Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 22

Téma: Staznost na admina Deda z Depa

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2015
    Příspěvky
    5

    Staznost na admina Deda z Depa

    Neziadam o unban, pod uroven dotycneho cloveka sa neznizim.

    Predohrou banu bolo neustale randomovanie hracov stewienko a inherent vice, ked som to nahlasil cez vykricnik, tak mi dotycny pan admin odpovedal ze som placko a isiel sa zadusit od smiechu. randomy pokracovali dalej, hlasenia pokracovali dalej, vysmech pokracoval dalej. tak som to zacal oplacat a pri prvom vrateni random hitu mi dal ban na 8 hodin. kedze som bol zvedavy ako sa budu dalej zabavat a ako si budu mysliet, ze im to zvysilo okrem ega aj obsah nohavic resp. hlav, tak som sa pripojil na nonsteame. ked som opat upozornoval na randomovanie tychto dvoch hracov, tak inherent zacal vypisovat ze som yvory, dostal som perma za obchadzanie.

    dnes po vyprsani osmehodinoveho banu som sa mohol pripojit cez steam, randomovanie hore uvedenych dvoch hracov pokracovalo aj dnes, co dosvedci admin SaltySalt. dokonca mi stewienko aj potvrdil, ze sa vsetci traja nenormalne zabavili vcera, az sa za brucha chytali. takze rovnaky meter a plnenie funcii na programe sobotneho dna neboli. admin deda z depa si bol vedomy randomovania tych dvoch hracov a nezasahoval, navyse sa na tom zabaval. vidim v tom porusenie pravidiel pre adminov, ak vobec nejake mate take, ktore vam nevyhovuju.

    dovod preco neziadam o unban je, lebo som si vedomy obchadzania, prezijem to aj bez zbytocnych nervov z tiezludi dvoch horeuvedenych. navyse unban ani nedostanem, ked sa tu prihovori zopar adminov, ktorym lezim v zaludku, ked im pripominam ich povinnosti adminov. ked sa hraju, zabavaju a hlasenia ignoruju, zdaleka to nie je deda jediny, len deda to vysperkoval perma banom.

  2. #2
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: Staznost na admina Deda z Depa

    To že tě oni randomovali jsem nevěděl i když jsem na serveru nemůžu vidět vše žadný random jsem od nich neviděl a to jsem je i spectoval až od tebe zacož jsi dostal ban. Vice nemam v lásce už ode mě má taky nějaký ten ban. Občas ho sleduju a nevím kde jsi vzal to že jsem se ti smál to fakt ne. Pokud vidím umyslný random dávám ban at už toho člověka mám rád či ne. To že jsi obcházel je tvoje blbost ban tímpádem zůstává.
    E: jestli oni randomovali a Salty to videl měli by ban. Se saltym jsem si o tobě psal jestli ti dát ban i na steam.
    Naposledy upraveno Deda z Depa; 02-12-18 v 16:50.

  3. #3

    Odpověď: Staznost na admina Deda z Depa

    Obchádzanie 8 hodinového banu sa určite nebanuje permou.

  4. #4
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: Staznost na admina Deda z Depa

    Podle mě je jakékoliv obcházení ten největší přestupek řekl jsem že jsem ochotný dát unban žádnou žádost nevidím tak nemám důvod dát unban když obcházel

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Staznost na admina Deda z Depa

    Určite si si mohol všimnúť, že sa tu už dosť dlho rozpráva, že ak hráč obchádza, tak maximálne udeliť ban do dĺžky toho pôvodného. Ak obchádza už niekoľko násobne ako to bolo, ak sa nemýlim aj u Niggasa, tak vtedy idú vyššie tresty.
    K samotnému priestupku sa nevyjadrujem z dôvodu, že to nie je moja sekcia.

  6. #6
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: Staznost na admina Deda z Depa

    Niceho takového jsem si nevšiml a přijde ni to jako hloupost

  7. #7
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2015
    Příspěvky
    5

    Odpověď: Staznost na admina Deda z Depa

    trvam na tom co som napisal, napisal si mi do chatu, ze som placko a zabaval si sa spolu s nimi.

    zaujimalo by ma, kedy si ma stihol spectovat. ved ty si ani nepamatas ako sa to stalo, co viedlo ku banu. bolo to v miestnosti uprostred italy, inherent ma hitol este vonku, nahanal som ho dnu a tam som ho hitoval, prebehol si predomnou, tak si schytal jeden hit. hned na to mi prisiel ban. ake spectovanie v tej zmesi klamstiev spominas? navyse by si mohol aj robit demo, ked uz spectujes. je tu demo na ten osemhodinovy ban za random?

    ze si nevedel o tom, ze ma hituju? ved si ostatni admini robia srandu zo mna kvoli tomu, ze hlasim kazdy random a veru ho stale aj hlasim, hoci v tom uz dlho nevidim vyznam, vzhladom k pristupu adminov na serveroch, cest vynimkam.

    co si sa so saltym poradil kvoli banu? nemas vlastny rozum? nevies ake tresty sa za co davaju? ocividne nie, ked tu bolo napisane, ze obchadzanie osemhodinoveho banu nie je perma.

    o unban poziadam/nepoziadam na zaklade vysledku tejto staznosti, ci dotycny admin potrestany bude, alebo jednoducho nemam na serveroch pocitat s rovnakym metrom a s neutralnym spravanim. v tom pripade o unban nepoziadam.

  8. #8

    Odpověď: Staznost na admina Deda z Depa

    Čau. Na steam si mi niečo písal o tom,že sa ti dotyčný admin vysmieva a s ním ďalší 2 hráči ale to nemôžem potvrdiť ani vyvrátiť, pretože som tam vtedy nebol. Ale pochybujem žeby sa ti akýkoľvek admin či hráč vysmieval bez dôvodu. Randomy nemôžem potvrdiť, pretože som ani jedného nevidel aby ti dali random iba ako ťa stewienko nahitoval ktorého som upozornil. Ani pri spectovaní ti nikto nedal random. Čo sa dialo včera tiež nemôžem povedať či je pravda, pretože som tam nebol.

    Aj keď to nie je žiadosť o UB skrátil by som to na tie 3 mesiace ale to už závisí od banujucého admina.
    Z mojej strany všetko.

  9. #9
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: Staznost na admina Deda z Depa

    Jestli jsem ti něco psal do chatu se dá jednoduše zjistit v mem chatlogu ať se tam kdo chce koukne ten ban si moc dobře pamatuju a nespectoval jsem tebe ale vice nevím kdo se ti směje za hlášení ale já fakt ne jak říkám obcházení je dle mého to nejhorší.

  10. #10
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2015
    Příspěvky
    5

    Odpověď: Staznost na admina Deda z Depa

    zatlkat, zatlkat, zatlkat......

    mozete vymazat temu, viem kam to cele vedie.

  11. #11
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: Staznost na admina Deda z Depa

    Nic nezatlkam říkám to z mého pohledu.

  12. #12
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2015
    Příspěvky
    5

    Odpověď: Staznost na admina Deda z Depa

    ako si spectoval inherenta? ved som ta v mojom poslednom kole hitol. keby si ho bol naozaj spectoval, tak mu das ban. nehitoval iba mna a nehitoval iba raz.

  13. #13
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: Staznost na admina Deda z Depa

    Neříkám že jsem ho spectoval zrovna v ten moment koukám na něj průběžně

  14. #14
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2015
    Příspěvky
    5

    Odpověď: Staznost na admina Deda z Depa

    ten ban si moc dobře pamatuju a nespectoval jsem tebe ale vice

    koukas na nej prubezne, no vcera si to neurobil, viac zabavne ti prislo tolerovat im to a zabavit sa tiez.

  15. #15
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: Staznost na admina Deda z Depa

    Nevím kde jsi vzal že jsem se tím bavil. A ještě jednou ti řeknu že když je nevidím dát random nemůžu jim dát ban za to ze jsi to řekl. Dále už se vyjadřovat nejspíš nebudu pokud š tím nesouhlasíte může ban zrušit burak.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •