Sup komunito. Zde je pár mých návrhů, jak "vylepšit" PPčko.

Armagedon duel

-Viděl jsem to na jiných serverech, hráči si to tam vybírali dost často. Jak CTčko, tak Tčko by dostali M249 (tuším že tak nějak se to jmenuje), a hráči by měli velmi vysoký počet HP a AP (Troufnu si říct, že i kolem tisícovky, nevím jak přesně to na těch jiných serverech mají.) Možná se do zdá zdlouhavé. Ovšem když jsou hráči u sebe, jedná se mnohdy i pouze o pár vteřinovou záležitost.

Časová "rezerva" mezi koncem kola a PPčkem

-Mnohokrát jsem se setkal s tím, že zbyli 2 hráči, kteří začali trollit. Ovšem simon je nemůže zabít oba najednou, protože by to byla pro jednoho výhoda. Samozřejmě, může je dát např. na náhodu... Ovšem na mapách jako jali_crime má simon docela smůlu, a i když pod ně simon hodí héčko, stejně to jednomu z nich dá PP. Proto si myslím že by bylo fajn, kdyby se PP menu zobrazilo např. 5 sekund potom, co zbyde jeden hráč, nebo bych se zbavil možnosti vybrat si z PP po smrti (většinou vybírají VD).

U AWP a Scoutu přidat výběr "zoom" a "nozoom"

-Fajn, tu se jedná o zbytečnost, ale rozhodně to není na škodu. Už mnohokrát jsem se setkal s tím, že se hráči domlouvali, že půjdou nz, a jeden z nich stejně zoomoval. Pak hrál blbýho, že o ničem nevěděl.


Čistě můj názor.