Zobrazit výsledky od 1 do 9 z 9

Téma: [ čekání na spešla ] Sťažnosť na "Spešla" Fropo

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    5

    Exclamation [ čekání na spešla ] Sťažnosť na "Spešla" Fropo

    Ahojky,
    Chcel by som nahlásiť spešla menom Fropo. Netuším, čo som vlastne spravil, aby ma bez akéhokoľvek upozornenia, či dôvodu kickol zo serveru. Tvrdí, že zo srandy, ale absolútne daná situácia nebola myslená ako sranda.

    Môj chl:
    http://csko.cz/chatlog/show?from=18-...indForm-submit
    18:50 – 18:56

    Ak sa takto spešl Fropo správa aj ku ostatným hráčom, tak to nie je vôbec v poriadku, aby akokoľvek takýmto spôsobom škodil tomuto portálu.

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele GNHP23
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    134

    Odpověď: Sťažnosť na "Spešla" Fropo

    Chápu že ho hned chcete bránit ale co nechápu je absolutní ignorace stížnosti. Nebo snad pár sprostých slovíček je tak závažnej čin?? Tak k té stížnosti: Fropa jsem několikrát upozorňoval že s takovým stylem jakým "řeší" problémy o spešla příjde. Naposled to byla situace kdy jsem byl u CT (fropo byl u T) a fropo když šel za simonem tak skočil směrem ke mě jakože mě napadne. A na to kolega u ct zareagoval zabitím fropa. Což fropo neunesl a dal mu hned přesun aniž by mu o tom cokoliv řekl. Strašně mě tady ty egořešení blbin rozčilujou...

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Sťažnosť na "Spešla" Fropo

    Zdravím,
    nechápem prečo ste si hneď vyskočili na Čomíka bez vyjadrenia Fropa. Vyjadrenie Fropa je vlastne aj tuto:
    Spoiler Spoiler:


    Keď tu chcete narážať na Čomíkov chl, tak i Fropo nie je svätý a viackrát už mu ušlo vulgárne slovíčko na hráča cez voice a to si už muselo pár adminov všimnúť.

    Taktiež krásny dôvod na kick:
    Spoiler Spoiler:


    Pri Humanovi sa situácia odohrála viac menej asi vo voice (predpokladám).

    Táto časť z chl sa dosť sťahuje na tú situáciu ku dňu 18.11.2018, ktorú popísal Human.

    Spoiler Spoiler:
    Naposledy upraveno KajSinek; 20-11-18 v 16:54.

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Sťažnosť na "Spešla" Fropo

    Ideální kandidát na práva, tleskám.

    Ale on měl vlastně tu velkou časovou trpělivost v žádosti, tak toho vcelku omlouvá)

  5. #5

    Odpověď: [ čekání na spešla ] Sťažnosť na "Spešla" Fropo

    Tak si ho snad umím zpracovat rovnou na serveru bez toho, aby se to řešilo tady.

    Lepší je, když si ho seřvu rovnou na serveru, že tohle dělat nebude. Snad se z toho poučí a tato chyba se nebude opakovat...

  6. #6
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: [ čekání na spešla ] Sťažnosť na "Spešla" Fropo

    Chtělo by více než chatlog na usvedceni Fropa. Co píše Human, tak to je evidentní zneužití svých práv a to přehlížet nehodlám u nikoho. Ne že by jsem Humanovi nevěřil, ale s nějakým demem by jsem vůbec neuvažoval byl by jsem pro okamžité smazání spesla.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele GNHP23
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    134

    Odpověď: [ čekání na spešla ] Sťažnosť na "Spešla" Fropo

    Nemyslím si že by se mu měl smazat spešl. Holt někdo si to bere trošku víc k srdci. Bohatě stačí když Fropo nebude využívat přesun/kick za každou blbost. Já jsem ho na to upozornil a sry ale nenatáčím každou hru co hraju proboha.
    Naposledy upraveno GNHP23; 21-11-18 v 18:04.

  8. #8
    Expert člen Avatar uživatele Fropo
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    398

    Odpověď: [ čekání na spešla ] Sťažnosť na "Spešla" Fropo

    No jak chcete... Veškerou nevrlou srandu a podobný urážky na mě již nebudu tolerovat a přestávám brát jakýkoliv lidi jako ty "normální".
    Vyjádření je v chatlogu na steamu s kajsinkem.
    A ty čomiku jako člověk si u mě skončil ,a beru to docela jako drzost né jen tady jsme si ze sebe dělali srandu tak sem tě bral trochu jako kamaráda a ty na mě podáš stížnost :D :D Hráč kterej na serveru nebyl nepozná jaká situace se tam odehrávala... to že máte chatlog neznamená ,že máte všechno...
    Ale vlastně díky.. tímto sem se poučil podobná situace se již nebude opakovat a to naprosto v žádném případě. K dalším lidem se vyjadřovat nebudu a tohle je pro mě uzavřená věc.
    Naposledy upraveno Fropo; 23-11-18 v 14:01.

  9. #9
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: [ čekání na spešla ] Sťažnosť na "Spešla" Fropo

    Myslím, že zde už není co řešit, Fropo to už dělat nebude, ani ze srandy, protože potom je z toho stížnost.

    Omlouváme se tedy za vzniklé potíže, spešl poučen.

    LOCK
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •