Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 19

Téma: Návrh, jak "vylepčit" ppčko

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele Koz.a
    Datum registrace
    Oct 2018
    Umístění
    Olomouc
    Příspěvky
    112

    Lightbulb Návrh, jak "vylepčit" ppčko

    Sup komunito. Zde je pár mých návrhů, jak "vylepšit" PPčko.

    Armagedon duel

    -Viděl jsem to na jiných serverech, hráči si to tam vybírali dost často. Jak CTčko, tak Tčko by dostali M249 (tuším že tak nějak se to jmenuje), a hráči by měli velmi vysoký počet HP a AP (Troufnu si říct, že i kolem tisícovky, nevím jak přesně to na těch jiných serverech mají.) Možná se do zdá zdlouhavé. Ovšem když jsou hráči u sebe, jedná se mnohdy i pouze o pár vteřinovou záležitost.

    Časová "rezerva" mezi koncem kola a PPčkem

    -Mnohokrát jsem se setkal s tím, že zbyli 2 hráči, kteří začali trollit. Ovšem simon je nemůže zabít oba najednou, protože by to byla pro jednoho výhoda. Samozřejmě, může je dát např. na náhodu... Ovšem na mapách jako jali_crime má simon docela smůlu, a i když pod ně simon hodí héčko, stejně to jednomu z nich dá PP. Proto si myslím že by bylo fajn, kdyby se PP menu zobrazilo např. 5 sekund potom, co zbyde jeden hráč, nebo bych se zbavil možnosti vybrat si z PP po smrti (většinou vybírají VD).

    U AWP a Scoutu přidat výběr "zoom" a "nozoom"

    -Fajn, tu se jedná o zbytečnost, ale rozhodně to není na škodu. Už mnohokrát jsem se setkal s tím, že se hráči domlouvali, že půjdou nz, a jeden z nich stejně zoomoval. Pak hrál blbýho, že o ničem nevěděl.


    Čistě můj názor.



    "Nevěř každému citátu který uvidíš na internetu jen proto, že ho vyslovila slavná osobnost." - Tomáš Garrigue Masaryk

  2. #2
    Expert člen Avatar uživatele Fropo
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    398

    Odpověď: Návrh, jak "vylepčit" ppčko

    Hovadiny. Proti

  3. #3
    Stálý člen Avatar uživatele Niko97971
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Piestany
    Příspěvky
    556

    *VIP*

    Odpověď: Návrh, jak "vylepčit" ppčko

    To je nejaká nová móda, že keď chcete práva, tak začnete vytvárať thready s blbými napadmi / nápadmi, ktoré sa tu riešili, aby videli admini,že máte záujem či čo? FailFish
    1. Už tu sa nové zbrane do pp pridávali, furt nič http://csko.cz/forum/showthread.php?...%26%23269%3Bek
    a k tomu 2. a 3. bodu, neviem na aké myšlienky prichádzaš pri tom hraní, ale väčšie blbosti si sem nemohol pacnúť.

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Návrh, jak "vylepčit" ppčko

    Tá 2ka ma rozosmiala na každej mape sa to dá zahrat aj ked trolia len treba použit hlavu ale pri tom čo vidím dneska tak je na serveroch simon čo sa naučil naspamet 5 viet: šachta kill, do boxu, do boxu v čupe, prvá reakcia na skok, posledná reakcia na čup... a sem tam ked sú už len posledný 2 je tam veta: dáme si box. A takého dementa ked začnú trolit tak nevie ako na to tak tam je 3-5 minút zabitý čas čo rozmýšla čo s nimi a nakoniec ich aj tak zabije.
    Už neni čas huliť...

  5. #5
    Stálý člen Avatar uživatele bohémsky život
    Datum registrace
    Jun 2015
    Umístění
    u g u s t a f a v p o d k r o v í
    Příspěvky
    678

    Odpověď: Návrh, jak "vylepčit" ppčko

    Citovat Původně založeno Fropo Zobrazit příspěvky
    Hovadiny. Proti
    konstruktivní kritika voe

    s 1. mám zkušenosti a vůbec se mi to nezamlouvá.
    2. je podle mě useless, jediné co, tak je dobré zrušení /pp po smrti, to už se ale tady probíralo stokrát.
    3. Podle mě je to zbytečná práce pro Kozla, je pravda, že to je pp - poslední přání a mělo by se to dodržovat, na druhou stranu zoom a nz byl výmysl hráčů co se stal jaksi nepsaným pravidlem. idk, podle mě by se to nemělo nějak hrotit.
    egocentrický, arogantní a sebestřední famfulín

  6. #6
    Pokročilý člen Avatar uživatele Koz.a
    Datum registrace
    Oct 2018
    Umístění
    Olomouc
    Příspěvky
    112

    Odpověď: Návrh, jak "vylepčit" ppčko

    Citovat Původně založeno Gustaffson de Bernardi Zobrazit příspěvky
    konstruktivní kritika voe

    s 1. mám zkušenosti a vůbec se mi to nezamlouvá.
    2. je podle mě useless, jediné co, tak je dobré zrušení /pp po smrti, to už se ale tady probíralo stokrát.
    3. Podle mě je to zbytečná práce pro Kozla, je pravda, že to je pp - poslední přání a mělo by se to dodržovat, na druhou stranu zoom a nz byl výmysl hráčů co se stal jaksi nepsaným pravidlem. idk, podle mě by se to nemělo nějak hrotit.
    1. To je věc názoru, každýmu se líbí něco jiného.
    2. a 3. Možná jsou useless, ale nejsou na škodu.



    "Nevěř každému citátu který uvidíš na internetu jen proto, že ho vyslovila slavná osobnost." - Tomáš Garrigue Masaryk

  7. #7
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Nov 2014
    Umístění
    csko.cz/banlist
    Příspěvky
    194

    Odpověď: Návrh, jak "vylepčit" ppčko

    Všechno to jsou hovadiny, i ty komentáře co jste k tomu přidali.

  8. #8
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Návrh, jak "vylepčit" ppčko

    Zbytečnosti vše...

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  9. #9

    Odpověď: Návrh, jak "vylepčit" ppčko

    Díky bohu za NeWbyeho konstruktivní vyjádření k návrhům, protože fropo se vyjádřil jako kokot, tak si aspoň zakladatel nemyslí, ze sme tu všichni stejný idioti bez kapky sebereflexe
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

  10. #10
    Stálý člen Avatar uživatele bohémsky život
    Datum registrace
    Jun 2015
    Umístění
    u g u s t a f a v p o d k r o v í
    Příspěvky
    678

    Odpověď: Návrh, jak "vylepčit" ppčko

    Citovat Původně založeno Nakladana Okurka Zobrazit příspěvky
    Díky bohu za NeWbyeho konstruktivní vyjádření k návrhům, protože fropo se vyjádřil jako kokot, tak si aspoň zakladatel nemyslí, ze sme tu všichni stejný idioti bez kapky sebereflexe
    Miluju, když lidé nechápou podstatu věci a jedou sračky. Díky za potvrzení toho, že ještě někdo takový žije. Ta arogance až u srdíčka zahřívá.
    egocentrický, arogantní a sebestřední famfulín

  11. #11
    Pokročilý člen
    Datum registrace
    Nov 2014
    Umístění
    csko.cz/banlist
    Příspěvky
    194

    Odpověď: Návrh, jak "vylepčit" ppčko

    Nehádejte se mi děti tady.

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Návrh, jak "vylepčit" ppčko

    Zdravím,
    sú to totálne maličkosti a zbytočnosti, toto neprejde. Som proti akýmkoľvek zmenám, ktoré boli tu spísané.

  13. #13
    Nováček Avatar uživatele KaineSad
    Datum registrace
    Nov 2014
    Umístění
    Okres Sabinov
    Příspěvky
    24

    Odpověď: Návrh, jak "vylepčit" ppčko

    Normalne som sa tu prisiel pozriet ze co nove na kotelni/ forume 1.6. A kukam a furt len to iste, niekto pride s napadom niekomu sa paci niekomu nie. Skonci to tak ze sa to lockne a potom o par mesiacov neskor to niekto napise znovu. tie bloky z GS sa tu riesia podla mna uz aspon 3 roky ale furt sa o to hraci pokusaju. (http://csko.cz/forum/showthread.php?...7;-nen%ED-nuda) toto je presne to o com hovorim nemam nic proti grakonovi a aj sam kotel sa tam vyjadrli: "Takže hráči budou 5 minut čekat, než si simon postaví nějaké bloky? Nebo má k dispozici jen 1? Myslim, že tohle už je zoufalost, když už není co vymýšlet." co je podla mna uplny nonsense. podla mna hej? ked sa simon snazi zabavit vaznov a bude mu trvat postavit nejaku atrakciu aj 5 min tak ked ta atrakcia bude stat za to tak tie Tcka si na to radi pockaju podla mna. ale toto je presne ten pristup ktory nemam rad mysliet na nieco co sa este nestalo ale uz ten napad zastavit lebo co ked budu bany, zneuzivanie a rozne dalsie hluposti


    Potom tu su aj take thready, kde sa furt hovori o novych mapach ze co by chceli ostatni hraci a nakoniec to skonci kde ? no sak v locknute a v archive. Dalej tu su noví hraci ktori sa chcu opytat nieco k modu jak sa hraju spravne reakcie, hra na simona a podobne. potom su tu aj par odvazlivcov ktory sa vzopieraju adminom a ziadaju unban k ct. ahoj trope,kajsinek.

    toto je pre mna najsmutnejsie ze sa tu uz skoro nic nedeje ziaden progres k niecomu novemu. furt sa to zastavi slovami a co ked, to alebo to, keby bolo keby a co ked by sa stalo toto a CT by to zneuzivali a T by zase mohli zneuzivat toto a toto. A o tom je podla mna to ze tolko ludi odislo a na celom portali je v priemere 300 ludi kde to kedysi byvalo 600-800. A ja to samozrejme nedavam za vinu adminom uz som videl nejake tie komentare co pisali admini ze oni na to nemaju dosah a tak podobne. vzdy to koncilo slovami typu "ked to nebude chciet vedenie tak sa to proste nespravi"

    ja som rad co som si tu zahral a este raz za cas tu rad skocim na jednu alebo 2 mapy ked je dobry kolektiv. Len to ma kaká ze tie roky co som tu hral sa od toho pociatocneho zazitku ked nepocitam par map, pridanie par veci do shopu, a ODSTRANENIE TEJ HNUSNEJ AURY CO KED STE NIEKOHO OFARBILI TAK STE MUSELI KAZDEMU JEDNEMU ESTE ODSTRANOVAT TU AURU, tak sa tu toho moc nezmenilo hraci prisli, hraci odisli, par adminov sa vystriedalo par speslov prislo o prava, paru ich dostalo. Par banov sa rozdalo paru sa ich uz skoncilo, par neopravnenych banov sa stiahlo cau kajsinek,trope a tak. tak ked ste to docitali az tu tak vam dakujem ze ste si vypoculi aspon takouto cestou moj vylev srdiecka
    a ahoj smooke :)
    Proste som frajer no..

  14. #14
    Nováček Avatar uživatele KaineSad
    Datum registrace
    Nov 2014
    Umístění
    Okres Sabinov
    Příspěvky
    24

    Odpověď: Návrh, jak "vylepčit" ppčko

    a este toto som chcel, ze, stale sa rozprava o tom jak by to ludia zneuzivali a co by sa tym pokazilo a kolko banov by sa mozno rozdalo tak. a to nemozme toto dat do jailbreaku a podobne, lebo zneuzivanie a ....
    Vsetci vieme ze pomocou skype, steam, discord a rozne podobne aplikacie sa pri schovke prezradzaju polohy hracov len tak, ludia boli, su a ludia aj budu svine furt ci chces alebo nie ale mozu to byt svine s novym modom, atrakciou alebo mapou o ktorej si myslime ze nemusi byt celkom super.
    Proste som frajer no..

  15. #15
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Návrh, jak "vylepčit" ppčko

    Citovat Původně založeno KaineSad Zobrazit příspěvky
    Normalne som sa tu prisiel pozriet ze co nove na kotelni/ forume 1.6. A kukam a furt len to iste, niekto pride s napadom niekomu sa paci niekomu nie. Skonci to tak ze sa to lockne a potom o par mesiacov neskor to niekto napise znovu. tie bloky z GS sa tu riesia podla mna uz aspon 3 roky ale furt sa o to hraci pokusaju. (http://csko.cz/forum/showthread.php?...7;-nen%ED-nuda) toto je presne to o com hovorim nemam nic proti grakonovi a aj sam kotel sa tam vyjadrli: "Takže hráči budou 5 minut čekat, než si simon postaví nějaké bloky? Nebo má k dispozici jen 1? Myslim, že tohle už je zoufalost, když už není co vymýšlet." co je podla mna uplny nonsense. podla mna hej? ked sa simon snazi zabavit vaznov a bude mu trvat postavit nejaku atrakciu aj 5 min tak ked ta atrakcia bude stat za to tak tie Tcka si na to radi pockaju podla mna. ale toto je presne ten pristup ktory nemam rad mysliet na nieco co sa este nestalo ale uz ten napad zastavit lebo co ked budu bany, zneuzivanie a rozne dalsie hluposti


    Potom tu su aj take thready, kde sa furt hovori o novych mapach ze co by chceli ostatni hraci a nakoniec to skonci kde ? no sak v locknute a v archive. Dalej tu su noví hraci ktori sa chcu opytat nieco k modu jak sa hraju spravne reakcie, hra na simona a podobne. potom su tu aj par odvazlivcov ktory sa vzopieraju adminom a ziadaju unban k ct. ahoj trope,kajsinek.

    toto je pre mna najsmutnejsie ze sa tu uz skoro nic nedeje ziaden progres k niecomu novemu. furt sa to zastavi slovami a co ked, to alebo to, keby bolo keby a co ked by sa stalo toto a CT by to zneuzivali a T by zase mohli zneuzivat toto a toto. A o tom je podla mna to ze tolko ludi odislo a na celom portali je v priemere 300 ludi kde to kedysi byvalo 600-800. A ja to samozrejme nedavam za vinu adminom uz som videl nejake tie komentare co pisali admini ze oni na to nemaju dosah a tak podobne. vzdy to koncilo slovami typu "ked to nebude chciet vedenie tak sa to proste nespravi"

    ja som rad co som si tu zahral a este raz za cas tu rad skocim na jednu alebo 2 mapy ked je dobry kolektiv. Len to ma kaká ze tie roky co som tu hral sa od toho pociatocneho zazitku ked nepocitam par map, pridanie par veci do shopu, a ODSTRANENIE TEJ HNUSNEJ AURY CO KED STE NIEKOHO OFARBILI TAK STE MUSELI KAZDEMU JEDNEMU ESTE ODSTRANOVAT TU AURU, tak sa tu toho moc nezmenilo hraci prisli, hraci odisli, par adminov sa vystriedalo par speslov prislo o prava, paru ich dostalo. Par banov sa rozdalo paru sa ich uz skoncilo, par neopravnenych banov sa stiahlo cau kajsinek,trope a tak. tak ked ste to docitali az tu tak vam dakujem ze ste si vypoculi aspon takouto cestou moj vylev srdiecka
    a ahoj smooke :)
    Vačšinu z toho može robit aj tak iba kotel ktorí to má dost v piči, čo si budeme klamat... Potom jedine Burak ale u toho netuším čo robit može a čo nie. Ako zhrnul si to tu pekne ale čo z toho

    Hráči hovoria: Tu to upadá lebo sa o to nikdo nestará.

    Admini hovoria: Tu to upadá lebo o CS 1.6 neni už taký záujem ako kedysi.
    Podla mojho názoru je pravda v oboch ale tak dúfam že kotelna sa ešte udrží Asi raz za mesiac mrknem na GS forum a smejem sa jak hovado jak odstránia niekomu admina len preto že dal najprv upozornenie a potom ban, ale mal dat upozornenie/kick/ban Je to vážne komédia tu sa to až tak nehrotí a to sa mi páči
    Už neni čas huliť...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •