Zobrazit výsledky od 1 do 9 z 9

Téma: rank

  1. #1
    sweet bitches
    Guest

    rank

    zdravím všechny přítomné duše které si udělají čas a přečtou si to, jde mi o to že by mě zajímalo jak vůbec ten rank funguje, byla jsem na 22 místě, teď během chvíle 5 výher minimálně a spadla jsem na 24 místo, tak mi to hlava nějak nebere a jestli by mě to mohl někdo objasnit prosím? :D já vím je to blbost kterou v životě potřebovat nebudu ale i přesto mě to zajímá. děkuju za odpovědi :)

  2. #2
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Re: rank

    Ked sa niekto logne po dlhšej dobe na svoj rank a je predtebou tak ta to o rank da nižšie, je síce pekne ze si mal/a 5 vyher za sebou ale výhry s tym nemajú nič iba kd
    Keby si aspon napísal/a o aky server ide ale asi gungame?

    Ked tak ma niekto opravy :D dúfam ze som to dobre napísal

  3. #3
    sweet bitches
    Guest

    Odpověď: rank

    Jo promin jde o gungame, jsem zapoměla napsat. I tak jsem měla dost rozdílné fragy. Asi tento postup nepochopim 😂

  4. #4
    Banned
    Datum registrace
    Aug 2018
    Umístění
    Momentálne najväčší sithsky lord
    Příspěvky
    572

    Re: rank

    V tomto prípade neslo o fragy :D
    Proste prišiel(po dlhej dobe co mal off rank kvôli neaktivite na servery) niekto kto bol napr 21. A druhy 22. Tak ta to dalo na 24
    Alebo mali hidden rank a teraz si ho 'zviditeľnili'

  5. #5
    Administrátorka Avatar uživatele Britny
    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    V pohodlí domova
    Příspěvky
    6,537

    Odpověď: rank

    1. Máš svůj nick rezervovaný?
    2. Někdo tě mohl předběhnout.

    Potom je taky možný, pokud tě dá někdo, kdo má horší rank než, nebo je nováček, tak ti sebere více bodů, jako když ty zabiješ ty lepší hráče. Asi takhle by to mělo fungovat.
    Člověk si nemůže zachovat věčný život, ale může si zachovat věčné jméno

    STEAM REP BRITNY


  6. #6
    Pokročilý člen Avatar uživatele YenG
    Datum registrace
    Jun 2014
    Příspěvky
    127

    Odpověď: rank

    Rank funguje úplne v poriadku.
    Po dlhej dobe som tam videl hráčov, ktorý boli dávno pred tebou a logli sa do hry, mali už rank off, ale tým že sa napojili sa im obnovil.
    Tým pádom ti patrí to tvoje 24. Miesto :)

  7. #7
    sweet bitches
    Guest

    Odpověď: rank

    Citovat Původně založeno Britny Zobrazit příspěvky
    1. Máš svůj nick rezervovaný?
    2. Někdo tě mohl předběhnout.

    Potom je taky možný, pokud tě dá někdo, kdo má horší rank než, nebo je nováček, tak ti sebere více bodů, jako když ty zabiješ ty lepší hráče. Asi takhle by to mělo fungovat.
    Ano mám rezervovanej nick ale jak tak koukam tak asi nikdo pořádně nevi jak to funguje 😂😂

    Citovat Původně založeno YenG Zobrazit příspěvky
    Rank funguje úplne v poriadku.
    Po dlhej dobe som tam videl hráčov, ktorý boli dávno pred tebou a logli sa do hry, mali už rank off, ale tým že sa napojili sa im obnovil.
    Tým pádom ti patrí to tvoje 24. Miesto :)
    S tím se nehodlám smiřit jako ��������
    Naposledy upraveno Samco; 29-01-19 v 22:54. Důvod: používaj EDIT / zlúčené

  8. #8

    Odpověď: rank

    Jak nikdo neví. Presne vieme ako to funguje, už to tu bolo viackrát uvedené: "Historie dat vyprší po 28 dnech.". Takže keď sa niekto na daný server nepripojí viac ako 28 dní, jeho "riadok/šatistika" z tabuľky zmizne a všetci pod ním poskočia o jedno miesto vyššie. Keď sa po čase (pár mesiacoch) znovu pripojí, tak sa zas dostane do šatistík a zaradí sa na zodpovedajúce miesto podľa bodov, takže tí, čo majú menej bodov ako on zas klesnú o jedno miesto. A takisto výhra nemá nič spoločné s rankom. Uvediem trochu nereálny príklad ale jasne pochopiteľný: dajme tomu, že vyhráš danú mapu a máš skóre 40:20 ale si dobre umiestnená v ranku. Ty dostaneš za kill napr. v priemere 3 body ale teba zabijú "nímandi", ktorí dostanú za kill 7 bodov, ktoré ti odpočíta. Matika: 40*3 = 120b a 20*7 = 140b, takže aj keď vyhráš mapu ale v ranku sa nepohneš, dokonca ešte klesneš alebo sa len málo posunieš. Čím vyššie si o to ťažšie to máš.
    Naposledy upraveno Pelargos; 29-01-19 v 14:52.

  9. #9
    sweet bitches
    Guest

    Odpověď: rank

    Citovat Původně založeno Pelargos Zobrazit příspěvky
    Jak nikdo neví. Presne vieme ako to funguje, už to tu bolo viackrát uvedené: "Historie dat vyprší po 28 dnech.". Takže keď sa niekto na daný server nepripojí viac ako 28 dní, jeho "riadok/šatistika" z tabuľky zmizne a všetci pod ním poskočia o jedno miesto vyššie. Keď sa po čase (pár mesiacoch) znovu pripojí, tak sa zas dostane do šatistík a zaradí sa na zodpovedajúce miesto podľa bodov, takže tí, čo majú menej bodov ako on zas klesnú o jedno miesto. A takisto výhra nemá nič spoločné s rankom. Uvediem trochu nereálny príklad ale jasne pochopiteľný: dajme tomu, že vyhráš danú mapu a máš skóre 40:20 ale si dobre umiestnená v ranku. Ty dostaneš za kill napr. v priemere 3 body ale teba zabijú "nímandi", ktorí dostanú za kill 7 bodov, ktoré ti odpočíta. Matika: 40*3 = 120b a 20*7 = 140b, takže aj keď vyhráš mapu ale v ranku sa nepohneš, dokonca ešte klesneš alebo sa len málo posunieš. Čím vyššie si o to ťažšie to máš.
    Děkuju ti za stručnou odpověď, teď už tomu rozumím. Dekuji ti

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •