Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 35

Téma: Rank

  1. #1
    Ex-admin Avatar uživatele CMBR
    Datum registrace
    Dec 2013
    Umístění
    Grakonův Pravidloland
    Příspěvky
    623

    Rank

    Chci zpátky svejch legendárních 320k bodů a 1.81 KpM vole
    „Maybe you wanna quit, when things fail, but you can't just fail, when things quit.
    - Pewdiepie

    https://imgur.com/WIpZGTa - URGENTNÍ!!

  2. #2

    Odpověď: Rank

    130k s 10K:D, díky.

  3. #3
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Odpověď: Rank

    Chcem aby sa zrušil celý RANK na furiene. DIk

  4. #4
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: Rank

    Hellou pýtal som sa hráčov na Furiene a boli pre reset ranku + Troppe a niektorí z topky to tiež odsúhlasili (teda skorej bolo im to jedno) keby sa rank nechá tak ako je, tak by na Furiene nemal žiadny význam... takto majú hráči aspoň ako tak prečo tryhardiť aby boli v topke. A ak chcete points tak šup do hry tryhardiť tiež a ešte detail bolo navrhované aby bol príkaz /ltop (last top) aby sa zachovali aj tí čo boli v topke minule...

  5. #5

    Odpověď: Rank

    Citovat Původně založeno Off_Man Zobrazit příspěvky
    Hellou pýtal som sa hráčov na Furiene a boli pre reset ranku + Troppe a niektorí z topky to tiež odsúhlasili (teda skorej bolo im to jedno) keby sa rank nechá tak ako je, tak by na Furiene nemal žiadny význam... takto majú hráči aspoň ako tak prečo tryhardiť aby boli v topke. A ak chcete points tak šup do hry tryhardiť tiež a ešte detail bolo navrhované aby bol príkaz /ltop (last top) aby sa zachovali aj tí čo boli v topke minule...
    Bol mi vymazaný jeden rank so 185K+-, potom druhý so 150K+- a teraz sa mi vymaže ďalší pretože pár hráčov, ktorí si nie sú schopní nahrať rank si vynútili reset? GJ Kotelna. Toto je krok vpred určite.

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele CMBR
    Datum registrace
    Dec 2013
    Umístění
    Grakonův Pravidloland
    Příspěvky
    623

    Odpověď: Rank

    A jak si mám teď honit ego, když se nevidim nahoře se suverénním náskokem i po letech nehraní?
    „Maybe you wanna quit, when things fail, but you can't just fail, when things quit.
    - Pewdiepie

    https://imgur.com/WIpZGTa - URGENTNÍ!!

  7. #7
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: Rank

    Stále lepšie ako tu mať 150k-300k topku, do ktorej sa má šancu dostať do pádu Furienu nikto... a ešte je top, že to píše capik, ktorému sa nedivím iba kvôli tomu, že tu mal 300k bodov a nehráva/je tam raz za rok takže mu to je asi ľúto tých points a ty tiež som ťa dlhšie nevidel ingame tryhardiť dlhšie než hodinu a to riadnu dobu... Čo takto myslieť na all hráčov a nie len na svoje tryhard points
    Naposledy upraveno Revan; 14-01-19 v 20:53. Důvod: Mistake

  8. #8

    Odpověď: Rank

    Citovat Původně založeno Off_Man Zobrazit příspěvky
    Stále lepšie ako tu mať 150k-300k topku, do ktorej sa má šancu dostať do pádu Furienu nikto... a ešte je top, že to píše capik, ktorému sa nedivím iba kvôli tomu, že tu mal 300k bodov a nehráva/je tam raz za rok takže mu to je asi ľúto tých points a ty tiež som ťa dlhšie nevidel ingame tryhardiť dlhšie než hodinu a to riadnu dobu... Čo takto myslieť na all hráčov a nie len na svoje tryhard points
    Srry, moje pointy sú mi prednejšie.

  9. #9
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Odpověď: Rank

    Ja som dal za 4-6 dni 17k pointov :d pf, dokážu aj druhý ked aj ja, chcu mat len rank teraz každý campi a caka na last :D

  10. #10
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: Rank

    Citovat Původně založeno Darongodx Zobrazit příspěvky
    Srry, moje pointy sú mi prednejšie.
    Mi napíš kedy naposledy si bol ingame a hral aspoň 1-2 hodiny a zbieral pointy. Ak chceš 150k points tak ich nahraj a buď aktívny na Furiene riadne. Asi tak všetko odomňa k tomu.

  11. #11
    Ex-admin Avatar uživatele CMBR
    Datum registrace
    Dec 2013
    Umístění
    Grakonův Pravidloland
    Příspěvky
    623

    Odpověď: Rank

    Já nahrál za první dva tejdny nějakýho srpna 90k, na tom není nic hard
    „Maybe you wanna quit, when things fail, but you can't just fail, when things quit.
    - Pewdiepie

    https://imgur.com/WIpZGTa - URGENTNÍ!!

  12. #12

    Odpověď: Rank

    Citovat Původně založeno Off_Man Zobrazit příspěvky
    Mi napíš kedy naposledy si bol ingame a hral aspoň 1-2 hodiny a zbieral pointy. Ak chceš 150k points tak ich nahraj a buď aktívny na Furiene riadne. Asi tak všetko odomňa k tomu.
    Alebo sa vráti starý rank a nebudem musieť nič nahrávať s5.
    Nihil, Cmbr vy ste beasti fakt, nemožné, čo vy dokážete nahrať!

  13. #13
    Discord admin Avatar uživatele Revan
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Furien, Jump, Knife, Aim
    Příspěvky
    788

    Odpověď: Rank

    Citovat Původně založeno CMBR Zobrazit příspěvky
    Já nahrál za první dva tejdny nějakýho srpna 90k, na tom není nic hard
    Áno len sa pozri ako je na tom Furien teraz. Si rád ak dáš za mapu skóre 60:1 a aj to tak raz za den a iba 1 mapu a ešte k tomu všetkému ťa tam nikto nesmie dávať stále dolu. A ešte ak má človek prácu/školu tak za deň dáš možno 2k points. Si povedzme narovinu, že nikto už to tam nehral kvôli ranku iba 4fun. Teraz tam aspoň zasa zavládol ten boj o topku.

  14. #14
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Odpověď: Rank

    Ale aspon to laka hráčov a je to aktívnejšie tam
    Len treba pravidlá sprísniť
    Nehladat len negativa :D
    E:Pfff off boli prázdniny D:D
    Naposledy upraveno N1HiL; 14-01-19 v 23:30.

  15. #15
    Expert člen Avatar uživatele Tečka
    Datum registrace
    Jun 2014
    Umístění
    Havířov, Furien, HNS
    Příspěvky
    389

    Odpověď: Rank

    Tardi nakoupi VIPka at jim to dava vic penez, a budou u toho sedet 25/8 az jim mamka vypne PC. Dobrej krok, tohle se melo delat roky zpatky ne ted, kdyz tam hrajou 3 hraci, nevim jakej je problem se dostat do topky kdyz uvedu priklad Darona, tak ten po zprovozneni PC byl v topce s KD 9 za nejaky mesic? Mby
    Ted tam tryhardi priblizne 9 hracu a zbytek co tam prisel jednou za mesic muze opustit tuto komunitu, neb ty naegovany sracky bez skillu nebudou moct vystat.
    Peace
    0000 - INFINITY

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •