Zobrazit výsledky od 1 do 14 z 14

Téma: [ situácia k posúdeniu ] Halooo ?

  1. #1
    Stálý člen Avatar uživatele Jeremy
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    eustovo srdce <3
    Příspěvky
    585

    Exclamation [ situácia k posúdeniu ] Halooo ?

    Chcem sa ťa fellow spýtať či si kokot retardovaný ? Za čo si mi dal kill a move od ct ? Ťiež nechápem prečo sa do všetkého staráš. Nádavam spasitelovi za to hlasovanie čo dal na mňa (čo robím vždy, občas aj on mne) a ty ma len tak kickuješ keď mu to ani nevadí.

    E: ešte sa ťa pekne pýtam prečo si to urobil a nie si schopný odpovedať za 4 kolá
    Naposledy upraveno Jeremy; 11-01-19 v 18:36. Důvod: zabudol som niečo
    Každý z nás žije odkázaný na svoje vlastné presvedčenie a vedomie. A to je to čo voláme realitou. Avšak, obidva, presvedčenie aj vedomie majú viacero podôb. Niekoho realita môže byť iného ilúziou. My všetci žijeme vo svojich vlastných predstavách.

    mne nechcu vojsť sluchátka do pc /mám to pichátki príliš velke/ ked zneho flexou zbrusim pojdu mi?

    Mirussia: Grakon je príliš škaredý na to aby prišiel na admin zras.

  2. #2
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Odpověď: Halooo ?

    První kick měl přijít po změně nicku na "Spasitel je buzerant". I kdyby to spasitelovi nevadilo, tak by si z toho ostatní hráči mohli brát špatný příklad a příště namítat, že tebe jsme nechali, tak proč i jim nenecháme podobný nick.

  3. #3
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: Halooo ?

    Poprvé... Dal som ťa len 1x od CT kedže som myslel že si hráča ktorý vyhral schovku zabil len tak, ak ťa hitol tak o tom som nevedel kedže to neukázalo že je hľadaný.
    Po 2; na celej mape som ti nedal ani jeden kick. najprv si over kto ta kickuje a potom mi tu nadávaj .
    Takže ti to tu napišem ešte raz " Ani jeden krat som ta nekickol !"
    a ešte k tomu prečo som ti neodpovedal asi preto že ten kick nebol odo mňa

    E. tak by si mohol riešit toho kto ťa kickol a nie mňa a za presun sa ospravedlňujem nevedel som že ta hráč hitol.
    Naposledy upraveno Fellow; 11-01-19 v 18:46.

  4. #4
    Stálý člen Avatar uživatele Jeremy
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    eustovo srdce <3
    Příspěvky
    585

    Odpověď: Halooo ?

    Preto si povedal, že kicknúť si chcel mňa a nei paatrika ale to je jedno. Hlavne tu riešim prečo si mi dal kill a moove. Vyhrala schovku a začala ma hitovať. Ak ju to neukazovalo ako hladanú, tak si to opravte, lebo len tak by som ju nezabil. A ja myslím, že si mi neodpovedal na to, že prečo si mi dal kill a moove a nie na tie kicky. Tie ma nezaujímali. Môžte lock alebo rovno vymazať aby si nikto nemohol zobrať zlý príklad z nadávok
    Naposledy upraveno Jeremy; 11-01-19 v 18:53.
    Každý z nás žije odkázaný na svoje vlastné presvedčenie a vedomie. A to je to čo voláme realitou. Avšak, obidva, presvedčenie aj vedomie majú viacero podôb. Niekoho realita môže byť iného ilúziou. My všetci žijeme vo svojich vlastných predstavách.

    mne nechcu vojsť sluchátka do pc /mám to pichátki príliš velke/ ked zneho flexou zbrusim pojdu mi?

    Mirussia: Grakon je príliš škaredý na to aby prišiel na admin zras.

  5. #5
    Stálý člen Avatar uživatele Fellow
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Jailbreak/Trouble in Terrorist Town/GunGame
    Příspěvky
    707

    Odpověď: Halooo ?

    Za ten nick som ta chcel kicknut , lebo danému adminovy to asi vtipne nebolo kedže ta kickol
    Tu situáciu som ti už vysvetlil keby viem že si ju zabil oprávnene neriešil by som to.

  6. #6
    Stálý člen Avatar uživatele Jeremy
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    eustovo srdce <3
    Příspěvky
    585

    Odpověď: Halooo ?

    Inač ok, tak to bol spasitel :( Som si myslel, že mu to nevadí, keďže dal anketu na mňa ze som potrat a potom mi menil nick na hmyz. Teda myslel som si to, že to bol on, ale bol to kokot frisko <3.
    Každý z nás žije odkázaný na svoje vlastné presvedčenie a vedomie. A to je to čo voláme realitou. Avšak, obidva, presvedčenie aj vedomie majú viacero podôb. Niekoho realita môže byť iného ilúziou. My všetci žijeme vo svojich vlastných predstavách.

    mne nechcu vojsť sluchátka do pc /mám to pichátki príliš velke/ ked zneho flexou zbrusim pojdu mi?

    Mirussia: Grakon je príliš škaredý na to aby prišiel na admin zras.

  7. #7

    Re: Odpověď: Halooo ?

    Citovat Původně založeno Jeremy Zobrazit příspěvky
    keďže dal anketu na mňa ze som potrat a potom mi menil nick na hmyz. Teda myslel som si to, že to bol on, ale bol to kokot frisko <3.
    Tohle je celkem vážné zneužití práv, pokud je to pravda.

  8. #8
    Server admin
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Nitra
    Příspěvky
    241

    Odpověď: Halooo ?

    Dobrý večer.Lofa vieme že si provokatér a ides na server len provokovať a idem na teba ostrejšie malý naznak provokovania som ťa kopol.

  9. #9
    Stálý člen Avatar uživatele Jeremy
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    eustovo srdce <3
    Příspěvky
    585

    Odpověď: Halooo ?

    To není pravda, sám to dobre vieš. Sú aj chvíle keď som slušný a ťahám ct tým a keby frisko nezačal s tou anketou a menením nickov, tak by bol kľud. Lenže je to admin ako poď ma jebať a rád robí galibu na servery. Prepáč za ten nick myslel som si, že ten nick si mi zmenil ty, preto to meno :(
    Každý z nás žije odkázaný na svoje vlastné presvedčenie a vedomie. A to je to čo voláme realitou. Avšak, obidva, presvedčenie aj vedomie majú viacero podôb. Niekoho realita môže byť iného ilúziou. My všetci žijeme vo svojich vlastných predstavách.

    mne nechcu vojsť sluchátka do pc /mám to pichátki príliš velke/ ked zneho flexou zbrusim pojdu mi?

    Mirussia: Grakon je príliš škaredý na to aby prišiel na admin zras.

  10. #10
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: Halooo ?

    Tak kde to teda vlastne začalo?

  11. #11
    Server admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: [ situácia k posúdeniu ] Halooo ?

    Nechcete napísať knihu? Takáto zápletka by bola bestseller... inak prečo sťažnosť? jednanie adminov bolo ok

  12. #12
    Stálý člen Avatar uživatele Jeremy
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    eustovo srdce <3
    Příspěvky
    585

    Odpověď: [ situácia k posúdeniu ] Halooo ?

    Začalo to friscom, dal na mňa anketu, že či ma kicknúť zo serveru a v odpovediach bolo áno, je to hmyz alebo nie, nechať ho tu. Potom hneď na to mi začal meniť meno na krysa. Myslel som si najprv, že to robí spasiteľ, tak som si dal meno spasiteľ je buzerant. Nič na to nepísal, aby som si zmenil meno či niečo také. Potom ma začal niekto kickovať. Teraz už viem, že to bol on, ale zo začiatku som si myslel, že to bol fellow keďže nechtiac kickol patrika a napísal, že ten kick som mal dostať ja. Keď ma tie kicky prestali baviť, zmenil som si meno a ďalej som to neriešil až kým nebola schovka a vyhrala ju anča (Anettie alebo tak nejak, má retardované meno). Bola schovaná v kztku pri ktorom som stál. Vyšla z neho a keďže je to feťák a rada sa so mnou doťahuje, tak ma začala hitovať s účelom zabiť ma. Takže som ju začal hitovať aj ja a stihol ju zabiť skôr. Na to ma hneď na začiatku nového kola fellow zabil a dal mi moove k T bez toho, aby mi niečo k tomu povedal. Pýtal som sa ho na to v hre a neodpovedal, tak som to hodil sem aby som sa dočkal odpovede. Tú už som sa dozvedel a vyriešili sme si to takže už to je v pohode. A keďže sa frisco bojí aby nevyzeral ako kokot, tak to mám ževraj nechať locknúť. Splnte mu to prianie, ak nikto k tomu nemá už čo povedať.

    PS: Eust potom si to daj odomknúť :DD
    Každý z nás žije odkázaný na svoje vlastné presvedčenie a vedomie. A to je to čo voláme realitou. Avšak, obidva, presvedčenie aj vedomie majú viacero podôb. Niekoho realita môže byť iného ilúziou. My všetci žijeme vo svojich vlastných predstavách.

    mne nechcu vojsť sluchátka do pc /mám to pichátki príliš velke/ ked zneho flexou zbrusim pojdu mi?

    Mirussia: Grakon je príliš škaredý na to aby prišiel na admin zras.

  13. #13
    Stálý člen Avatar uživatele Jeremy
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    eustovo srdce <3
    Příspěvky
    585

    Odpověď: [ situácia k posúdeniu ] Halooo ?

    Citovat Původně založeno Off_Man Zobrazit příspěvky
    Nechcete napísať knihu? Takáto zápletka by bola bestseller... inak prečo sťažnosť? jednanie adminov bolo ok
    Ty sa pekne staraj o mŕtvy furien a nepíš mi tu nezmysli.
    Každý z nás žije odkázaný na svoje vlastné presvedčenie a vedomie. A to je to čo voláme realitou. Avšak, obidva, presvedčenie aj vedomie majú viacero podôb. Niekoho realita môže byť iného ilúziou. My všetci žijeme vo svojich vlastných predstavách.

    mne nechcu vojsť sluchátka do pc /mám to pichátki príliš velke/ ked zneho flexou zbrusim pojdu mi?

    Mirussia: Grakon je príliš škaredý na to aby prišiel na admin zras.

  14. #14
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,437

    Odpověď: [ situácia k posúdeniu ] Halooo ?

    Vypočutých bolo viacero verzií a aj vzhľadom cez tieto vulgárnosti to nemá zmysel ďalej riešiť.

    Lock

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •