Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 17

Téma: Sťažnosti na hráčov (Jailbreak)

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele chuligaan
    Datum registrace
    Dec 2018
    Umístění
    Vranov nad Topľou
    Příspěvky
    3

    Exclamation Sťažnosti na hráčov (Jailbreak)

    Zdravím,

    v linku posielam demo, kde je vidieť ako sa na Jailbreaku 6 v celkom hojnom počte 15 hráčov na serveri v úplnej pohode nevenujú módu a teamujú dvaja hráči : Dey a *DaRaK*. Na deme nie je toho nejak veľa ale z dôvodu dlhého čakania a prejavenia neféru voči hráčom, ktorí sa proti ním strieľali by som poprosil o príslušný ban na uvedomenie sa. Ďakujem :)

    Dey: VALVE_0:0:203446007
    *DaRaK*: VALVE_0:0:1508073476

    Demo: http://leteckaposta.cz/965450114

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Sťažnosti na hráčov (Jailbreak)

    Zdravím,
    pre adminov --> http://csko.cz/forum/showthread.php?...580#post521580

    Je to riešiteľné iba z hry. Z mojej strany dôvod banovania je ten, aby si hráč odniesol ponaučenie z porušenia pravidiel. Toto je však na riešenie in-game. Taktiež ja netrestám vôbec hráčov pri móde gangster, ak teamujú. Mne zo selského rozumu vychádza, že gang je skupinka osôb a teamovanie povolujem. Onedlho to bude doriešené aj v AF. Takáto vec sa neriešila na serveroch dlho a dúfam, že to aj tak ostane. Z mojej strany je nezmysel toto trestať. Bolo samozrejmosťou, že hráči teamovali a nijak sa to neriešilo.

    Dúfam, že chápeš objasnenie tejto situácie z mojej strany.

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele chuligaan
    Datum registrace
    Dec 2018
    Umístění
    Vranov nad Topľou
    Příspěvky
    3

    Odpověď: Sťažnosti na hráčov (Jailbreak)

    Ty to riešiš takto ale taký Dajmen ma za teamovanie hneď zabil grabom :)

  4. #4
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: Sťažnosti na hráčov (Jailbreak)

    Hold, každý admin je iný, tým chcem povedať ze nejdem vytvárať žiadny Flame ..Ja osobne to ako porušenie pravidiel neberiem.. Takžez mojej strany
    Nebanovatelne.

  5. #5
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Sťažnosti na hráčov (Jailbreak)

    Citovat Původně založeno chuligaan Zobrazit příspěvky
    Ty to riešiš takto ale taký Dajmen ma za teamovanie hneď zabil grabom :)
    Záleží na situaci, co ste dělali, jestli zdržovali apod. Normálně je týmování povolené a pokud nějak poslední nezdržují hru, tak je vše ok. Kdyby se tam přidali lepší zbraně místo těchto, bylo by to alespoň zábavnější a možná by se tolik netýmovalo. Každopádně, pokud by tě bezdůvodně nějaký admin ohrožoval grabem/slapem, tak pouze jmenovat ho nestačí.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Sťažnosti na hráčov (Jailbreak)

    Citovat Původně založeno chuligaan Zobrazit příspěvky
    Ty to riešiš takto ale taký Dajmen ma za teamovanie hneď zabil grabom :)
    To je tak, když na JB mají práva i lidi, co nepoznají pravidla na 100% . Ale vůbec se tomu nedivím, jelikož mám ten pocit, že dneska je jen jedna hlavní podmínka proto aby jsi mohl adminovat JB a tou je : Mít díru do prdele.

  7. #7

    Re: Odpověď: Sťažnosti na hráčov (Jailbreak)

    Zdravím. Týmování v gangster módu se momentálně řeší v AF. Od nepaměti bylo toto týmování tolerované / povolené. Problém spočívá v tom, že v pravidlech o tom není ani zmíňka, přičemž je to v rozporu s klasickými pravidly (jedná se konkrétně o zákaz dohody o NK). Druhá věc je zdržování hry, které už v rozporu s pravidly je.

    Citovat Původně založeno Toy Zobrazit příspěvky
    To je tak, když na JB mají práva i lidi, co nepoznají pravidla na 100% . Ale vůbec se tomu nedivím, jelikož mám ten pocit, že dneska je jen jedna hlavní podmínka proto aby jsi mohl adminovat JB a tou je : Mít díru do prdele.
    Nedělejme unáhlené závěry ještě před vyjádřením samotného člověka.

  8. #8
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Sťažnosti na hráčov (Jailbreak)

    Citovat Původně založeno chuligaan Zobrazit příspěvky
    Ty to riešiš takto ale taký Dajmen ma za teamovanie hneď zabil grabom :)
    Dajnem mi po tom co vás grabnul psal, už by to neměl dělat jen tak pokud na to nebude důvod (Kemp, nezabíjení se jako poslední hráči atd...).

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  9. #9
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: Re: Odpověď: Sťažnosti na hráčov (Jailbreak)

    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Zdravím. Týmování v gangster módu se momentálně řeší v AF. Od nepaměti bylo toto týmování tolerované / povolené. Problém spočívá v tom, že v pravidlech o tom není ani zmíňka, přičemž je to v rozporu s klasickými pravidly (jedná se konkrétně o zákaz dohody o NK). Druhá věc je zdržování hry, které už v rozporu s pravidly je.


    Nedělejme unáhlené závěry ještě před vyjádřením samotného člověka.
    Mám pocit že daný admin sa ani nevyjadrí a keď už áno tak sa bude určite obhajovať a pod, a keby sa už náhodou prišiel vyjadriť tak ja osobne a myslím ze aj viac ludi by chcelo vedieť prečo na serveri tzv. '' využívá práva vo svoj prospech''

  10. #10
    Nováček Avatar uživatele chuligaan
    Datum registrace
    Dec 2018
    Umístění
    Vranov nad Topľou
    Příspěvky
    3

    Odpověď: Re: Odpověď: Sťažnosti na hráčov (Jailbreak)

    Súhlasim s tebou, no taký Dajmen ani neviem či vôbec na to fórum chodí :)

  11. #11
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Dm ffa,Mega pub,Dust 2 only
    Příspěvky
    517

    Odpověď: [ demo / situácia k posúdeniu ] Sťažnosti na hráčov (Jailbreak)

    Ahoj,nevšiml sem si toho..Jo grabl sem vás,vím o co jde,já měl vždy za to,že to povolené není,po tom co jsem to udělal jsem si psal s pár adminama a vysvětlili jsme si to a tuším že jsem vám to i vysvětlil ve hře pak.
    Dany admin forko sleduje ale přehlídl to..O tm zneužívani práv nebudu nic psát když nic nevíš

  12. #12
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Odpověď: [ demo / situácia k posúdeniu ] Sťažnosti na hráčov (Jailbreak)

    Spíš než to, že původně aim admin nezná dopodrobna těch milion pravidel, kterých kvůli adminů bez špetky selského rozumu a vychcanosti hráčů na jb je, mi vadí, že místo aby jste mu to někde bokem dovysvětlili (admin chat ve hře, steam, fórum), tak tu do něho zbytečně jedete ve veřejné sekci. Pak zas někde kecejte o tom, že nefungujeme jednotně. Dajmenovi mimo jiné vyčítáte, že využívá přednostní právo jít k Ct, které je tu snad od roku 2012, kdy to dostali jako první spešlové, když ještě neměli ani /presun.

  13. #13
    Stálý člen
    Datum registrace
    Oct 2014
    Umístění
    Jump servers
    Příspěvky
    645

    Odpověď: Sťažnosti na hráčov (Jailbreak)

    ↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑ ↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑ ↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑ ↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑ ↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑↑

    Citovat Původně založeno Toy Zobrazit příspěvky
    To je tak, když na JB mají práva i lidi, co nepoznají pravidla na 100% . Ale vůbec se tomu nedivím, jelikož mám ten pocit, že dneska je jen jedna hlavní podmínka proto aby jsi mohl adminovat JB a tou je : Mít díru do prdele.
    naprosto súhlasím!

  14. #14

    Re: [ demo / situácia k posúdeniu ] Sťažnosti na hráčov (Jailbreak)

    Tohle je si myslím vyřešené. Admin danou situaci vysvětlil a poučil se. Momentálně se to bere tak, že týmování v módu gangster je povolené.

  15. #15

    Odpověď: [ demo / situácia k posúdeniu ] Sťažnosti na hráčov (Jailbreak)

    Já souhlasím s Friscem, nevím kde vzali ostatní potřebu zhejtit někoho kdo za nás (neaktivní admin, sorry, zase se do toho dostanu:D), neaktivní adminy, řeší problémy na JB. Rozšiřování z AIM serveru na jb u lidi jako je Dajmen nevidím problém, spis vidím jako problém ochotu pomoct a když danej admin pochybi tak místo podpory dostane diktát za něco, za co se ve výsledku omluvil. Každopádně zase vypadame na veřejným fóru jako idioti :D
    Frisco +1 a kdo mu dal palec dolu měl by skočit z okna
    Naposledy upraveno Nakladana Okurka; 24-01-19 v 21:12. Důvod: Friscovi nekourim je z ostravy
    https://1iq.cz/img/2WJf8/N4mSx.jpg

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •