Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 25 z 25

Téma: HLÁŠKY - furík

  1. #16
    Banned
    Datum registrace
    Oct 2018
    Příspěvky
    25

    Odpověď: HLÁŠKY - furík

    kotel vam to neprida ani keby ste sa na hlavu postavili

  2. #17
    Sewell_
    Guest

    Odpověď: HLÁŠKY - furík

    Počkat oni už v Csku byly hlášky? :DD Fuha, tak na to si ani nevzopinam a to hrají Csko přes 9 let, takze mb.
    Myslím si, že by to chtěl nějakou větší novinku, jak přilákat hráče. Zvuky jsou fajn, ale přidal bych tam ještě něco, co nikde nebylo a nebo to bylo pouze na zahraničních serverech. :D Tak teď trošku prohledám Ytb, Google a snad na něco narážím.
    Btw možná bych přidal pro Furieny bombu, mám pocit, že už na Kotelně byla a nebo si ji pletu zase s jiným serverem. :D

  3. #18
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: HLÁŠKY - furík

    Citovat Původně založeno Sewell Zobrazit příspěvky
    Počkat oni už v Csku byly hlášky? :DD Fuha, tak na to si ani nevzopinam a to hrají Csko přes 9 let, takze mb.
    Myslím si, že by to chtěl nějakou větší novinku, jak přilákat hráče. Zvuky jsou fajn, ale přidal bych tam ještě něco, co nikde nebylo a nebo to bylo pouze na zahraničních serverech. :D Tak teď trošku prohledám Ytb, Google a snad na něco narážím.
    Btw možná bych přidal pro Furieny bombu, mám pocit, že už na Kotelně byla a nebo si ji pletu zase s jiným serverem. :D
    tu je návrhov viac než dosť a sú to dobré návrhy čo by možno ani žiadny iný Furien nemal ale čo keď to nikto do hry nepridá... takto je celý portál odsúdený k zániku :)

  4. #19

    Odpověď: HLÁŠKY - furík

    To si vážne myslíte, že nejaké hlášky majú zmysel? :D Prvý deň vás to poteší a druhý deň bude na forku thread o tom ako by sa to malo zrušiť, pretože vás to už nebaví počúvať. Túto hru už nezachráni nič a môžte byť radi za to koľko hráčov máte na furiene. A mimochodom zatiaľ každý návrh čo bol tu na forku za posledné roky bol totálny trash, ktorý nijak nepriláka nových hráčov.
    Naposledy upraveno Darongodx; 01-01-19 v 15:41.

  5. #20
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: HLÁŠKY - furík

    Citovat Původně založeno Darongodx Zobrazit příspěvky
    To si vážne myslíte, že nejaké hlášky majú zmysel? :D Prvý deň vás to poteší a druhý deň bude na forku thread o tom ako by sa to malo zrušiť, pretože vás to už nebaví počúvať. Túto hru už nezachráni nič a môžte byť radi za to koľko hráčov máte na furiene. A mimochodom zatiaľ každý návrh čo bol tu na forku za posledné roky bol totálny trash, ktorý nijak nepriláka nových hráčov.
    ako vieš? sú tu návrhy na pridanie máp, nových knife, nových serverov, nových granátov Kotelna je na tom tak, že experimentovať môže a free servery na to sú aby ten experiment sa zrealizoval :) a hru nezachráni nič? tak prečo konkurencia má skoro 3/4 serverov full alebo skoro full?

  6. #21

    Odpověď: HLÁŠKY - furík

    Návrhy na pridanie máp? Gl, venoval som sa tomu s ostatnými adminmi rok, ak nie viac a vždy keď sme vybrali vhodnú mapu pre furien, tak sa nehrala, pretože furien hráči sú naučení na 6 máp, ktoré sa budú opakovať dookola, a keď sa náhodou zvolí iná mapa, tak sú hlásenia zasrané prosbami o zmenu mapy.
    Nových knife? Furien na kotelne je jedinečný, ak tu pridáte knife s výhodami, tak akúrat zmenšíte počet hráčov, ale určite nezvýšite. :)
    Nových serverov? Vymýšlať furien DM, keď sa nedokáže naplniť ani 1 server je myslím trochu zcestné, všeobecne DM serverom neprilákate nových ľudí.
    Nových granátov? viz knife..
    A nie túto hru nezachráni nič. Kedysi som hrával furien na kotelne, gs, cstrike, zahraničných serveroch a tvrdiť, že tie servery neupadajú je totálna sračka, ktorá žije vo vaších hlavách. Pretože všetci vnímate GS ako niečo božské, kde si hráči nedovolia prestať hrať 1.6. Proste to nie sú nápady, ktoré by mohli konkurovať free hram ako je go, fortnite, dota, lolko.........
    Mimochodom skúste sa vžiť do roly Kotla, ktorý tejto hre obetoval dosť času a momentálne, keď má prácu a iné záujmy, tak si myslíte, že má čas alebo chuť sa venovať furienu? Vy tu máte chuť niečo zmeniť k lepšiemu, ja vám to neberiem, ale ja a väčšina adminov vrátane Kotla vie ako to chodí. Mám skústenosti s úpravami na furiene a pb, ale nikdy neviedli k zvýšeniu hráčov.

  7. #22
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Odpověď: HLÁŠKY - furík

    K mápam, kotelna ma pomerne dosť male mapy a to je (jasne su aj bigger mapy ale sa nehraju) ešte horšie ze sa vkuse hraju dust2, 2006 atd su mnoho dobrých map ako storm atd ktoré sa vôbec nehraju ale to je jedno
    Knifom sa nevyjadrujem ani heckam..
    Pfff to je sranda ze len kotelna tak upada rýchlejšie :D
    Ako druhé portály
    Príklad Dáte na furien 2 vipkam čiapky a vianočné songy , server sa otvoril cca 5 krat za 2 mesiace cci koľko :D a mna celkom potešili nové music len nechápem na co na uzavretý server co sa par krat otvori tam to pridáte ale na hlavny niee akoozee? :X
    Pridať hlášky skopírovať co zaberie par minut + 3. Pohľad? :D
    Hodiny práce pre kotla? :D
    Tak nech sa dajú väčšie práva nejakým skúseným adminom/naborarom/moderatorom atd, co vedia pawnovat alebo zakl veci ako presunúť priečinok pf :D

    E, hlášky sa môžu vypnúť ako songy, viz troppe
    Naposledy upraveno N1HiL; 01-01-19 v 21:23.

  8. #23

    Odpověď: HLÁŠKY - furík

    GS v minulosti pravidelne otváralo 7+ furien serverov pokiaľ sa nemýlim, teraz majú zaplnený jeden. Myslím, že to je rovnaký úpadok ako na Kotelne. Tu sa jedná o to, že tie hlášky sú trash, Vám sa vážne chce počúvať každé kolo nejakú uvrešťanú ...., to je proste vec, ktorá Vás zabaví na deň, maximálne týždeň. S čiapkami sa to nedoriešilo pretože sa mal pridávať pred Vianocami väčší update, ale žial nefungovalo to tak ako malo a s Burákom sme si už nenašli čas, ktorý by vyhovoval nám obom, ale nie je všetko tak jednoduché ako si vy predstavujete.

  9. #24
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Exclamation Odpověď: HLÁŠKY - furík

    Kolky su admini na furiene mi napíš prosím
    Ked uz 2 si nenájdu cas tak aspoň ďalší 2 sa môžu nájsť :D
    Chápem škola, treba sa ucit /práca treba do roboty chodiť
    Ale su aj ďalší admini ktorý to môžu s bourakom premyslieť, komunikatívne prostriedky su hádam

    A to to su zbytocne výhovorky :neni to ľahké ako si predstavujeme:D
    Porady môžete mať na tsku /mess/forko a pod.
    Zabere ti to 5 minut miesto goucka:)
    Za celé týždne/mesiace neverim ze by sa nenaslo tych par minut na vymyslené temata a pomaličky to zveľaďovať na uzavretom servery :D ďalšia lenivosť

    Podľa mna nie vas názor mate hájiť ale tích ktorý to denne hraju a užívajú si to:)
    Mna by určite bavili zvucky ked su tam max 12-14 hráčov
    Pri full servery to bude somarina lebo only 1 team vždy vyhráva tak komu by sa to chcelo počúvať každé 20 sekundové kolo :D
    Ale pri 4v4,5v5,6v6 by to bolo úžas aj pree tých nováčikov vypočuť ako si niečo fragnu
    Chodia tam 9-12 ročne deti ktoré komunikuju v chate a cez voice užívajú si furien (neverim ze by mali clownfish)
    Aj ked len na 1 mieste :D ale proste si užívajú vas server a niektorý chodia aj aktívne napriek tomu ze vkuse skapu.. +malička vecička ako zvucky ktoré sa budú dat 1 slovom vypnúť :D vam príde moc a sťažovať sa aby to dali do piče lebo je to trash a týždeň ich to tam nebaví?

    Neviem ci ten update malo byt ako prekvapenie ale nic na forku som nevidel hráči ked sa dozvedeli ze sa ma resetnut rank (co uz davno) sa pýtali co ako kedy prečo
    Vyjadrovali sa ktomu

    A tak isto keby obdržali informáciu o vianočnom update
    isto by sa tešili, pýtali by sa co sa pridá, kedy a este ake veci by sa mohli pridať len s takýmto vedením asi ťažko

    Delik, samco, troppe (asi aj pelagros neviem na 100%) daron a off a povedz mi ked 1 z týchto nema cas tak ďalší 4 tiež? :D Bullshit ze neni čas, vysie mas napísané ze ste to mohli priebežne robiť, Nemyslel som to všetko naraz a hmed teraz ale tie hlášky su sekundové záležitosti ako povedal samco.. :D

    E: btw tie veci o názoroch hráčov by sa pridali len tie ktoré by vyhovovalo viacerim nie ze 3 nesuhlasia a chcú to vyše 10 ľudí pff :D

    NESPOMINAJTE ŽIADNE SG, SGS, SKOKY ATD
    Naposledy upraveno N1HiL; 01-01-19 v 23:52.

  10. #25
    Ex-admin Avatar uživatele Dimitri19
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Tvoja mama.
    Příspěvky
    489

    Odpověď: HLÁŠKY - furík

    Daron , nesnaž sa , vidíš ,že niektorí užívatelia ešte nie su takí zbehli a nevedia ako presne kotelna funguje...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •