Zobrazit výsledky od 1 do 9 z 9

Téma: Zadost o prava na AIM

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele MarekKopecky
    Datum registrace
    Apr 2013
    Umístění
    CZ Zlin
    Příspěvky
    19

    Post Zadost o prava na AIM

    Me jmeno je Marek, je mi 20 roku rád poslouchám hudbu a hraju hry převážně csko už od 10 let a csgo už tak asi 3-4 roky mám nahráno tak přes 7k hodin ciste na csgo a na 1,6 netusim ale letos tomu 11 let hrani cs 1.6, někdy i streamuju, čas mám každý pracovní den od 17:30 do 2:00 do rána když se to tak vezme a víkendy mám volný čas celé dny. Hraval jsem NONSTEAM a svuj prvni profil me byl odcizen pred 3 roky a mam ted dva jeden na 1.6 a druhy jen na csgo viz. steam profil. Duvod proc bych chtel byt adminem je ze jiz sem byl nekolikrat adminem na jinych portalech a nejake zkusenosti jiz mam. Hraval jsem na tomto portalu jiz jako dite to jen prilezitostne (nick si vubec nepamatuji mel jsem kolem 10-11 let :D ) ale bany zde zadne nemam a ani nebyly rikam byl jsem dite sotva jsem umel zapnout hru a pak jsem uz hraval jen CSGO ale zpet k zadosti zadam hlavne proto abych hlavne docilil fairplay pro vsechny a prijemne hrani bez nadavek urazek apod. Zadam o prava na "AIM" servery. A omlouvam se za mensi chyby v textu pouzivam anglickou klavesnici. :)

    STEAM ID: STEAM_0:0:154296569
    STEAM: https://steamcommunity.com/profiles/76561198268858866

  2. #2

    Odpověď: Zadost o prava na AIM

    Máš VAC BAN, začo ? Aktivita od 27.12.2018 podľa chatlogu no možno už si tu hral skôr.... dnes som ťa videl hrať a hrať vieš.

    Nepostrehol som žiadne hlásenia, možno niekto potvrdí. Môžeš sem hodiť ID z nonsteamu ?


    Kvôli tomu VAC BANu bude asi väčšina proti ako aj ja, ale tu ID môžeš dodať.

  3. #3

    Re: Zadost o prava na AIM

    Zdravím. Nesplňuješ podmínky pro přijetí.

  4. #4
    Nováček Avatar uživatele MarekKopecky
    Datum registrace
    Apr 2013
    Umístění
    CZ Zlin
    Příspěvky
    19

    Odpověď: Zadost o prava na AIM

    BAN je za skinchanger jelikoz nebudu platit nehorazne penize za blbe skiny ve hre takze duvod byl jasny 2 roky jsem pouzival skinchanger ktery se zacal resit pred cca rokem a Valve zakrocilo tudiz mam BAN muzu dodat screen ze hry kde se nepise OW a ani VAC ale jen game ban ktery je za skinchanger, tu nonsteam ID nemam to jsem hraval X let zpatky u babicky na starem PC ktery uz davno neni takze tak. a hlaseni tu mam jedno a stale bez odpovedi a obcas volam nejake adminy na AIM server ale nikdo nechodi takze potvrzeni asi od nejakeho admina nejspis nebude.
    Naposledy upraveno MarekKopecky; 10-01-19 v 20:05.

  5. #5

    Re: Zadost o prava na AIM

    Na svém Steamu profilu máš VAC ban, ne game ban. VAC ban se dává za 100% prokazatelný cheating. VAC ban můžeš sice dostat i za skinchanger, ale to, že jsi ho použil, tvrdíš ty. To my nemůžeme vědět.

  6. #6
    Nováček Avatar uživatele MarekKopecky
    Datum registrace
    Apr 2013
    Umístění
    CZ Zlin
    Příspěvky
    19

    Odpověď: Zadost o prava na AIM

    Ban za skinchanger vypada takhle > https://ctrlv.cz/0MiC muzu dodat screen ze hry klidne

  7. #7
    Nováček Avatar uživatele MarekKopecky
    Datum registrace
    Apr 2013
    Umístění
    CZ Zlin
    Příspěvky
    19

    Odpověď: Re: Zadost o prava na AIM

    NA profilu je krasne videt screen co se stalo ihned potom co jsem dostal ban a byla to penalizace cca na rok a ve hre se ukazuje presne toto > https://ctrlv.cz/WLml coz ten kdo se vyzna v CSGO vi ze by byl i VAC ve hre jenze neni
    navic puvodne na profilu byl Game ban ktery me byl udelen dne (2018-05-20 18:37:40) viz. Reddit https://www.reddit.com/r/csgo/commen...anger_vac_ban/ (post 21. 5. 2018) den pote takze , dukazu mam spoustu jak to prokazat to neni zadny problem

  8. #8
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Zadost o prava na AIM

    Spíš proti.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  9. #9
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Zadost o prava na AIM

    Nie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •