Zobrazit výsledky od 1 do 14 z 14

Téma: žadost o prava

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2018
    Příspěvky
    30

    *VIP*

    žadost o prava

    ahoj měl bych zájem o práva na vašem portálu vím nejsem úplně slušný,jak bych měl bejt,ale pokud mě někdo nenasere,tak sem úplně v klidu dělal sem několik let chh na u2 a sft admina na několika servrech je mi 31 let 4 roky podnikám a mám autodopravu a zemní práce.Docela dost času co jsem v kanclu trávím hraním a stává se hodně,že je tam mrak lidi zapatých a nidko není k dizpoziv a tím bych byl ochoton frajery natočit a zabanovat dost adminů mě zná jako třeba Zaoo,Madunax?mario a pelargos nemám chut nikoho banovat za nadávky a takové věci jde mi pouze o banování lidí co si zapnou a kurví hru a během chvilky je server pradnej děkuji s pozdravem liki ;

    jinak vím slušnej nejsem,ale pokud se mrknete na log,tak pokud nikdo nerejpe,tak sem velice slušnej neberu lidi,jako je babča,kedlubna a biber a jou to jsou lidi co musí rejpat hned co se napojím :D ale ty už beru normálně :D


    # 3 "LiKy>MoToCrOsS>33>MOTOR>CB" 1943 STEAM_0:1:32027175

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele wowz0r
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Klasické a AIM servery, RC cars
    Příspěvky
    896

    Odpověď: žadost o prava



    ASUS Prime Z270-K; Intel Core i7-7700 3.6GHz, 8MB L3 cache + NZXT Kraken X52; MSI GeForce GTX 1080Ti DUKE 11G OC; Kingston 24 GB DDR4 3000MHz CL15 HyperX Predator Series; Cooler Master N400; HDD 2 TB + 3 TB; SSD 256 GB + 512 GB; Fortron Hyper M 700 W

  3. #3

    Re: žadost o prava

    Zdravím. Nesplňuješ podmínky pro přijetí.

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele wowz0r
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Klasické a AIM servery, RC cars
    Příspěvky
    896

    Odpověď: Re: žadost o prava

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Zdravím. Nesplňuješ podmínky pro přijetí.
    On ve skutečnosti nesplňuje podmínky ani pro vlastnictví občanského průkazu.


    ASUS Prime Z270-K; Intel Core i7-7700 3.6GHz, 8MB L3 cache + NZXT Kraken X52; MSI GeForce GTX 1080Ti DUKE 11G OC; Kingston 24 GB DDR4 3000MHz CL15 HyperX Predator Series; Cooler Master N400; HDD 2 TB + 3 TB; SSD 256 GB + 512 GB; Fortron Hyper M 700 W

  5. #5
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2018
    Příspěvky
    30

    *VIP*

    Odpověď: Re: žadost o prava

    nezapomen hned pomluvit a dát tam log pouze můj,ale ten co do mě jede to nenapíšeš ty si tak namyšlenej až je mi na blití wowzor

  6. #6
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: žadost o prava

    Je ti 31 let a v PMce z roku 2017 píšeš, že ti je 33 let, to je opravdu zajímavé

    Než si tu minulý rok hrával, dostával si jeden ban za vulgaritu za druhým, teď tu hráš jen snad měsíc a asi si za ten bohatý log ještě nepotkal admina co by ti dal další.

    Jsem PROTI abys vůbec měl někdy nárok dostat práva, stejně lžeš. Až na tu vulgaritu si myslím, že co o sobě píšeš je výmysl.

    E:

    Citovat Původně založeno liki33 Zobrazit příspěvky
    nezapomen hned pomluvit a dát tam log pouze můj,ale ten co do mě jede to nenapíšeš ty si tak namyšlenej až je mi na blití wowzor
    Jenže o práva žádáš ty, nikdo jiný, proto se díváme jen na tvůj log.
    Naposledy upraveno Britny; 25-12-18 v 17:59.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  7. #7

    Odpověď: žadost o prava

    Admin má vždy zachovať chladnú hlavu. V tvojom prípade, ty vybuchneš jak sopka. A nazývať wowzora že je namyšlenej je v tomto prípade nezmysel. ​PROTI
    Spoiler Spoiler:


  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele wowz0r
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Klasické a AIM servery, RC cars
    Příspěvky
    896

    Odpověď: žadost o prava

    Je mu pomalu 40, 31, 33, schízička



    ASUS Prime Z270-K; Intel Core i7-7700 3.6GHz, 8MB L3 cache + NZXT Kraken X52; MSI GeForce GTX 1080Ti DUKE 11G OC; Kingston 24 GB DDR4 3000MHz CL15 HyperX Predator Series; Cooler Master N400; HDD 2 TB + 3 TB; SSD 256 GB + 512 GB; Fortron Hyper M 700 W

  9. #9
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2018
    Příspěvky
    30

    *VIP*

    Odpověď: žadost o prava

    když si tak velkej pan moderátor vyřeš VIP problém co sem koupil za 300 a nefunguje ty mistře

  10. #10
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2018
    Příspěvky
    30

    *VIP*

    Odpověď: žadost o prava

    řeš to VIP mistře abych to nemusel zase řešit s majitelem portálu,když nejste schopný vy

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele wowz0r
    Datum registrace
    Apr 2015
    Umístění
    Klasické a AIM servery, RC cars
    Příspěvky
    896

    Odpověď: žadost o prava

    Na to seš mi moc u prdele :-/


    ASUS Prime Z270-K; Intel Core i7-7700 3.6GHz, 8MB L3 cache + NZXT Kraken X52; MSI GeForce GTX 1080Ti DUKE 11G OC; Kingston 24 GB DDR4 3000MHz CL15 HyperX Predator Series; Cooler Master N400; HDD 2 TB + 3 TB; SSD 256 GB + 512 GB; Fortron Hyper M 700 W

  12. #12
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2018
    Příspěvky
    30

    *VIP*

    Odpověď: žadost o prava

    takhle komunikuješ s lidma jo ok jak myslíš

  13. #13
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,541

    Odpověď: žadost o prava

    Citovat Původně založeno liki33 Zobrazit příspěvky
    řeš to VIP mistře abych to nemusel zase řešit s majitelem portálu,když nejste schopný vy
    Odpověd na VIP tam máš - přesunuto v hlášení chyb. Jinak to co sem ti napsala ohledně VIP je jediné co se dá, zbytek stejně řeší majitel. Nikdo z adminů, modů apod k tomu nemá přístup.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  14. #14
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,468

    Odpověď: žadost o prava

    Proti.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •