Zobrazit výsledky od 1 do 7 z 7

Téma: Deathrun Free pravidla

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2018
    Příspěvky
    6

    Deathrun Free pravidla

    Zdravim, dřív jsem hrával DR,SR a dnes už je to víc jak z poloviny mrtvé a servery nejsou..
    Všiml jsem si Vašich DR serveru, které jsou opravdu povedené a jsou už jen jedny z mála akorát mě zamrzelo že máte u DR serveru omezený fps. Omezení FPS mi přijde uplně zbytečné protože u BH je prostě FPS potřeba ke zlepšování protoze kdyz vas omezuje tak skačete pomaleji a je hra hned nudnější a přícházíte o hráče které tahle hra mohla oslovit :)
    Pak jsem šel na váš portál a našel jsem DR FREE rikam si super FPS tu funguje hned se mi ozyvali hráči jak to dělám a jestli jim poradím což mi nedělá žádný problém ale pak jsem mrknul do pravidel a v pravidlech opět napsané něco na zpusob FPS 100+ zakazané tudiž jsem se hned odpojil nez to někdo vyuzije a nahlasí mě :D Tak by mě zajimalo jak to teda máte..

    Na ukazku jsem z nudy natočil jednu mapu projetocs2 s vyšším fps jak 100 jako ukazku a omlouvam se je to jen telefonem natočené.
    https://www.youtube.com/watch?v=5nAQ2hrW4cI

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: Deathrun Free pravidla

    Ahoj, na deathrun free je více fps povoleno bez omezení.

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2018
    Příspěvky
    6

    Odpověď: Deathrun Free pravidla

    A proč ho máte omezený i na DR? Celkem to hráče omezuje.. chapu ze na jinych serverech to tak je ale tam vysoky fps ani nevyuzijete ale na DR a BH serverech je to celkem nepostradatelny a kazdy si to muze nastavit jak je libo :) Celkem se ubíráte o hráče co maji DR opravdu rádi a oceni kvalitu ktere uz bohuzel moc neni protoze ubylo tak 80%serveru..

  4. #4
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: Deathrun Free pravidla

    Jde o nastavení nějakých rovných podmínek pro speedrun rank. Může to být zábavnější, ale s neomezenými fps pak lze některé mapy přeskákat za pár vteřin, čímž hra postupně ztrácí smysl.

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Nov 2018
    Příspěvky
    6

    Odpověď: Deathrun Free pravidla

    Neztrácí smysl, ale dobře přemlouvat vás nebudu asi to stejně nehrajete.. Všiml jsem si, že na DR FREE jdou spouštět pastě a tím pádem nedavají smysl kdyz se jedna o server bez T a CT dělají naschvali ostatním hráčům pouštěním pasti mohli by jste to vypnout?
    Třeba hráč SirYakari VALVE_0:0:150747142 a důkaz http://leteckaposta.cz/589482643
    Naposledy upraveno Andr008; 25-11-18 v 12:58.

  6. #6

    Odpověď: Deathrun Free pravidla

    Citovat Původně založeno Andr008 Zobrazit příspěvky
    Všiml jsem si, že na DR FREE jdou spouštět pastě a tím pádem nedavají smysl kdyz se jedna o server bez T a CT dělají naschvali ostatním hráčům pouštěním pasti mohli by jste to vypnout?
    A to menu jak je na Jumpe, lebo keď si už na konci tak tam sa už nedá nić robiť.
    Spoiler Spoiler:


  7. #7
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: Deathrun Free pravidla

    Zablokovat centrálně spouštění pastí není možné. Řešilo se to blokem vstupu do T zóny, bohužel to už na DR FREE není a bylo to nahrazeno bloky z klasického DR (zkratky). Na mapu arctic jsem to tedy přidal, ta je dost oblíbená, ale časově to teď na všech mapách provést nestíhám. Myslím, že jde jen ojedinělý případ, zkoušel jsi hráči napsat, že je to zakázané?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •