Zobrazit výsledky od 1 do 14 z 14

Téma: Jb 1, jb 6 koloběh map

  1. #1
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356

    Jb 1, jb 6 koloběh map

    Eh.. hodně lidi se o tom bavilo a nevím jestli se podal návrh, ale napíšu to sem, podle mě, a pár dalších lidí, je zbytečné na jb 1 mít mapy jako jb_oasis, jb_cp_assis a jb_snow, protože tento tři-koloběh už je speciálně na jb 6.. to samé na mini.

    nějaké vyjadření k tomu, jestli by to šlo, nebo proč by to nešlo a tak

    cs
    LGBT stands for gay, lesbian, bisexual and transgender. It has been used since the 1990s and replaces the term ‘gay’, which on its own, did not describe the community correctly. Further expansion has led to the inclusion of queer and the community which is now LGBTQ

  2. #2
    Stálý člen Avatar uživatele bohémsky život
    Datum registrace
    Jun 2015
    Umístění
    u g u s t a f a v p o d k r o v í
    Příspěvky
    678

    Odpověď: Jb 1, jb 6 koloběh map

    Na co mazat mapy, které jsou nejoblíbenější na jb. Mapy jsou často hrané a mnoho hráčů nehraje na jb už jen kvůli tomu, že tam hrajou admini a hodně hráčů. Je tady ještě dost serverů, kde si můžeš zahrát jinou mapu.
    egocentrický, arogantní a sebestřední famfulín

  3. #3
    Expert člen Avatar uživatele Fropo
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    398

    Odpověď: Jb 1, jb 6 koloběh map

    tenhle návrh už jsem zkoušel prosadit já. Bohužel i tak to nevyšlo.
    Ale opět zde souhlasím s tímto příspěvkem je to blbost mít ty stejný mapy i na jinejch JB když je od toho spešl servr.

  4. #4
    Profesionální člen
    Datum registrace
    Oct 2018
    Umístění
    Západ ČR
    Příspěvky
    297

    Odpověď: Jb 1, jb 6 koloběh map

    Nebo spíš, přidat i na jb6 nějaké ty jiné mapy.. třeba nějaké nové, které nebudou na ostatních jb serverech.

  5. #5
    Stálý člen Avatar uživatele bohémsky život
    Datum registrace
    Jun 2015
    Umístění
    u g u s t a f a v p o d k r o v í
    Příspěvky
    678

    Odpověď: Jb 1, jb 6 koloběh map

    Citovat Původně založeno Cinan Zobrazit příspěvky
    Nebo spíš, přidat i na jb6 nějaké ty jiné mapy.. třeba nějaké nové, které nebudou na ostatních jb serverech.
    egocentrický, arogantní a sebestřední famfulín

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Jb 1, jb 6 koloběh map

    Bolo tu už pár takých návrhov na tieto mapy. Mazať, pridávať, nechávať, vymeniť. Ale jediný, ktorý prešiel bol vytvorenie mini serveru z JB6 (JB8 Mini). Netreba nič také meniť. JB6 je najhrávanejší server a to pravdepodobne z tohto dôvodu. JB1 je najhrávanejší pravdepodobne preto, pretože je veľký a sú tam všetky mapy. Mini servery sú skvelé pre skupinky, ktoré nemajú veľké servery a radi komunikujú medzi sebou ako celý server, rýchlejšie kolá a sú tam aj ľudia, ktorí neradi simonujú pri veľkom počte ľudí.
    Ohľadom map, tak tie stačí iba pridávať (nové) na tie servery, kde sa hodia. Žiadne netreba mazať. Ak si ich hráči zvolia, tak je to z dôvodu, že ju hrať chcú. Napríklad o mape jb_community by sme mohli hovoriť, že má kopu atrakcií, je veľká, priestor na vzburu, ale ak si ju hráči nezvolia, tak sa nehrá. Dúfam, že chápete, čo som týmto myslel.

  7. #7
    Expert člen Avatar uživatele Fropo
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    398

    Odpověď: Jb 1, jb 6 koloběh map

    Každej chápe co si tím myslel ,ale za mě osobně JB 1 hraju z toho důvodu ,že jsou tam jiný mapy než na JB 6. A každej kdo má trochu rozum přece sám uzná že pokud chci hrát mapy jako je Jb_snow, Jb_oasis tak pudu na server který je TOMU VYHRAZEN a nebudu zbytečně chodit na servery kde ty mapy nejsou.(No a proč ? No protože je logicky nechci hrát ne ? )

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Jb 1, jb 6 koloběh map

    V tom prípade odstrániť tieto 3 mapy aj z JB5 Mini a JB7 Mini? Hráči si to volia sami a aj vo svete (predpokladajme :D) vládne demokracia. Tu taktiež väčšina vyhráva.

  9. #9
    Expert člen Avatar uživatele WhiteWolf
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    Kde jsem
    Příspěvky
    356

    Odpověď: Jb 1, jb 6 koloběh map

    Jsem Pro.

    E: Aha, to je vlastně můj toppic.
    Naposledy upraveno WhiteWolf; 08-11-18 v 09:49. Důvod: xd dpc
    LGBT stands for gay, lesbian, bisexual and transgender. It has been used since the 1990s and replaces the term ‘gay’, which on its own, did not describe the community correctly. Further expansion has led to the inclusion of queer and the community which is now LGBTQ

  10. #10

    Odpověď: Jb 1, jb 6 koloběh map

    Vymyšlíte věci, které neprojdou...
    Před Vámi tady byli jiný, kteří navrhovali stejné řešení, jako vy. Nemusím říkat, jak to dopadlo.

    Jailbreak 6 hrají hráči z důvodu map, které tam jsou. Já osobně ho mám rád, protože tam hrají lepší hráči. Je to pro mě aspoň nějaká výzva než na jiných serverech.

    E//: Nemohl si vybrat nějaké horší mapy Tsk? Tyhle mapy jsou většinou bez kreativního Simona úplně mrtvé...
    Naposledy upraveno Latins; 08-11-18 v 19:03.

  11. #11
    Ex-admin (Tsk)
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Aim servery
    Příspěvky
    347

    Odpověď: Jb 1, jb 6 koloběh map

    Pre mňa je lepšie hrať na miniJB serveroch..ale inak mne to je jedno.. kebyže sa pridá na JB 6 Jail_Fantazi alebo Jail_Crime tak by som bol na 100%PRO :D.

  12. #12
    Expert člen
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    397

    Odpověď: Jb 1, jb 6 koloběh map

    Já bych schválně zkusil udělat anketu, jestli lidi hrajou na té šestce kvůli mapám nebo kvůli tomu, že tam chodí lidi. Za mě je to teda jen kvůli tomu, že tam chodí větší počet hráčů.
    Celkové JB6 vznikl v době, kdy prostě na tom JB nebylo moc dobrých map a tak je jasné, že si ty 3 mapy hráči rychle oblíbili. V poslední době se na JB přidalo hodně skvělých map, které by stály za nějaké prosazení u hráčů, jelikož si myslím, že SNOW/OASSIS/ASSIS je totální stereotyp, kde každý zná snad všechny atrakce.
    Nové mapy se skoro nehrajou pokud admin nezmění mapu, což je škoda a tak mě napadlo, že by se mohly udělat nějaké "EVENTY"(den,týden), kde by se místo SNOW/OASSIS/ASSIS dal nějaký jiný výběr ze tří nových map.

  13. #13

    Odpověď: Jb 1, jb 6 koloběh map

    Taky se navrhovalo Madunaxi.

    Byl tady návrh na vytvoření serveru, kde by se točili nové mapy. Co měsíc by se maplist obměňoval.
    Ten návrh samozřejmě opět neprošel

    E//: Madunaxi, nedivím se ti, že si to nenašel. Všechno tady mizí v zapomnění pod velmi tlustou vrstvou prachu.
    Naposledy upraveno Latins; 08-11-18 v 20:10.

  14. #14
    Expert člen
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Havířov
    Příspěvky
    397

    Odpověď: Jb 1, jb 6 koloběh map

    Citovat Původně založeno Latins Zobrazit příspěvky
    Taky se navrhovalo Madunaxi.

    Byl tady návrh na vytvoření serveru, kde by se točili nové mapy. Co měsíc by se maplist obměňoval.
    Ten návrh samozřejmě opět neprošel
    Nevšiml jsem si každopádně tady už nemá smysl přidávat další servery...spíš bych ubral, aby se nehrálo na poloprázdných serverech jako je to poslední rok+.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •