Zobrazit výsledky od 1 do 3 z 3

Téma: Infinite round na GG

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Oct 2018
    Příspěvky
    5

    Infinite round na GG

    Zdravím,
    hral som na jednom ES Gungame serveri, kde mali použitý tento plugin:
    https://forums.alliedmods.net/showthread.php?t=117782

    Potom som sa dohľadal cez search tohto fóra, že ten plugin na týchto serveroch už v minulosti bol, ale prestal fungovať. Príde mi to ako fajn plugin a v prípade, že je tam bug, vedel by som s tým pomôcť (v Pawne som pár pluginov pre moje niekdajšie servery vytvoril - aj úpravy existujúcich, ale aj úplne nové od podlahy na mieru).
    Len by k tomu bol potrebný nejaký zvlášť plugin, ktorý by nahradil ten auto-balance plugin, keďže asi nevie prehadzovať hráčov "v priebehu roundu". Jednak tento plugin skúša častokrát totálne chaotické kombinácie hráčov a jednak mu strašne dlho trvá, kým sa vôbec zobudí (2/3 kolá pri rozdieli hráčov 2 a viac je už dosť neskoro).

  2. #2
    Pokročilý člen Avatar uživatele YenG
    Datum registrace
    Jun 2014
    Příspěvky
    127

    Odpověď: Infinite round na GG

    Podla mňa, ľudia sú tu už zvyknutí nato, že na niektorých mapách sa skončí kolo.

    Niekto tu aj postol námet nato, aby sa tu dal potrebný plugin nato, aby sa hralo nonstop.

    Ľudia to neriešia, doplní sa hp, poprípade aspoň ujde vďaka tomu respawnu pred zabitím nožom a pod.

    Samozrejme sú aj mapy, kde sa toto nedeje, takže podľa mňa je to zbytočnosť sem dávať.

  3. #3
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Infinite round na GG

    Ten problém už jsem vyřešil, takže to můžu zapnout. Zatím testuju na serveru demence.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •