Strana 4 z 5 PrvníPrvní ... 2345 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 46 do 60 z 70

Téma: Admin, hráč za rok 2018

  1. #46

    Odpověď: Admin, hráč za rok 2018

    Admin: Smooke
    - Skvělý člověk, který vždy přinesl na server přátelskou a veselou atmosféru.

  2. #47
    Server admin Avatar uživatele NarutoO
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Kraj středočeský
    Příspěvky
    1,255

    Odpověď: Admin, hráč za rok 2018

    Hrač: Duke_CZ

    Všude mne pronásleduje a je s nim docela slušná sranda

    Atm1n: Grakoň

    Pomohl zlepšit reakční čas při hlášení, velký dík!
    Vím,že to vypadá ,že se akorát vymlouvám,ale viděl jsem to u náké žádosti,kde koprákek psal,že měl stejný problém.

  3. #48
    Server admin (CHORYKAPITAN) Avatar uživatele valentino
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    aim, jump, maplist
    Příspěvky
    1,061

    Odpověď: Admin, hráč za rok 2018

    hráč: nihilus
    vubec se nezname, ale aktivitu na forku má lepší než polovina adminů

    admin: pelargos
    jede bomby celej rok
    Spoiler Spoiler:

  4. #49
    sweet bitches
    Guest

    Odpověď: Admin, hráč za rok 2018

    Přemýšlela jsem koho napsat. Mám více tipů, ale můžu jen jednoho, kdybych mohla více adminů tak by mezi nima nechyběl supermario, protože je to dobrej člověk a taky ChKBoi :D ale bohužel u mě to momentálně vede jen jeden.
    Admin: za mě nej admin je Pelargos. Víceméně hlásím jemu, ikdyž někdy otravně ale vždy přijde hned a hned řeší. Umí poradit. Pro mě Pán na svém místě.
    Hráč : nikdo více mě nenapadá než Musik. A proč? Leze mi dobře na nervy :D ale je dobrej a zaslouží si to
    Naposledy upraveno sweet bitches; 30-01-19 v 13:44.

  5. #50
    Nováček
    Datum registrace
    Feb 2015
    Příspěvky
    5

    Odpověď: Admin, hráč za rok 2018

    HRÁČ - Podľa mňa najlepší hráč v tomto roku bol LIKY!! Poznám ho zo servera dust 2 only. Je to najväčší skiller akého poznam, jeho názory su TOP! - čo sa týka jeho správania - doslova z neho srší inteligencia a ten tok myšlienok a slov ktorými on disponuje sa nedá opísať. Preto si na tomto servery vybudoval veľký rešpekt a predovšetkým tam má nesmierne veľký fanklub hráčov, ktorý ho doslova MILUJÚ!!!

    Admin - Chorykapitan, je to borec vždy príde na server ked niečo potrebujem.

    add

  6. #51

    Odpověď: Admin, hráč za rok 2018

    Dámy a pánové,

    s nejlepším vědomím i svědomím, nejlepším hráčem i adminem vyhlašuji hráče Dago_ (jo, prostě sám sebe). Fakt si to zasloužím.

    A abych nebyl moc přísný a mé hodnocení také podpořilo tuto skvělou komunitu, tak jako průměrně dobrého volím:

    Admin: PELARGOŠ
    Hráč: Jihočeský Kapr Liky alias Rozbité Odrážedlo

    GL HF

    S pozdravem,
    <3 Dago_

  7. #52
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Admin, hráč za rok 2018

    Dlouho jsem přemýšlel, kterého admina,adminku zde vůbec navrhnu... A dospěl jsem k názoru že to bude náš Latins z města.
    Staré dobré hraní s tebou bylo super, pokec na TSku ještě lepší.. a tvoření mapy? Nejlepší... Jen je škoda že jsme se nikdy nedomluvili na tom že někdy někam vyrazíme, i přes to že od sebe bydlíme takový kousek.
    Jinak, jako navrh na adminů bych tady měl ještě spousty, tak nezoufejte

    Jako adminku si navrhnu Britny, proč? bo můžu.

    A jako hráče? Editnu. - možná.

    a díky těm kteří mě navrhli, cením si toho.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  8. #53
    Server admin
    Datum registrace
    Jul 2014
    Umístění
    Zlín, Prostějov
    Příspěvky
    2,498

    Odpověď: Admin, hráč za rok 2018

    Admin: Off man - je aktivní, stará se dobře o furien, dá se s ním bavit o čemkoliv, práva mu nestouply do hlavy a pořád se chová normálně, na serveru řeší problémy s chladnou hlavou.
    Hráč: Nihilus - nejaktivnější hráč na furienech a možná i celkově na kotelně, snaží se oživit furien.

  9. #54
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Dm ffa,Mega pub,Dust 2 only
    Příspěvky
    517

    Odpověď: Admin, hráč za rok 2018

    Za mě jednoznačně hráč LIKY MOTOKROS...Je to nejlepší hráč na kotelně,cheatera pozná na 100% neznám lepšího cheathuntera!!! Umí omládnout,jednou mu bylo v příspěvku 40let po druhé už jen 31,mohl by nás to naučit.Všichni hráči na serveru z něj mají respekt a umí si udělat pořádek.A navíc má super motorku.

    Admin Pelargos pry mi koupí vip jak ho odhlasuju

  10. #55

    Odpověď: Admin, hráč za rok 2018

    Nejradši bych napsal asi nějakého admina, který už moc nehraje nebo tak, ale tak napíšu spíš aktivního.
    Admin: Smooke - vždy donese pozitivní náladu na server.
    Hráč: Nejspíš Niko - vždy helpne se vzpourama na JB ten bot

  11. #56

    Odpověď: Admin, hráč za rok 2018

    lebaux - osobní sympatie po tom burákově extempore s mým banem

    Jan "LiKy>MoToCrOsS>33>MOTOR>CB" Likler - osobní sympatie, rád pomáhám duševně nemocným lidem

  12. #57
    Nováček Avatar uživatele Tomi77
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Slovensko
    Příspěvky
    39

    Odpověď: Admin, hráč za rok 2018

    I pre moju ''neskušenosť" a "aktivitu" by som chcel niektorého šťastlivca alebo aj môjho idola nominovať. Slávny tu niesom,nikto ma tu nepozná. No nič čas sú peniaze,hehe!

    Admin - Podľa dobrého správania, sympatie a aktivity by som to dal určite Lebauxovi. Ten si to podľa mňa zaslúži, ako napísal hráč nadomnou. Celkom v pohode chlap a dá sa s ním porozprávať na to aký je ešte slušný. Nemám naň ďalšie špatné názory, nech v tom pokračuješ ďalej a ďalej.

    Hráč - Podľa mňa ani nejak netuším popravde, koho mám vybrať na nomináciu. No dobre, bude to Petr Stanisevsky. V pohode dospelý muž , každému porozpráva v hre čo je ako a kde, rád sa porozpráva a hrá. I keď nervíky občas, ale dúfam ,že to nebude veľké mínus. Tiež sympatický muž, priateľský,... Tiež nemám čo dodať k nemu ;).

    Ďakujem,
    Naposledy upraveno Tomi77; 30-01-19 v 23:44. Důvod: Edit - Farba +

  13. #58
    Stálý člen Avatar uživatele LeBaux
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Praha, Zlín
    Příspěvky
    603

    Odpověď: Admin, hráč za rok 2018

    Koprakek + Samco — riesa forum, co je nevdacna praca dokola.
    Na serveri Pelargos + Hanba mi, aktivita, nekonfliknost, rozumne tresty. A vela dalsich.
    Gragon sa naviac snazi a vela veci riesi s kotlom, pritom vela adminov tu na fore mu sere na hlavu furt.

    Inak dajujem za hlasy, osobne nerobim nic pre komunitu ani sa moc s nikym nebavim a na fore riesim dema len ked si niekto nevie rady, tak ma tesi ze to obcas niekto vidi.
    steam:lebaux config:1.6,CSGO-FPS:CFG.

  14. #59
    Stálý člen Avatar uživatele Jeremy
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    eustovo srdce <3
    Příspěvky
    585

    Odpověď: Admin, hráč za rok 2018

    Admin: Kajsinek - je to super admin ktorý si nevymýšla reasony banov a dáva primerane dĺžky ako si každý zaslúži

    Hráč: Eidam - trtkáva mŕtvu
    Každý z nás žije odkázaný na svoje vlastné presvedčenie a vedomie. A to je to čo voláme realitou. Avšak, obidva, presvedčenie aj vedomie majú viacero podôb. Niekoho realita môže byť iného ilúziou. My všetci žijeme vo svojich vlastných predstavách.

    mne nechcu vojsť sluchátka do pc /mám to pichátki príliš velke/ ked zneho flexou zbrusim pojdu mi?

    Mirussia: Grakon je príliš škaredý na to aby prišiel na admin zras.

  15. #60
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2017
    Příspěvky
    9

    Odpověď: Admin, hráč za rok 2018

    admin: Dajmen, preto ze ma o to pekne poprosil a fandi najlepsiemu teamu na svete Hala Madrid
    Hrac : Liky motorka , preco ? lebo je to hrac co nema len iq okolo 100, ale aj eq velmi vysoke , vzdy spozna chatara aj keby mal speed hack, proste mu ziadny podvodnik neunikne a co je najdolezitejsie vyzaruje z neho kopa pozitivnej energie aj ked sa mu nieco nepaci , nikdy nenadava alebo neuraza hracov proste je to skvely clovek , sice trochu svojsky ale nieje to ziadny retard a ma nahrate na cs vyse 10k hodin cize je to legenda.
    ESL TEAM

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •