Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 15

Téma: Steam > Admini

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele MarekKopecky
    Datum registrace
    Apr 2013
    Umístění
    CZ Zlin
    Příspěvky
    19

    Exclamation Steam > Admini

    Na vsech serverech nejdou videt STEAM adminu ale jinych hracu jo a nejspis i obracene.

  2. #2
    Server admin (CHORYKAPITAN) Avatar uživatele valentino
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    aim, jump, maplist
    Příspěvky
    1,061
    Spoiler Spoiler:

  3. #3
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Steam > Admini

    Takže je to vlastně výhoda.

  4. #4

    Re: Steam > Admini

    Jo, mně to celkem vyhovuje.

  5. #5
    Petr Staniševský
    Guest

    Odpověď: Re: Steam > Admini

    Aspoň furt nemusíš měnit nicky ty kuřecí vývare Stejně je to jedno jestli ty ikonky vidíš nebo nevidíš pokud člověk hraje na malém rozlišení tak taky nejdou vidět a nikdo z toho není smutný..


    Citovat Původně založeno Grakon2702 Zobrazit příspěvky
    Jo, mně to celkem vyhovuje.

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Steam > Admini

    Ono to nie je od práv, ale podľa toho koho máš vo fl. Ja vidím iba tých, ktorých mám vo fl. Ale niekedy vidím aj tých, ktorých nemám. Takže je to rôzne.

  7. #7
    Petr Staniševský
    Guest

    Odpověď: Steam > Admini

    Stejně je to jedno ve finále pokud jako já a nebo jiní lidi hraješ v invisu tak nevidíš stejně nic max jenom frendy které máš. Jenom by mě zajímalo k čemu ty ikonky lidi tak potřebují vidět stejně to nepoznáš kdo je kdo. Bo jak si lidi všimli tak jdou mazat name historie takže stačí denně měnit nicky a avatar a je to úplně jedno co vidíš a nevidíš pokud se daný člověk neprokecne stejně nepoznáš kdo to je pokud to není kokosák jako tééčko který vypisuje a mluví..


    Citovat Původně založeno KajSinek Zobrazit příspěvky
    Ono to nie je od práv, ale podľa toho koho máš vo fl. Ja vidím iba tých, ktorých mám vo fl. Ale niekedy vidím aj tých, ktorých nemám. Takže je to rôzne.

  8. #8

    Re: Steam > Admini

    Mělo by se to fixnout. Mě osobně to znervoznuje, pokud nevím jestli je admin online. To potom když se "ustrelim", tak to radši odpojim. Použití: Samozřejmě, čistě z "vědeckého hlediska".

  9. #9
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: Re: Steam > Admini

    Citovat Původně založeno Majkulka Zobrazit příspěvky
    Mělo by se to fixnout. Mě osobně to znervoznuje, pokud nevím jestli je admin online. To potom když se "ustrelim", tak to radši odpojim. Použití: Samozřejmě, čistě z "vědeckého hlediska".
    Takže si sa práve priznal/a, že porušuješ pravidlá, ak nie je admin na servery. Ak neporušuješ pravidlá na servery, tak sa nie je čoho báť. ;-)

    E: Ale na konci dňa....je to vlastne jedno, či vidíš alebo nevidíš steamakov.

  10. #10
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: Steam > Admini

    Citovat Původně založeno Petr Staniševský Zobrazit příspěvky
    Stejně je to jedno ve finále pokud jako já a nebo jiní lidi hraješ v invisu tak nevidíš stejně nic max jenom frendy které máš. Jenom by mě zajímalo k čemu ty ikonky lidi tak potřebují vidět stejně to nepoznáš kdo je kdo. Bo jak si lidi všimli tak jdou mazat name historie takže stačí denně měnit nicky a avatar a je to úplně jedno co vidíš a nevidíš pokud se daný člověk neprokecne stejně nepoznáš kdo to je pokud to není kokosák jako tééčko který vypisuje a mluví..
    Jenže je taková spešl stránka, kde stačí napsat SID a vyjede ti úplně vše, aji celá historii nicků z různých let. Tady tyto steamové úpravy slouží pouze do hry, když si ve hře, nebo napojený na steamu. Zase nemůžou být tak hloupí, aby udělali něco, kde později se daný hráč nelze nikdy dohledat.
    Naposledy upraveno Britny; 23-01-19 v 08:30.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  11. #11
    Petr Staniševský
    Guest

    Odpověď: Steam > Admini

    Neboj se já to vím a pár lidi co znám to taky zná ale hodně lidi ani neví že něco tkaového existuje proto jsem to nezmiňoval v lepší případě je když na to lidi nepříjdou a nebo sami na to přijdou. Proto je to lepší nikde moc nezmiňovat a všichni jsou v klidu a v pohodě.. x))) No někdy tu najdeš i lidi kterým spousta věcí nedojde i když je to primitivní


    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    Jenže je taková spešl stránka, kde stačí napsat SID a vyjede ti úplně vše, aji celá historii nicků z různých let. Tady tyto steamové úpravy slouží pouze do hry, když si ve hře, nebo napojený na steamu. Zase nemůžou být tak hloupí, aby udělali něco, kde později se daný hráč nelze nikdy dohledat.

  12. #12
    Expert člen Avatar uživatele Bastien
    Datum registrace
    Mar 2014
    Umístění
    ЩӨЯᄂD ӨF FΛПƬΛƧY/ПY
    Příspěvky
    493

    Odpověď: Steam > Admini

    Jo tu stránku znám no, funguje, ale používají se tam i něco jako platba aby si viděl toho víc. x)))
    Petulee a Kotelňácipodpovrchem
    A nezapomeňme na Yuriho, Kejtynku (zlý jste na ní), Janku, Steu, Natálku a Nikol.(sad_grill).
    medvidekteddy:To ne já, to můj bratr.
    Discord=csko.cz
    https://www.youtube.com/watch?v=LLsF...ature=youtu.be

  13. #13
    Petr Staniševský
    Guest

    Odpověď: Steam > Admini

    No jo no, neukázat tito tak to neznáš beztak do dnes jako spoustu věcí..


    Citovat Původně založeno Bastien Zobrazit příspěvky
    Jo tu stránku znám no, funguje, ale používají se tam i něco jako platba aby si viděl toho víc. x)))

  14. #14
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Odpověď: Steam > Admini

    Obnasa to samé vyhody
    Budes sa aspon správať slušne aj bez vedomia ze môže byt admin na servery

    Ked kvôli cheateom píšeš, ze nemozes vidieť admina ci je akurát s tebou na servery a môže ho ihneď zabanovat :
    Admina aktívneho vidíš vo fl tak ked je nejaky cheater napises mu na steam , popripadne '!' alebo sťažnosť na forku

  15. #15
    Majitel
    Game Master
    Avatar uživatele Kotel
    Datum registrace
    Sep 2010
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    10,395

    Odpověď: Steam > Admini

    Už to dávno (od rána) funguje.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •