Zobrazit výsledky od 1 do 8 z 8

Téma: Furien Servery

  1. #1
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Question Furien Servery

    Zdravím, chcel by som navrhnúť tému aby boli vkuse 2 servery na furiene zapnuté, keď je 1 plný každý tam za ct campi na sitoch, hráči tam zbytočne nadavaju atd rôzne spory tam prichádzajú no a ked uz je ten 1 plný druhy sa otvorí ale v tom druhom budú max 2 - 4 hraci väčšinou.
    Ano viem furien uz upadá nemá aktivitu ako dakedy ale predsa môžete vyhovieť hráčom a neriešiť zbytovne vulgarizmy na servery.
    Tym pádom na serveroch by to bolo vyrovnané tam 10 hráčov a. Na druhom tiež 10 hráčov.
    A komu by sa nepáčilo napr na furiene išiel by na furien2
    Ta aktivita je väčšinou tak okolo 2,3,4,5 sa mi zdá :D
    Neviem ci este sem môžem uviesť 1 prosbu ale dam ju :p
    Mohli by ste pridať nejake zvuky za kill? Napr za 5. Kill by bol rampage alebl ake hlášky by ste dali :D myslím si ze by to hráčov pobavilo a nepiste mi sem zbytocne výhovorky ze vy chce double jump, viac fps atd
    Myslim si ze dat zvuk za killi nezasahuje az tak na vašu konkurenciu (gs)
    Dakujem za vas cas a odpovede
    Pekný zvyšok dňa!
    (ospravedlňujem sa za svoje chyby v texte ak vam ta to žiadosť ci ako to nazvat prišla moc detsky napísaná a nezrozumiteľná)
    Naposledy upraveno N1HiL; 19-11-18 v 10:01.

  2. #2
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: Furien Servery

    Čau. S těma serverama bych to tak nechal. Předtím byly otevřené 2 a na každém serveru to bylo 4v4. Je to nastavené dobře, že když je plný první server, odemkne se druhý. Tohle bych nechal tak jak to je.
    K těm "zbytečným" vulgaritám. Řešit se to bude. Máte se tu chovat slušně (myslím to na všechny, ne konkrétně tebe) a ne že my to budeme přehlížet.
    Ty zvuky by se i přidat mohly, aspoň tam bude něco nového.

  3. #3
    Expert člen Avatar uživatele Tečka
    Datum registrace
    Jun 2014
    Umístění
    Havířov, Furien, HNS
    Příspěvky
    389

    Odpověď: Furien Servery

    Zvuky bych pridal, doufam, ze to nebude lagovat.. a servery sa zapinaj dobre, na 20 hracu otevreny1 server kdysi bylo 15 hracu rozhazenych na 2-3 serverech a nezahral sis.. stale je moznost hrat rezerva bez ranku.. :)

    Rank bylo mysleno globalne, na nikoho narazka mozna to tak vyznelo ale slo spis o to ze vetsine jde o postaveni v ranku.. u tech nadavek toho se proste zbavis jen tim ze si cloveka mutnes ti agresivni tardi tam budou porad proto chci aby se opravilo mute
    Naposledy upraveno Tečka; 19-11-18 v 12:27.
    0000 - INFINITY

  4. #4
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Re: Furien Servery

    Caw tecka, neriešim rank ako si si všimol neviem ci to je narážka na moj play ci rank neviem ako si to presne myslel ale nepatrí to ohľadne tých serveroch
    Rank som tam nespomínal ako si si všimol
    Len sa som sa chcel zbaviť zbytočných výhovoriek a nadávok.
    Ja som sa dosť zmenil v furiene ked ma niekto nejako zabije 'zada', 'sk' a 'last' sa snažím nic nepisat väčšinou a myslím si ze to aj druhý zvládnu :D
    Dik za vas názor


    Aha, tecka tak to sa ti ospravedlňujem :D
    Naposledy upraveno N1HiL; 19-11-18 v 17:15.

  5. #5
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: Furien Servery

    pro aby sa pridali zvuky/hlášky za kill ale teraz ako to je nastavené tak je to ok nikomu sa nechce hrať 4v4 lebo budú 2 servery otvorené ak je Furien 1 plný tak je tam 20-21 hráčov a ak sa to rozdelí na 2 servery bude to 5v5 na jednom aj na druhom... myslím, že by to ani teba nebavilo lietať medzi F1 a F2 kde ledva dostaneš last za CTproti za rozdelenie serverov

  6. #6

    Odpověď: Furien Servery

    Som s tebu nihi

  7. #7
    Stálý člen Avatar uživatele Jeremy
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    eustovo srdce <3
    Příspěvky
    585

    Odpověď: Furien Servery

    1. nie
    2. je mi to fuk
    Každý z nás žije odkázaný na svoje vlastné presvedčenie a vedomie. A to je to čo voláme realitou. Avšak, obidva, presvedčenie aj vedomie majú viacero podôb. Niekoho realita môže byť iného ilúziou. My všetci žijeme vo svojich vlastných predstavách.

    mne nechcu vojsť sluchátka do pc /mám to pichátki príliš velke/ ked zneho flexou zbrusim pojdu mi?

    Mirussia: Grakon je príliš škaredý na to aby prišiel na admin zras.

  8. #8
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Furien Servery

    To, že sa otvorí druhý server až po naplnení prvého, je dobré. Ako som už spomínal, nie je dobré trieštiť hráčov na 2 (a viac) servery(ov).

    "Hlášky" už na niektorých módoch boli, kľudne by sa mohli pridať.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •