Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 19

Téma: Stávky pri poslednom prianí

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele Tulak
    Datum registrace
    Jan 2019
    Umístění
    Vranov nad Topľou
    Příspěvky
    5

    Lightbulb Stávky pri poslednom prianí

    Ahoj,

    neviem či to tu už bolo, prebehol som očami posledné 2 stránky príspevkov a nevšimol som si aby to tu niekto spomínal a ak sa tak stalo tak sa ospravedlňujem vopred. Takže chcel by som navrhnúť podľa mňa veľmi zaujímavú ponuku a to možnosť si staviť ako väzeň svoje momentálne peniaze na jedného z hráčov pri poslednom prianí. Neviem či to tu už raz u Vás nebolo ale napadlo mi to, že ak by sa to dalo uskutočniť bola by to sranda. Určite by to zabavilo chatovú komunikáciu na servery na konci kola a samozrejme, že stavil by len ten, kto by chcel. Čiže AFK hráči by neprišli o nič, ani tí, ktorí by nechceli staviť. Na konci PPčka by sa ukázalo kto koľko hlasov získal ako pri ankete - pre zábavu.Funguje to na normálnom princípe - Príklad: Mám 5000$ a je ppčko, stavím si že vyhrá CTčko a ak sa tak stane, tak získam 5000$ čiže budem mať logicky 10 000$. A ak prehrám tak prehrám to čo som vstavil. Možno ak by sa niekomu zdalo, že si tu veľa väzňov zarobí a potom majú na tzv. "fety" tak by sa mohla pridať napr. hranica že môžeš vstaviť len z troch možností a to napr.: 1500$, 2500$, 3500$. A to by bolo také neutrálne, že aj nevyhráš veľa aj neprehráš veľa - ak už stavíš

    Je to samozrejme môj nápad, ktorý mi len tak napadol keďže ja rád stávkujem aj normálne v živote (Tipsport) a tu by sa ten koniec kola aspoň pekne oživil, popri tých niekedy dlhých čakaniach či nudných kolách.

    PS: Je tu ešte ja možnosť že už ma niekto s týmto nápadom predbehol odkedy existujú JB servery na CS 1.6 tak sa vopred ospravedlňujem, no ja som to ešte nikde nevidel. (Ani GS, ani MIX)
    PS2: Ak by bolo napríklad 6 hráčov v CT tíme a mohol by tak každý vyhrať naozaj veľa peňazí, tak by sa jednoducho pridala možnosť, že každý by mohol staviť len raz
    PS3: Je to možnosť len pre T si zarobiť, keďže CTčkám sú peniaze na nič ale staviť by si mohli tiež a šlo by o počet hlasov pre zábavu.
    Naposledy upraveno Tulak; 20-01-19 v 22:12.

  2. #2

    Odpověď: Stávky pri poslednom prianí

    Souhlasím, zní to dobře a bude větší zábava!

  3. #3
    Stálý člen Avatar uživatele Niko97971
    Datum registrace
    Jan 2015
    Umístění
    Piestany
    Příspěvky
    556

    *VIP*

    Odpověď: Stávky pri poslednom prianí


  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Stávky pri poslednom prianí

    Zdravím,
    na JB3 asi prebiehali testy alebo niečo podobné, no bližšie o tom by nám vedel povedať asi Burák, či Kotel.

  5. #5
    Nováček Avatar uživatele Tulak
    Datum registrace
    Jan 2019
    Umístění
    Vranov nad Topľou
    Příspěvky
    5

    Odpověď: Stávky pri poslednom prianí

    Toto som nemal šancu nájsť, viď rok založenia 2015, ale ďakujem

  6. #6
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,461

    Odpověď: Stávky pri poslednom prianí

    Já jsem to tam zkoušel, ale nějak to nefungovalo. Už si přesně nepamatuju, o jaký problém šlo, ale můžeme se někdy podívat.

  7. #7
    Expert člen Avatar uživatele Fropo
    Datum registrace
    Sep 2012
    Příspěvky
    398

    Odpověď: Stávky pri poslednom prianí

    Mam rád business. Nápad se mi líbí,PRO.

  8. #8

    Odpověď: Stávky pri poslednom prianí

    Dobrý nápad na menšie oživenie pro

  9. #9
    Expert člen Avatar uživatele B3N
    Datum registrace
    Jun 2018
    Příspěvky
    308

    Odpověď: Stávky pri poslednom prianí

    Tiež som určite PRO

  10. #10
    Nováček Avatar uživatele Tulak
    Datum registrace
    Jan 2019
    Umístění
    Vranov nad Topľou
    Příspěvky
    5

    Odpověď: Stávky pri poslednom prianí

    Môžem poprosiť Buráka o bližšie informácie?
    Naposledy upraveno Tulak; 26-01-19 v 15:41. Důvod: Úprava nicku

  11. #11
    Pokročilý člen Avatar uživatele Playericek
    Datum registrace
    Jan 2018
    Umístění
    Piešťany
    Příspěvky
    212

    Odpověď: Stávky pri poslednom prianí

    Citovat Původně založeno Tulak Zobrazit příspěvky
    Ahoj,

    neviem či to tu už bolo, prebehol som očami posledné 2 stránky príspevkov a nevšimol som si aby to tu niekto spomínal a ak sa tak stalo tak sa ospravedlňujem vopred. Takže chcel by som navrhnúť podľa mňa veľmi zaujímavú ponuku a to možnosť si staviť ako väzeň svoje momentálne peniaze na jedného z hráčov pri poslednom prianí. Neviem či to tu už raz u Vás nebolo ale napadlo mi to, že ak by sa to dalo uskutočniť bola by to sranda. Určite by to zabavilo chatovú komunikáciu na servery na konci kola a samozrejme, že stavil by len ten, kto by chcel. Čiže AFK hráči by neprišli o nič, ani tí, ktorí by nechceli staviť. Na konci PPčka by sa ukázalo kto koľko hlasov získal ako pri ankete - pre zábavu.Funguje to na normálnom princípe - Príklad: Mám 5000$ a je ppčko, stavím si že vyhrá CTčko a ak sa tak stane, tak získam 5000$ čiže budem mať logicky 10 000$. A ak prehrám tak prehrám to čo som vstavil. Možno ak by sa niekomu zdalo, že si tu veľa väzňov zarobí a potom majú na tzv. "fety" tak by sa mohla pridať napr. hranica že môžeš vstaviť len z troch možností a to napr.: 1500$, 2500$, 3500$. A to by bolo také neutrálne, že aj nevyhráš veľa aj neprehráš veľa - ak už stavíš

    Je to samozrejme môj nápad, ktorý mi len tak napadol keďže ja rád stávkujem aj normálne v živote (Tipsport) a tu by sa ten koniec kola aspoň pekne oživil, popri tých niekedy dlhých čakaniach či nudných kolách.

    PS: Je tu ešte ja možnosť že už ma niekto s týmto nápadom predbehol odkedy existujú JB servery na CS 1.6 tak sa vopred ospravedlňujem, no ja som to ešte nikde nevidel. (Ani GS, ani MIX)
    PS2: Ak by bolo napríklad 6 hráčov v CT tíme a mohol by tak každý vyhrať naozaj veľa peňazí, tak by sa jednoducho pridala možnosť, že každý by mohol staviť len raz
    PS3: Je to možnosť len pre T si zarobiť, keďže CTčkám sú peniaze na nič ale staviť by si mohli tiež a šlo by o počet hlasov pre zábavu.
    alebo nech si väzni alebo ctčká posielajú medzi sebou peniaze
    ლ(ಠ益ಠლ)

  12. #12
    Expert člen
    Datum registrace
    Mar 2018
    Umístění
    Rožnov pod Radhoštěm
    Příspěvky
    400

    Odpověď: Stávky pri poslednom prianí

    Pro.

  13. #13
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Stávky pri poslednom prianí

    Zkoušel jsem to na serveru s Burákem. Nějak moc to nešlapalo, vyjimkou bylo jen první kolo, pak už se to nějak trtkalo.

    I tak jsem zastánce toho, že by se to na servery přidávat nemělo, jelikož si myslím, že to způsobí ještě větší over Téček, kterej už je i takhle dost velkej.

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: Stávky pri poslednom prianí

    Aj mna sa to zozačiatku páčilo ale ked sa nad tím zamyslíte, není to pičovina?
    1. Ja oblubujem dávat box ktorí trvá sekundu. Kedy by si to hráči stihli podat?
    2. Ked hrá admin PP proti volákemu kidovi tak kto si vsadí proti adminovi pri ktorom je ovela vyššia šanca na výhru?
    3. Ked budú 2 kamaráti jeden u T druhý u CT nebude sa to moc zneužívat?

    V podstate ked chcete si to tam pridajte ale pri hlbšom zamyslení to vážne bude viacej na škodu ako na úžitok takže ja dám proti.
    A teraz ma podte zhejtovat
    Už neni čas huliť...

  15. #15

    Re: Stávky pri poslednom prianí

    Kdyby to fungovalo i na kurzy, tak by se vyřešil problém soubojů mezi adminem a "kidem".

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •