Zobrazit výsledky od 1 do 4 z 4

Téma: Gungame

  1. #1
    Pokročilý člen Avatar uživatele YenG
    Datum registrace
    Jun 2014
    Příspěvky
    127

    Gungame

    Zdravím Vás,

    Mám takú otázku.
    Povie mi niekto, aký inteligentný človek zrušil na gungame warmup ?
    Myslel som, že cs1.6 pomaly stráca hráčov, tak preto by sa malo skôr niečo vylepšiť aby ešte nejaký prišli a nie to uplne s prepáčením doj***ť !!!!
    Pripojím sa na novej mape, instantne mam zbraň v ruke a zabíjam, zabijem, niekedy sa bugne a mám o5 level 1, na leveli 3 mám niekedy znova zbran z levelu 1.

    Ten mod odjakživa mal warmup, bez warmupu gungame neni gungame, warmup je tam nutný, aby sa ludia trošku oboznamili za tu chvilku s mapou, a v klude na čas začali.

    Teraz príde nový hráč, napojí sa na novej mape a chudák nemôže vedieť ktorá bije, lebo to je neskutočne chaotické.
    Už viac hráčov mi písalo že čo to je, že takú hlúposť v živote nevideli, radšej sa odpoja, prídu za 3 minuty a majú aspon vyšší level ako hrať chaoticky zo začiatku..

    Každopádne ďakujem za inteligentné zrušenie warmupu, taký gungame sa hrá skvelo.
    Naposledy upraveno YenG; 27-01-19 v 01:28.

  2. #2
    Nováček
    Datum registrace
    May 2018
    Příspěvky
    2

    Odpověď: Gungame

    Dále chybí aspoň krátká ochrana při respawnu, a po zemi jsou kolikrát rozházený zbraně jako v original aim,fy map. V podstatě silnějšíteam obsadí respawn slabšího a je vymalováno teď, ani si neškrtne člověk. Jsem za vrácení předchozího nastavení. T.N.T__CZ__

  3. #3
    Pokročilý člen Avatar uživatele ixper
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Jeremyho spálňa
    Příspěvky
    153

    Odpověď: Gungame

    Odkedy to hraje lebaux tak si meni mapy podla seba, hraci si votnu mapu a on ju zmeni tak aby vyhovovala jemu... rip kotelna

  4. #4
    Pokročilý člen Avatar uživatele YenG
    Datum registrace
    Jun 2014
    Příspěvky
    127

    Odpověď: Gungame

    Tak ako píše TNT, tento super špecialny kotelna infinite round je fakt super, silnejší tím obsadí spawn druhého a môžeš byť akokoľvek dobrý, nemáš šancu sa prestrielať.

    Super nápad celý infinite round, keď už dávam infinite round, tak rovno spravím ochranu pri respawne, aspoň na 2 sekundy keď už tak, alebo sa vykašlať na celý infinite round a nechať to tak, ako to bolo.
    Nikomu nevadilo že pri zabití celého teamu sa museli ludia spawnovať znova.
    Možno pár ľudom to vadilo, ale pár proti ostatným je málo. Či tu to tak funguje ?
    Chce to jeden, tak to dáme a keď chceme viacerí tak nedáme to ?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •