Zobrazit výsledky od 1 do 12 z 12

Téma: aha? tak já dostanu ban za demenci, protože se snažim o kill strike na DM?

  1. #1
    Expert člen
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    482

    aha? tak já dostanu ban za demenci, protože se snažim o kill strike na DM?

    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Zabanovan adminem 514Pro
    [AMXBANS] V banlistu na www.kotelna-web.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Duvod: 'demence'
    [AMXBANS] Delka: '30 minut'
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: 'VALVE_0:0:418107085'
    [AMXBANS] Tvoje IP: '62.177.82.53'
    [AMXBANS] Pokud si myslite, ze jste ban dostal(a) nepravem, napiste zadost o unban na foru www

    kotelna DM, de_train, sem za Tčka a sem na T spawnu """"zakempenej"""", já bych to nazval spíš obsazováním určitého území, co jinýho dělat s awp, mam 28:0 a najednou kick? tak se napojim znova a dostanu ban od admina za demenci? nechci unban, jen mě zajímá proč? nějak mi to prosimtě objasni lol..

  2. #2
    PanPastelka
    Guest

    Re: aha? tak já dostanu ban za demenci, protože se snažim o kill strike na DM?

    Jako, kempit tam je samo o sobě.. nesmysl. I kdyby si dal kill strike, tak by to nebylo hrdinství, jelikož by si to dokázal kempem. Ale ban, a ještě za demenci.. přehnaná reakce..

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele Karl0s
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    doma
    Příspěvky
    1,697

    Re: aha? tak já dostanu ban za demenci, protože se snažim o kill strike na DM?

    ta demence , asi myslel to jak jsi se zeptal jestli tě vykop server nebo admin

  4. #4
    Expert člen
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    482

    Re: aha? tak já dostanu ban za demenci, protože se snažim o kill strike na DM?

    hele a na dust4ever se dějě co? na dust2 se dějě co? všichni sou někde zalezlý s wipem.. na d2 je to na A plantu, čakaj tam na enemy.. na dust4ever je to to samý, taky se všichni s awp ženou na T spawn, kde viděj na všechny 3 cesty a odstřelujou to tam.. za to bych měl taky dostat ban? to byste museli pobanovat každýho lepšího hráče co se tu najde.. jako dát kill strike s awp a běhat po mapě, to asi moc nejde když se každejch 5 sec objevuje někdo do zad..

  5. #5
    Expert člen
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    482

    Re: aha? tak já dostanu ban za demenci, protože se snažim o kill strike na DM?

    aha, tak on mě kickne, neuvede důvod a když se pak zeptam proč a sem trošku naštvanej tak dostanu rovnou ban? aha..

  6. #6
    PanPastelka
    Guest

    Re: aha? tak já dostanu ban za demenci, protože se snažim o kill strike na DM?

    To je fakt

  7. #7
    Kotel
    Guest

    Re: aha? tak já dostanu ban za demenci, protože se snažim o kill strike na DM?

    Zjistim duvod.

  8. #8
    Expert člen
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    482

    Re: aha? tak já dostanu ban za demenci, protože se snažim o kill strike na DM?

    dík, ono by stačilo nějak adminům naznačit, že když daj někomu ban, tak je dost pravděpodobný, že se hráči pujdou obhájit na forum..takže by admini měli očekávat nějakou žádost o unban a mohli se sem aspoň jednou za ten den ukázat.. karlos, nevěděl sem co se dělo, když mě z ničeho nic hra kickne,.. a jestli dostanu ban za demenci, protože se zeptam kdo mě kickl, jestli server nebo admin.. tak to tu asi nemáte normální adminy :)

  9. #9
    PanPastelka
    Guest

    Re: aha? tak já dostanu ban za demenci, protože se snažim o kill strike na DM?

    Asi =) Podle mě je ban za to nesmysl, kick možná, spíše slap, nebo napomenutí..

  10. #10
    Kotel
    Guest

    Re: aha? tak já dostanu ban za demenci, protože se snažim o kill strike na DM?

    V chatu nic neni, admin na nic neupozornoval, kickl ho admin.

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele 514Pro
    Datum registrace
    Sep 2010
    Příspěvky
    325

    Re: aha? tak já dostanu ban za demenci, protože se snažim o kill strike na DM?

    Hmm, pochybeni je na moji strane, omlouvam se za nedodrzeni spravneho postupu, vyjasnil jsem si to s kotlem po icq. Kazdy mame jiny nazor na "kempeni" s awp v DM, muj je ponekud vice striktni (jsem oldschool). Ja povazuji kempeni v rohu mapy a strelbu lidi z respawnu, kdy te nevidi a nemuzou se nijak branit za demenci, zvlast kdyz jiny spoluhrac blokuje respawn, ktery ma ukol toto eliminovat. Napriste budu volit mirnejsi prostredky, pripadne ignorovat zcela. Tot vse z moji strany. GLHF v dosazeni co nejvetsiho e-peenu, ja uz svoje roky v prvni lize mam za sebou :)

  12. #12
    Expert člen
    Datum registrace
    Nov 2010
    Příspěvky
    482

    Re: aha? tak já dostanu ban za demenci, protože se snažim o kill strike na DM?

    :) ok :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •