Zobrazit výsledky od 1 do 12 z 12

Téma: titr --> plejerplejer

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Sep 2017
    Příspěvky
    0

    titr --> plejerplejer

    Vypis z konzole:

    Hráč Kaja Marik
    Typ banu nové cs
    SteamID VALVE_0:0:57123929
    IP adresa 217.197.158.152
    Udělen 06-01-2019 - 15:20
    DĂ©lka BANu 120 minut
    Vypršà 06-01-2019 - 17:20 (0 mÄ›sĂcĹŻ 0 tĂ˝dnĹŻ 0 dnĂ 1 hodina 58 minut ještÄ› zbĂ˝vá )
    DĹŻvod opet lagujes neustale vyres si to jinak tu proste hrat nebudes
    BAN dal Admin plejer (plejerplejer)
    BAN dal Server csko.cz | Capture the Flag (de_aztec)


    Poznamka:


    Jako ja dostanu ban za to ze mam pomalej internet a za to ze se mi to lagne sem tam dostanu ban??
    Je tohle to normalni uz jsem dostal 3 a pekne me to stve ze dostanu ban za lagovani

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: titr

    Lagy nejsou příjemné i pro tvé spoluhráče - nepřátele na serveru.Zkus si tento problém vyřešit.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  3. #3
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: titr

    Tyjo já nevím, za tohle bych ban opravdu nedával. Bych ho musel dát i sobě a ne jenom jeden.
    V mém případě jsem se to pokusil vyřešit koupi nového internetu, stejný jako má kamarád 50 metrů ode mě a stejně mi to neskutečně laguje, on hraje bez problému, bez lagů.
    Přitom na intru ve Zlíně je to v pohodě.

  4. #4
    Server admin
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    ..občas mimo realitu...
    Příspěvky
    320

    Odpověď: titr

    Je mi líto, ale laguješ prostě v kuse, kdykoli se připojíš. Nelze tě řádně zaměřovat. Stejně jako za to nemůžeš ty, nemůže za to ani zbytek hráčů na serveru. Problém to však není jejich, ale tvůj jako hráče a můj jako admina. Upozornil jsem tě opakovaně. Nemůžeš-li situaci změnit, nemůžeš hrát. Ve vyhazování trvale, dlouhodobě, nebo mocně lagujících hráčů budu nadále pokračovat. Víc nemám co bych k věci uvedl. A fakt nebudu hlídat, kdy už konečně nelaguješ, abych tě kopal co pět minut na pět minut. Prostě si to vyřeš a hotovo.Děkuji za pozornost a přeji pěknou neděli. plejer aka nero LAMA CZ
    Mrkněte si HLTV kdykoli a kdekoli Kaja Marik hraje - nejčastěji CTF. Uvidíte, že to není běžné lagování..to je nepřetržitý film z roku 1805 když se ještě točilo klikou... krr ...kr...krr.krr.kr..rr...kr...atd.
    Naposledy upraveno plejerplejer; 06-01-19 v 18:06.

  5. #5

    Odpověď: titr

    Doufám, že si děláte jen srandu. Dejte mu unban, nebo dejte permu Seabimu:)

  6. #6

  7. #7
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: titr --> plejerplejer

    Ahoj, no to mi je ban teda... to keby mám banovať za lagy tak vybanujem 20 hráčov + troppeho a to inštantne. Akože videl som za tie roky všelijaké bany ale za to, že niekto má horší internet a nemá si ako vybaviť nový je už moc...

  8. #8
    Server admin
    Datum registrace
    Jun 2016
    Umístění
    ..občas mimo realitu...
    Příspěvky
    320

    Odpověď: titr --> plejerplejer

    Děkuji kolegům za názory (a nemyslím to ironicky ), nicméně když je to moc, budu dávat časově omezené bany. Prostě to kazí hru a trvám na tom, že takový hráč tam nemá co dělat. Já vím, že za to nemůže, nicméně ostatní za to nemohou také. Takže to prostě řešit budu. Ban už dávno vypršel, můžeme to locknout do příští stížnosti jiného lagera. Have a nice days .


    ....nebo to necháme tak? Ať si každý laguje jak chce ne? Nebudeme přece nikoho nutit ať to řeší...přece ať se každý připojí jakkoli lagující...vždyť za to nemůže....a zrušíme i nastavení 150 ms - kick......
    Blbost, že jo?
    Naposledy upraveno plejerplejer; 07-01-19 v 22:22.

  9. #9
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: titr --> plejerplejer

    Tak ale když za to nemůže, co pak má dělat? Třeba si nový internet nemůže dovolit, nebo mu rodiče řeknou, že je to zbytečnost. Ten kick bych ještě pochopil.
    To nastavení je v pohodě.

    E: Zas tolik lagerů (permanentních) tady není, max. 5? Nevím, nezkoumal jsem to, jenom odhad, ale ani to určitě ne. Občas někomu skočí ping, ale nic extra.
    Naposledy upraveno Troppe; 08-01-19 v 10:34.

  10. #10
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: titr --> plejerplejer

    Ja tam osobne lagerov nechám nech si zahrajú ale ak sa mi začnú na to sťažovať hráči tak dostane kick ale predtým odomňa správu, že sa na tie lagy sťažujú hráči a očividne im to kazí hru... Predsa hráči s lagmi tu vždy boli aj budú a nemôžem im za to dať ban alebo ich trestať inak než je nastavený systém čiže kick ak tie lagy sú extrémne a týpek sa teleportuje doslova

  11. #11
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: titr --> plejerplejer

    Citovat Původně založeno Off_Man Zobrazit příspěvky
    Ja tam osobne lagerov nechám nech si zahrajú ale ak sa mi začnú na to sťažovať hráči tak dostane kick ale predtým odomňa správu, že sa na tie lagy sťažujú hráči a očividne im to kazí hru... Predsa hráči s lagmi tu vždy boli aj budú a nemôžem im za to dať ban alebo ich trestať inak než je nastavený systém čiže kick ak tie lagy sú extrémne a týpek sa teleportuje doslova
    Plz, mě ne

  12. #12
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: titr --> plejerplejer

    Citovat Původně založeno Troppe Zobrazit příspěvky
    Plz, mě ne
    Teba nikdy

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •