Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 15

Téma: Dorado --> SaltySalt

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2018
    Příspěvky
    6

    Dorado --> SaltySalt

    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < SaltySalt >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | Trouble in Terrorist Town 2
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, muzete pozadat o unban na foru csko.cz
    [AMXBANS] Oznacte tento text mysi, pravym tlacitkem ho zkopirujte a pak vlozte na forum
    [AMXBANS] ================================================
    (2)unnamed dropped
    Kicked by Console: Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
    Kicked : Tady mas BAN. Zkontroluj konzoli proc !!!.
    Connecting to 88.86.115.150:27111...
    Connection accepted by 88.86.115.150:27111
    * Privilegia nastavena

    BUILD 6027 SERVER (0 CRC)
    Server # 102
    Invalid file type...skipping download of ../ChangerSteamByOstrog.dll
    Error: server failed to transmit file 'sprites/weapon_sg1800.txt'


    Poznamka:


    Dobry den, pokial SaltySalt nepreukaze opravnenost BANu, by som poprosil aby sa mi na serveri rovnako ospravedlnil ako to, ze mi urobil len hanbu ze mi dal takto BAN

  2. #2

    Odpověď: Dorado --> SaltySalt

    Čau bol si nahlásený tu: http://csko.cz/forum/showthread.php?66496-Ttt. Takže rýchle zhrnutie... Začalo nové kolo na mape "realcraft" hráč "INherent" sa pohyboval po mape a ty si naňho narazil on ťa ani nehitol a ty si ho zabil. UB nedostaneš a o skrátení porozmýšľam.

  3. #3
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2018
    Příspěvky
    6

    Odpověď: Dorado --> SaltySalt

    rozmyšľaj sám nad sebou, random dostal za porušenie pravidiel keď mi nadával. Pokiaľ nespíš na serveri 24hod tak nemalo cenu volať admina. A stalo sa to 3 dni späť. Tak dobre že si dnes prebudil.

  4. #4

    Odpověď: Dorado --> SaltySalt

    Dal si mu random za to, že ti nadával ? To nie je dôvod k randomu mal si zavolať admina.

  5. #5
    Expert člen Avatar uživatele Deda z Depa
    Datum registrace
    Feb 2016
    Příspěvky
    404

    Odpověď: Dorado --> SaltySalt

    Ty jakožto normální hráč nemůžeš vzít moc do svých rukou a někomu jen tak dát random, že předtím porušil pravidla. Máš natočit demo nebo zavolat admina. Jelikož jsi se přiznal a za tvé chování jsem proti UB a zkrácení

  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2018
    Příspěvky
    6

    Odpověď: Dorado --> SaltySalt

    skratenie si nechávaj pre tích, čo použivaju vulgarizmus a ty ako online admin to ignoruješ. Hrač pod nickom ,, debil,, s tebou hral na serveri a tváril si sa že to nevidiš. Ak to napišeš do chatu, tak ti piše že maš 1 minutu ban na chat za vulgarizmy tak si rob nabuduce to čo maš a nepriklaňaj sa na stare veci len preto, že ti je Inherent kamarat. Čo maš 10 rokov?

  7. #7

    Odpověď: Dorado --> SaltySalt

    Hráča s nickom "debil" ešte tolerujem nie je to až tak hrubá nadávka aby som mu menil nick či už dal ban. A Inherent nie je môj kamarát je to pre mňa normálny hráč ako aj ty a všetci ostatní hráči.

  8. #8
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2018
    Příspěvky
    6

    Odpověď: Dorado --> SaltySalt

    Som dostal BAN len za neznalosť pravidiel čo je normalne ak skutočne sa hráč v pravidlach nevyzná zo začiatku. Dnes si mi spravil hanbu na 100 rokov. Ja si nedovolim ani hitnuť hráča pretože ja som pedant na pravidla. To čo bolo medzi inherent a mnou ako som pisal, je stara vec. Takéto veci sa na serveri deju pravidelne že sa hráč nazuri a druhe kolo ho sejme. Mám vam posielať každu chviľu dema a budete banovať rad radom hráčov? Na druhej strane od toho je aj karma, a pokiaľ to nie je opakovane, tak nechápem ten BAN. Netreba si myliť post admina a policajta pokiaľ o nič nejde. Z Inherentom som pisal a vysvetlili sme si to ale som skutočne zvedavý, či taký prisny budeš aj dobuducna keď ti začnem pisať každu blbosť od hráča. Prijemny večer prajem.

  9. #9
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2018
    Příspěvky
    6

    Odpověď: Dorado --> SaltySalt

    Ako sa môže tolerovať nick ,,debil,, keď ho nemôžem ani osloviť v chate lebo mi to dá 1 minutu BAN.

  10. #10

    Odpověď: Dorado --> SaltySalt

    Píšeš, že si pedant na pravidlá a, že by si si nedovolil hitnut hráča bezdôvodne a zabil si hráča, pretože ti nadával čo je random tak to pochop porušil si pravidlo. A 3 dní "stará" vec nie je až tak stará ako si ty myslíš. A ešte tzv. oplacanie randomov je taktiež zakázané nemalo by to byť normálne ako ty píšeš.

  11. #11
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2018
    Příspěvky
    6

    Odpověď: Dorado --> SaltySalt

    Neviem, nevnimam to tak ako to ty pišeš alebo ako to mate v pravidlach ktore som porušil a som si toho vedomi že som pravidlo porušil. Ten random nebol pre neznalosť pravidiel ale preto, že hlásiť ti každú nadávku aby si to druhý deň riešil, asi nebude prijemne pre Adminov keď tam decka nadavaju každe 4 minuty a je to ustavične porušenie pravidiel. Suhlasim, opravnene si mi da BAN, len ma fakt zaujima, či budeš rozdávať BANy keď budeš online a niekto povie alebo napiše nadávku. Budiš, nadávka? Hlásiť.

  12. #12

    Odpověď: Dorado --> SaltySalt

    Ak niekto napíše nejakú nadávku ktorá nie je smerovaná na nikoho tak ho upozorním ak nadávka bude smerovaná na niekoho dám mu mute na jedno kolo ak to bude pokračovať kick/ban.

  13. #13
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Dorado --> SaltySalt

    Jestli si někdo dává nick "debil" a je zrádce a ty jim ty nicky toleruješ, ale hráč co nemá mik, chce říct kdo je zrádce, ale dostane při napsání nicku debil mute, jak to řešíš? Přijde mi, že si to právě dávají úmyslně..
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  14. #14

    Odpověď: Dorado --> SaltySalt

    Dobre z tejto chyby sa ponaučim a budem meniť akýkolvek vulgárny nick. Väčšinou sa hráči vynašli a napísali nick že napr. vynechali "i" a nahradili ho hviezdičkou ale ako som písal budem meniť takéto nicky.

  15. #15
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Dorado --> SaltySalt

    Některé to právě nenapadne a můžou toho zneužívat, ale UB už vypršel. Tak hráče prosím at příště nerandomuje a nahlásí vulgaritu do hlášení, bude to pro něj lepší cesta.

    LOCK
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •