, ráno vstávaš svieži.

    Alkohol: Zlá nálada, si agresívny, vela dopravných nehod, vracanie, bolenie hlavy, točenie=nevieš normálne chodit a pomaly ani rozprávať, ráno vstaneš a pol dna máš opicu.

    Okrem dopravnej nehody mám toto všetko z vlastnej hlavy a skúseností čo sa o tvojom názore povedat nedá, a predsa len si každý sem tam vipije, ale zahulit? "V žiadnom prípade lebo je to nelegálne, štát to zakázal."
    PS: negatívne účinky na ludský organizmus? A čo v dnešnej dobe nie? určite je to stále zdravšie ako alkohol a cigarety ktoré sú mimochodom povolené lebo štát má z toho obrovské zisky.
    Nájdi si lepšie argumenty, tieto vyvrátiť sa ani nesnažím lebo sú úplne prosté. Porozprávaj sa s človekom, čo fajčí zelené cca tak 20-30 rokov a ak ti príde jeho mozog v cajku, tak ani ti tie tvoje argumenty vyvracať nebudem, lebo to nebude mať význam.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  4. #19


    Re: TVOJ najmenej populárny názor

    Hulení trávy má mnohem horší dopady na zdraví než kouření obyčejné cigarety. To je hlavní problém. To však neznamená, že se tráva jako taková nedá použít jako léčivo. V konečném důsledku si myslím, že by se jakékoliv užití trávy mělo legalizovat. Jednak kvůli tomu, že jsme v demokracii a jednak v zájmu regulace populace (narážím na problém přelidnění).
    Naposledy upraveno Grakon2702; 31-10-18 v 17:25.

  5. #20
    Stálý člen Avatar uživatele bohémsky život
    Datum registrace
    Jun 2015
    Umístění
    u g u s t a f a v p o d k r o v í
    Příspěvky
    678


    Odpověď: Re: Odpověď: TVOJ najmenej populárny názor

    Citovat Původně založeno Indian0 Zobrazit příspěvky
    Nájdi si lepšie argumenty, tieto vyvrátiť sa ani nesnažím lebo sú úplne prosté. Porozprávaj sa s človekom, čo fajčí zelené cca tak 20-30 rokov a ak ti príde jeho mozog v cajku, tak ani ti tie tvoje argumenty vyvracať nebudem, lebo to nebude mať význam.
    No offence, větší sračky dostaneš do těla z kouření cigarek a větší problémy máš z alkoholu. Pokecej si s někým, kdo je aktivní hulič 20-30 let, to samé i s alkoholikem. Nadávat na něco a přitom děláš úplně to samé, tak to už potom nemá cenu kecat s tím člověkem. :d

    já čekal že se tady začne beefovat :dddd
    egocentrický, arogantní a sebestřední famfulín

  6. #21
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    396


    Odpověď: TVOJ najmenej populárny názor

    No nevim, já teda trávu nikdy nehulil a piju občas, ale pokud někdo hulí 20-30 let a někdo chlastá 20-30 let, tak jsou následky často neporovnatelné.

    Tráva bych řekl je obecně méně škodlivá, než alkohol - tedy v dávkách, jež člověka neovlivní v delším časovém období. Pokud vím dobře, tak WHO tvrdí, že se obecně utratí daleko více peněz na léčbu spojenou s přímou konzumací alkoholu, nebo na výdaje k druhotným onemocněním spojených s konzumací alkoholu (srdeční vady, rakovina, onemocnění jater, mozku, léčba alkoholové závislosti a taky nehody spojené s alkoholem - nehody, pády, aj.)

    Ale přes to raději piju, než abych hulil. :D
    Tak je doadminováno

    Citovat Původně založeno sef Zobrazit příspěvky
    Zdravím, tento výsledok som samozrejme čakal. Dôvod prečo som dostal ban: https://csko.cz/forum/showthread.php...fe-Helper-(rn)
    26/05/2020 23:04 <IKEA> já vím, jsem se tak narodil s ním už
    26/05/2020 23:03 <Koprakek> máš to moc velké

  7. #22
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941


    Odpověď: Re: Odpověď: TVOJ najmenej populárny názor

    Citovat Původně založeno Indian0 Zobrazit příspěvky
    Nájdi si lepšie argumenty, tieto vyvrátiť sa ani nesnažím lebo sú úplne prosté. Porozprávaj sa s človekom, čo fajčí zelené cca tak 20-30 rokov a ak ti príde jeho mozog v cajku, tak ani ti tie tvoje argumenty vyvracať nebudem, lebo to nebude mať význam.
    Poznám aj takých ludí a majú normálny život, rodinu.

    E: Ale samozrejme vždycky je to hlavne o samotnom človeku či to zvláda
    Naposledy upraveno Fast212; 31-10-18 v 17:38.
    Už neni čas huliť...

  8. #23
    Server admin (CHORYKAPITAN) Avatar uživatele valentino
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    aim, jump, maplist
    Příspěvky
    1,061


    Odpověď: Re: TVOJ najmenej populárny názor

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Hulení trávy má mnohem horší dopady na zdraví než kouření obyčejné cigarety. To je hlavní problém. To však neznamená, že se tráva jako taková nedá použít jako léčivo. V konečném důsledku si myslím, že by se jakékoliv užití trávy mělo legalizovat. Jednak kvůli tomu, že jsme v demokracii a jednak v zájmu regulace populace (narážím na problém přelidnění).

    Marihuana by se určitě měla legalizovat, co je to za "demokracii" když se zakazuje příroda? :D A to že někdo hulí X let a je vymletej, to je už chyba jedince
    Spoiler Spoiler:

  9. #24
    Stálý člen Avatar uživatele bohémsky život
    Datum registrace
    Jun 2015
    Umístění
    u g u s t a f a v p o d k r o v í
    Příspěvky
    678


    Odpověď: TVOJ najmenej populárny názor

    Aneb Guissepe nikdy nekouřil a nepil alkohol, protože přeci není kokot, ne?
    egocentrický, arogantní a sebestřední famfulín

  10. #25
    Expert člen
    Datum registrace
    Aug 2013
    Umístění
    Brno
    Příspěvky
    396


    Odpověď: TVOJ najmenej populárny názor

    Zase věc legality je úplně mimo. Kdo z vás má problém s tím, aby si obstaral nějaký hulení? Nikdo, žádnej.
    Tak je doadminováno

    Citovat Původně založeno sef Zobrazit příspěvky
    Zdravím, tento výsledok som samozrejme čakal. Dôvod prečo som dostal ban: https://csko.cz/forum/showthread.php...fe-Helper-(rn)
    26/05/2020 23:04 <IKEA> já vím, jsem se tak narodil s ním už
    26/05/2020 23:03 <Koprakek> máš to moc velké

  11. #26
    Server admin (CHORYKAPITAN) Avatar uživatele valentino
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    aim, jump, maplist
    Příspěvky
    1,061


    Odpověď: TVOJ najmenej populárny názor

    Citovat Původně založeno IKEA Zobrazit příspěvky
    Zase věc legality je úplně mimo. Kdo z vás má problém s tím, aby si obstaral nějaký hulení? Nikdo, žádnej.
    To sice jo, ale po legalizaci ušetříš fízlům práci a nebudeš se muset schovávat jak krysa:Dd
    Spoiler Spoiler:

  12. #27
    Stálý člen Avatar uživatele bohémsky život
    Datum registrace
    Jun 2015
    Umístění
    u g u s t a f a v p o d k r o v í
    Příspěvky
    678


    Odpověď: TVOJ najmenej populárny názor

    Citovat Původně založeno CHORYKAPITAN Zobrazit příspěvky
    To sice jo, ale po legalizaci ušetříš fízlům práci a nebudeš se muset schovávat jak krysa:Dd
    jako já kanálama nechodím :ddddddd
    egocentrický, arogantní a sebestřední famfulín

  13. #28
    Server admin (CHORYKAPITAN) Avatar uživatele valentino
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    aim, jump, maplist
    Příspěvky
    1,061


    Odpověď: TVOJ najmenej populárny názor

    Zas tak doslova to nemyslim, spíš že nebudeš muset nic okolo toho řešit, jak cigo
    Spoiler Spoiler:

  14. #29
    Stálý člen Avatar uživatele bohémsky život
    Datum registrace
    Jun 2015
    Umístění
    u g u s t a f a v p o d k r o v í
    Příspěvky
    678


    Odpověď: TVOJ najmenej populárny názor

    Jako jo
    egocentrický, arogantní a sebestřední famfulín

  15. #30


    Odpověď: Re: Odpověď: TVOJ najmenej populárny názor

    Citovat Původně založeno Gustafo Zobrazit příspěvky
    No offence, větší sračky dostaneš do těla z kouření cigarek a větší problémy máš z alkoholu. Pokecej si s někým, kdo je aktivní hulič 20-30 let, to samé i s alkoholikem. Nadávat na něco a přitom děláš úplně to samé, tak to už potom nemá cenu kecat s tím člověkem. :d

    já čekal že se tady začne beefovat :dddd
    Veď ja to ofenzívne ani neberiem, veď ani ja to tak nemyslím :) len viesť nejakú inteligentnejšiu diskusiu na herných fórach je často márna snaha, ale to som odbočil...
    Mne sa páči ako vždy pri poukázaní škodlivosti marihuany sa vytiahne chľast. Porovnávať alkoholika s huličom je ako porovnávať hrušky a jablká. S alkoholikmi sa stretávam denne. Legalizácia drog je také domino, zlegalizuje sa tráva, po nej príde čo? Prírodný výťažok z koky? Samozrejme obhajujme to tým, že štát zbohatne. Pri korupcii aká tu vládne, tak akurát svojim zdravím prispejete do valova všetkých tých svíň v parlamente.
    Teraz prebehnem na druhú stranu a vytiahnem alkohol. Koľko deciek stretávate ožratých a na sračky v poslednej dobe? S cigou v hube a podobne. Doba sa ponáhľa, a to čo sme robili my v 16-17 robia decká v 13-14. Pekne sa to posúva. Po legalizácii marihuany myslíte že ich to obíde? A na mozog vo vývine bude mať psychotropná látka oveľa väčšie následky.
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •