Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 17

Téma: Ondro1995 --> LukosSenpai

  1. #1

    Ondro1995 --> LukosSenpai

    Vypis z konzole:

    ziadost o zrusenie zakazu k ct na jb


    Poznamka:


    Zdravim chcel by som poziadat o zrusenie zakazu k CT ktory som dnes dostal od admina Lukos... kedze som dostal ten zakaz nepravom a len kvoli tomu ze sa chcel pan admin ukazat pred svojimi kamaratmi na jb. Simonujem niekolko rokov a ziadny admin mi nedal ban ani zakaz. Ziadny admin mi este nevravel zeby som robil nieco zle alebo nieco proti pravidlam. Ide oto ze je to zakaz len na 3dni ale mne ide skor o princip ako o zrusenie. Lukos bol T a bol gangster mod kde sa mal VENOVAT modu a nie jazdit na auticku. Ja som bol samozrejme CT a jazdil som si na auticku kym sa T nepozabijali. Lukos mi vosiel do cesty a zrazil som ho. nasledne ma poziadal o VD , vlastne skor mi oznamil ako poziadal. ked som mu vravel ze vd nedostane lebo nema jazdit na auticku ale venovat sa modu tak ma presunul. Ja som sa vratil k CT lebo ten presun bol nepravom.a nasledne som dostal zakaz. Tymto by som len chcel poukazat na to aky je to admin ten "lukos" a poziadat o ZRUSENIE zakazu ktory som dostal NEPRAVOM. Keby niekto jazdil na auticku tak ho rovno admin zabij alebo minimalne upozorni aby sa venoval modu, ale ked to urobi admin "lukos" tak to je v poriadku a este ma drzost si ziadat vd na ktore nema pravo..dakujem za precitanie tejto dlhej spravy :D a snad budu to citat rozumny admini... kvoli takymto adminom ludia prestavaju hrat JB a to som vravel aj "lukosovy" a zacal sa smiat a pisat ze mam v hlave nasr*o.. pametam ked kotelna bola plna prakticky nonstop. je smutne ze ked som ziadal o prava ja tak som dostal proti a taky "admin" ktory ma prava len aby sa citil lepsie ich dostane... vazne smutne...pfuu som sa rozpisal takze to bude asi vsetko :D napisal som viac ako som chcel

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele GNHP23
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    134

    Odpověď: Ondro1995

    AgReSiVnY AbaddoN
    Typ banu SteamID
    SteamID STEAM_0:0:225915878
    IP adresa 88.110.223.131
    Udělen 04-01-2019 - 14:44
    Délka BANu 4320 minut
    Vyprší 07-01-2019 - 14:44 (0 měsíců 0 týdnů 2 dny 17 hodin 53 minut ještě zbývá )
    Důvod [zakaz k CT] Nerespektovanie presunu
    BAN dal Admin Lukos (LukosSenpai)
    BAN dal Server csko.cz | Jailbreak 6 (jb_oasis)

  3. #3

    Odpověď: Ondro1995

    To ze som bol v tu chvíľu na autíčku beriem, módu som sa venoval a takisto ty ako ct nemáš právo zrážať druhých .A za ďalšie, tým že si nikdy nedostal ban tak to znamená že nikdy ban dostať nemôžeš? A tvoja poznámka že ty si práva nedostal a ja len kvôli tomu aby som sa cítil lepšie je pekne mimo ale ako si písal asi som vyfajčil pol kotelny

  4. #4

    Odpověď: Ondro1995

    Lukos ty ako T mas povinost na mode hladat T a zabijat ich nie kruzit autickom okolo mapy... no ban som nedostal zrejme preto ze nemam za co dostat ban. takze ta ziadam o zrusenie zakazu... kazdy admin upozorni/zabije T ked jazdi na auticku na mode a ty si vynimka len preto lebo si admin???

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele GNHP23
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    134

    Odpověď: Ondro1995

    Tak to že nemáš na autíčku během módu co dělat bys jako admin mohl vědět ne? A pokud tě přejel tak jak píše tak rozhodně bez vd (já bych tě švihl o zem kdybys dál jezdil). I kdyby tě nepřejel omylem tak by to nebylo dle mého názoru na vd natož následný zákaz.

  6. #6

    Odpověď: Ondro1995

    Preto som už tie T zabil počas toho gangstru ale tiež si naštartoval to auto proti mne začo som požiadal o VD a následne si mi "pekne" vysvetlil že som sa módu nevenoval ale áno chápem že na autíčku som byť nemal ale tiež zraziť T sa tiež nemajú

  7. #7

    Odpověď: Ondro1995

    A ban dostal za ten presun a nie za zrazenie CT

  8. #8

    Odpověď: Ondro1995

    lukos ZRUS mi ten zakaz...ja som neurobil nic proti pravidlam...ty ako T nemas vobec co chodit na autick na mode... ja som si jazdil a ty si mi vosiel do cesty, dobre to vies...a vysvetlil som ti to slusne..a nasledne si zacal odpocitavat sekundy aby som ti dal vd inac presun tak sa sprava admin??

  9. #9

    Odpověď: Ondro1995

    Citovat Původně založeno LukosSenpai Zobrazit příspěvky
    A ban dostal za ten presun a nie za zrazenie CT
    ten presun bol proti pravidlam preto som ho NERESPEKTOVAL...a ako admin by si mal riesit veci chladnou hlavou a nie odpocitavat 5sec kym ti dam vd alebo mi das presun...

  10. #10

    Odpověď: Ondro1995

    Zrovna Slušne si mi to nevysvetlil keď si to priznaš potom ti to zruším

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele GNHP23
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    134

    Odpověď: Ondro1995

    CT si na autíčku může jezdit pokud je mód zatímco ty jako účastník módu se máš věnovat módu. Pokud tě přejel a k tomu všemu omylem tak nemáš nárok na vd tudíž i přesun a tím pádem i ten zákaz je nesmysl.

  12. #12

    Re: Ondro1995

    Zdravím. Během jakéhokoliv módu je zakázáno se mu něvěnovat a do toho spadá i ježdění na autě ať už v jakémkoliv případě. Dále. VD se dává pouze v případě FK. Během spuštěného módu nikdo nemůže dostat FK => požadavek o VD byl nepravomocný. Dále. Přesun je jednorázový trest, který nemá žádné trvání (stejně jako kick nebo slay) => je velice nepřípustné, aby se dávaly bany s reasonem "nerespektování přesunu".

    Ban je neoprávněný.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 04-01-19 v 22:00.

  13. #13

    Odpověď: Ondro1995

    Citovat Původně založeno LukosSenpai Zobrazit příspěvky
    Zrovna Slušne si mi to nevysvetlil keď si to priznaš potom ti to zruším
    povedal som ti ze {ziadne vd nedostanes mal si sa venovat modu a uz nepis} to bolo vsetko... mohol som aj slusnejsie ale aj horsie...takze ako admin by si mal zrusit zakaz ktory je nepravom nemyslis??

  14. #14

    Odpověď: Ondro1995

    Zákaz zrušený

  15. #15

    Odpověď: Ondro1995

    Citovat Původně založeno LukosSenpai Zobrazit příspěvky
    Zákaz zrušený
    dakujem za zrusenie a za pochopenie...dakujem aj grakonovy a humanovy za vyjadrenie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •