Zdravím, rád bych se zeptal, zda by bylo možné přidat mapu rayish_trickpark. Mapa je stará 1 rok, ale vypadá hodně zajímavě a docela mě mrzí, že není i na kotelně. Rayish mapy jsou na kotelně docela hodně hraný, hlavně rayish_brick-world, tak by nebylo od věci přidat i tuhle mapu. Bohužel píšu to z mobilu, takže nemám možnost přidat nějaký screeny mapky, ale aspoň přidám Link na stažení + nějaký screeny si v klidu můžete najít na Googlu. :D
Link: https://www.rayish.com/download.php?view.132

Také bych se rád zeptal, zda by bylo možné odstranit pár map, které se skoro nehrajou. Jelikož na serveru potkávám spíše hráče, kteří chtějí hrát lapy jako je hns_floppytown, awp_rooftops, rayish_brick-world atd. a ty ostatní docela upadají, jelikož je minimum lidí, které baví, proto by bylo dobrý je odstranit.

Další věc... Nelze nominovat mapy, které se hrály před 6ti mapami. To je podle mě blbost, takhle dlouho čekat na svojí oblíbenou mapu, ještě když tam pak navotují floppytown a furt ji prodlužují... Snížil bych to aspoň na 4 a změnil bych dobu na rtv, místo 3 minut na 6-8minut aspoň.
Doufám, že si to tady aspoň někdo přečte, jelikož jsem to plánoval krátký, ale nějak mi to nevyšlo. :D

Přeji pěkný zbytek dne. - Sewell_