Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: [ demo k posúdeniu ] Silná demence Filipa - JB

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele 1tomaskon
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Židlochovice
    Příspěvky
    58

    Exclamation [ demo k posúdeniu ] Silná demence Filipa - JB

    Filip Heininger

    STEAM_0:0:130796140 92.240.177.134 CZ

    S tímto hráčem už mám staleté potíže. Fakt už doufám, že tomuto demetovi ban neunikne.
    O5, bezduvodny open, všichni mi utekli, on řval do mikráku utečte - zabil jsem ho, seskupil vězně, začal nahrávat demo. Vysvětlil jsem mu duvod zabití. Pak nastal rage, hitoval mě, několikrát jsem se ho ptal proč mě hituje, je to asi 30s z videa, pak následný zabití a odpověď "Jen tak" - o5 ve videu. Následně dal nějakému vězni VD, i když minulé kolo prohrál duel. Proč si mu dal VD? O5 odpověď "jen tak". Tenhle hráč už mě fakt vyloženě vysíra. Na začátku dema je většina, jelikož od nějaké určité minuty až ke konci už ani nebral simona a pak se odpojil, takže jsem byl simon jen já. Díky předem, ygouš.

    Dem: http://csko.cz/dema?UPD=tc5EB3ll
    My HONDA - ForFun :3 :*
    Miluj HONDU svou :3 :-D
    Zákaz cheaterů!
    Neš*kej, když si opilý, jinak dostaneš Kinder překvapení!

  2. #2
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Silná demence Filipa - JB

    Trošku to rozpíšem... Takže nebudem brat do úvahy nič čo si tu napísal kedže demo neni od začiatku mapy a taktiež som nepočul miky takže nemožem posúdit nič čo sa dialo cez voice. Takže VD mu skutočne dal aj ked nevyhral PP ale všimol som si že Tčko písalo že VD má mať a aj CTčko tam písal že mu VD hlásil čiže to neberiem ako nadržiavanie resp.(danie VDčka bez dovodu). To nebranie simona je smiešne kedže ho nemal len 2kolá+ v druhom kole sa odpojil. Nejaký velký náznak demencie tam nevidím kedže ked bol on simon tak kolo prebehlo v poriadku. Jediné čo tam bolo proti pravidlám bol ten TeamKill. Ja to na ban nevidím.

    E: Presne tak neviem čo sa dialo od začiatku mapy a v tom je ten problém. Demo si začal točit až ked si mal PP a hned dalšie kolo mu dal VD lebo ho vraj mal mať. A ja mám odkial vediet či to VD naozaj mal mat alebo nie? A vždy si bol simon ty? šak sú tam nahraté dokopy 3 4 kolá z toho raz bol simon on A nepovedal som že nedostane ban len som napísal že ja to na ban nevidím. Aj tak sa ti tu určite vyjadrí voláky admin než sa to lockne, a ked ho bude chciet zabanovat tak prosím.
    Naposledy upraveno Fast212; 08-01-19 v 19:44.
    Už neni čas huliť...

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele 1tomaskon
    Datum registrace
    Nov 2015
    Umístění
    Židlochovice
    Příspěvky
    58

    Odpověď: Silná demence Filipa - JB

    Je pekné, že Tčko aj CTčko písalo že ma mat VD, aj ked nevieš, čo sa dialo od začiatku mapy. O tom nebranie simona - to som myslel tak, že som chcel dalej natacat, ale vždy som bol simon ja. Ako aj inak by niečo porušil, že? Kedže si tam bol ty... :-) To zas budu iba zbytočné dohady, no ja ho dostanem, mne kazit simonovanie nebude. Ked nik nevidí na BAN, tak LOCK, dík.
    My HONDA - ForFun :3 :*
    Miluj HONDU svou :3 :-D
    Zákaz cheaterů!
    Neš*kej, když si opilý, jinak dostaneš Kinder překvapení!

  4. #4

    Re: Silná demence Filipa - JB

    Zdravím. Situace, která se udála na demu, je maximálně na přesun in-game.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •