Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 18

Téma: poweN --> KajSinek

  1. #1
    Nováček Avatar uživatele poweN
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    33

    poweN --> KajSinek

    Vypis z konzole:

    Zákaz k CT [Jailbreak]


    Poznamka:


    Zdar, absolutne jsem nepochopil proc mam zakaz k ct na 3dny za "DEMENCI" od administratora KajSinek.. abych popsal situaci na serveru pred zakazem.

    - Byl jsem simon a mel jsem 3 vezne na zivu.. rekl jsem veznum at se postavi ke stene, splnili to. Pak jsem jim rekl "Pojdte zamnou" Nikdo nic , zopakoval jsem to 3x abych si byl jisty, ze me stoprocentne slyseli - Stale nic.. v tu chvili jsem je zabil za neplneni prikazu simona a dostal jsem ban za demenci.. Tak by me zajimalo proc se nebanuji ostatni hraci co tohle vlastne delaji skoro stale. Priste tam tedy budu stat 20 minut nez oni pujdou.:). Pak bude admin letat na server a rvat at nezdrzuji kolo :). Docela demence ze strany od vas.

  2. #2

    Odpověď: poweN

    Nemůžeš zabít všechny tři, i když nesplnil ani jeden tvůj příkaz. Důvod je prostý. Nikdy nezabiješ všechny tři ve stejný čas tak, aby nedostal někdo PP menu a nevybral si VD... Je to v pravidlech pod bodem, že nesmíš nadržovat hráčům.

    Ban na 3 dny bych ale nedával. Kdybych musel banovat, tak na den po vysvětlení, proč se to neděla...

    E//: Ještě před tím, než se zeptáš, jak bych situaci řešil já, tak ti odpovím. Jednotlivě bych si je vyvolával a zadával příkazy...
    Naposledy upraveno Latins; 29-01-19 v 18:34. Důvod: Doplnění

  3. #3
    Nováček Avatar uživatele poweN
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    33

    poweN --> KajSinek

    Tohle chápu. akorát co mě dostává je, že tohle dělá příliš poměrně dost hráčů i s adminy na serveru. V životě jsem neviděl ban/zákaz za tohle? Nikdo mi ani nic nevysvětlil hned jsem dostal ban. jediný co Administrátor ohlásil bylo ať dají hvd. v tu chvíli jsem věděl že bude zle :-).

    Příště jak jsem říkal tam budu stát 20 minut. to platí.
    Naposledy upraveno Samco; 29-01-19 v 22:51. Důvod: používaj EDIT / zlúčené

  4. #4
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Dm ffa,Mega pub,Dust 2 only
    Příspěvky
    517

    Odpověď: poweN

    Pokud to bylo tak jak píšeš jsem pro UB

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: poweN

    Síce som podla tvojich slov naegovaný kokot ale tiež by som bol za UB... Skor by som ta napomenul ešte pred zabitiami, v prípade že by to neišlo tak po nich. Od latinsa už máš menší návod ako postupovat. Aj ked nikdo príkaz nesplní použi fantáziu, vždycky je voláke riešenie bez toho aby padol FK. Ale tak ešte uvidíme čo na to kajsinek.

    E: Proti viz post č.15
    Naposledy upraveno Fast212; 29-01-19 v 19:48.
    Už neni čas huliť...

  6. #6
    Ex-admin
    Datum registrace
    Nov 2011
    Příspěvky
    1,224

    Odpověď: poweN

    Na serveru jsem byl. Kdyby nezabil admina, zákaz by nejspíš nedostal. Jsem pro unban.

  7. #7
    Nováček Avatar uživatele poweN
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    33

    Odpověď: poweN

    Citovat Původně založeno Fast212 Zobrazit příspěvky
    Síce som podla tvojich slov naegovaný kokot ale tiež by som bol za UB... Skor by som ta napomenul ešte pred zabitiami, v prípade že by to neišlo tak po nich. Od latinsa už máš menší návod ako postupovat. Aj ked nikdo príkaz nesplní použi fantáziu, vždycky je voláke riešenie bez toho aby padol FK. Ale tak ešte uvidíme čo na to kajsinek.
    Žádný fk dá se říct nepadl. Příkaz měli plnit.. neplnili takže fk žádný nepadl:). Takže tak.

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: poweN

    Zdravím,
    vyhodnotil som to ako nadržovanie voči ostatným hráčom. Najprv si zabil mňa a potom si vyfragoval zbytok. Vedel si, že je to zakázané a bol si si jasne vedomí toho čo robíš. Dokonca si sa k tomu sám priznal. Najprv si povedal, že si nechcel hneď fragovať, ale keď si ma už zabil, tak si vyfragoval zbytok. Takže som to vyhodnotil ako spolupráca s T, pretože nemuselo vôbec padnúť HVD a T by nezískali free peniaze na vzbury. Mohlo byť iba 1 VD alebo žiadne, ak by si nás volal po jednom viz Latins. Ja som ťa úprimne nepočúval, pretože som počúval iných na TS. Počul som iba keď si zavrieskal, nech ideme za tebou a po cca 1 sekunde na to som dostal hlavu.

    Suma sumárum
    - uvedomoval si si čo robíš
    - hraješ tu dosť dlho na to, aby si vedel čo robiť
    - keďže si si to uvedomil hneď pri mne, tak zbytok zabitých hráčov (2) som bral ako úmyselné zabitie, aby bolo HVD
    - vedel si, že porušuješ pravidlá, tak som ti to ani nevysvetľoval
    - priznal si sa, že si pravidlá porušil úmyselne, síce nie priamo, ale predsa

    E:
    Citovat Původně založeno poweN Zobrazit příspěvky
    Žádný fk dá se říct nepadl. Příkaz měli plnit.. neplnili takže fk žádný nepadl:). Takže tak.
    FK sa vyhodnocuje i pri nadržovaní. Toto je jasné nadržovanie t.j. ten kto umrie ako posledný, vyberie si VD a je automaticky zvýhodnený voči druhým, ktorí umreli skôr.

    E2:
    Taktiež si uvedomujem, že sa vždy pohybuješ po tenkom ľade. Dostali tu šancu i horší. Bez akéhokoľvek zdržovania žiadosti, ak sľúbiš, že si sa poučil a nikdy viac sa to nebude opakovať, tak som ochotný ban skrátiť, či ho úplne zrušiť. No je to na tebe. Či počkáš na ďalšie vyjadrenia a stavíš na to, že stále budú admini na tvojej strane i keď v poslednej dobe to je celkom časté alebo odsúhlasiš toto.
    Naposledy upraveno KajSinek; 29-01-19 v 19:26.

  9. #9
    Nováček Avatar uživatele poweN
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    33

    poweN --> KajSinek

    Citovat Původně založeno KajSinek Zobrazit příspěvky
    Zdravím,
    vyhodnotil som to ako nadržovanie voči ostatným hráčom. Najprv si zabil mňa a potom si vyfragoval zbytok. Vedel si, že je to zakázané a bol si si jasne vedomí toho čo robíš. Dokonca si sa k tomu sám priznal. Najprv si povedal, že si nechcel hneď fragovať, ale keď si ma už zabil, tak si vyfragoval zbytok. Takže som to vyhodnotil ako spolupráca s T, pretože nemuselo vôbec padnúť HVD a T by nezískali free peniaze na vzbury. Mohlo byť iba 1 VD alebo žiadne, ak by si nás volal po jednom viz Latins. Ja som ťa úprimne nepočúval, pretože som počúval iných na TS. Počul som iba keď si zavrieskal, nech ideme za tebou a po cca 1 sekunde na to som dostal hlavu.

    Suma sumárum
    - uvedomoval si si čo robíš
    - hraješ tu dosť dlho na to, aby si vedel čo robiť
    - keďže si si to uvedomil hneď pri mne, tak zbytok zabitých hráčov (2) som bral ako úmyselné zabitie, aby bolo HVD
    - vedel si, že porušuješ pravidlá, tak som ti to ani nevysvetľoval
    - priznal si sa, že si pravidlá porušil úmyselne, síce nie priamo, ale predsa

    E:

    FK sa vyhodnocuje i pri nadržovaní. Toto je jasné nadržovanie t.j. ten kto umrie ako posledný, vyberie si VD a je automaticky zvýhodnený voči druhým, ktorí umreli skôr.
    Takže za 1). Chyby dělá každý, nemůžeš počítat s tím že to hraju x let a neudělat chybu. Tohle jsem vzal z druhého bodu.
    2). Zabil jsem první tebe a zazmatkoval jsem což je naprosto normální. když bych zase zabil jen tebe, tak to někdo bude brát jako nadržování že tebe zabiju a ostatní ne.
    3). Jak jsem psal.. Tohle dělá úplně každý a za tím si stojím a nikdo nikdy tohle nebanoval. Možná se dalo hvd ale ban žádný, přesně bych si po tomhle vědom nebyl že porušuju pravidla.. Dokonce mi jeden nejmenovaný administrátor napsal že hledáte a měníte pravidla podle sebe.. "tohle a tamto pravidlo je vlastně v tomhle pravidlu" - tohle mi nejmenovaný admin napsal a naštvalo ho to.. že prostě administrátoři hledají pravidlo v pravidlu. Tak ty pravidla napište srozumitelně a hotovo tohle mužu taky říct že se jedná o trošku slovíčkaření [Ačkoliv z jiného soudku.]
    4). Nemylsím si že bych se přiznal že jsem pravidlo porušil úmyslně kdyby jo tak asi nežádám o unban. [Logika]. Napiš mi jak jsem se přiznal když ne přímo ale ty jsi z toho vyčetl že přece jsem se přiznal.

    + Kdyby to udělal nějaký hráč co teprve za CT začíná hrát nedostal by za tohle ban vůbec jen ty víš, že hraji x let jailbreak a tohle si neuhlídám tak mi hned vlepíš zákaz k ct.. Ještě jednou tohle jsem viděl u x hráčů co hrají jailbreak několik let a nikdy za tohle banovány nebyly. Takže ty to bereš tak, že když hráč bude hrát nějakou dobu jailbreak tak vlastně se mu mění pravidla.. Tak to z toho cítím. Ja si myslím že administrátor by měl být čestny k hráčům uplně stejně. A neříkej mi že v tomhle nemám pravdu.. Nebo fakt budu na Serveru koukat co kdo dělá a začnu nahlašovat.. jsem potom zvědavý kdo tam bude hrát.. Hledáte každou skulinku v pravidlech a hned trestáte..:).

    Takže aby nedošlo k těmhle blbostem a nepochopení budu řvát do mikrofonu aby všichni slyšeli. Píšeš jak jsi neposlouchal že jsi byl na tsku a přitom banuješ.. Nevím je to celkem opravdu na dobré úrovni si myslím. Tak já tedy budu řvát aby mě všichni slyšeli a má mi někdo říct ať tolik neřvu.

    - Jo byla to moje chyba málo jsme řval do mikrofonu.
    Naposledy upraveno Samco; 29-01-19 v 22:52. Důvod: používaj EDIT / zlúčené

  10. #10

    Re: poweN

    Zdravím. Tohle bych řešil maximálně přesunem.

  11. #11
    Nováček Avatar uživatele poweN
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    33

    Odpověď: poweN

    Co mám odsouhlasit? TO že jsme se přiznal, že jsem úmyslně porušil pravidlo? To neodsouhlasím protože si toho absolutně vědom nejsem. Že mám řvát do mikrofonu? TO klidně odsouhlasit mužu aby jsi mě slyšel a nedocházelo k těmto blbostem. Myslím si že tohle je tak zamotaný, že v tom žádný porušení pravidla nějak nevidím.. ale asi to nevidím z tohoto důvodu že záměrně jsem fakt nešel po tom abych někomu nadržoval. Nevím absolutně co mám odsouhlasit. Jediný co odsouhlasím je to že když tohle uvidím na serveru někoho dělat ihned ho nahlašuji a jestli neuvidím že dostal zákaz/ban.. tak podávám stížnost.

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: poweN

    Citovat Původně založeno KajSinek Zobrazit příspěvky
    Zdravím,
    vyhodnotil som to ako nadržovanie voči ostatným hráčom. Najprv si zabil mňa a potom si vyfragoval zbytok. Vedel si, že je to zakázané a bol si si jasne vedomí toho čo robíš. Dokonca si sa k tomu sám priznal. Najprv si povedal, že si nechcel hneď fragovať, ale keď si ma už zabil, tak si vyfragoval zbytok. Takže som to vyhodnotil ako spolupráca s T, pretože nemuselo vôbec padnúť HVD a T by nezískali free peniaze na vzbury. Mohlo byť iba 1 VD alebo žiadne, ak by si nás volal po jednom viz Latins. Ja som ťa úprimne nepočúval, pretože som počúval iných na TS. Počul som iba keď si zavrieskal, nech ideme za tebou a po cca 1 sekunde na to som dostal hlavu.

    Suma sumárum
    - uvedomoval si si čo robíš
    - hraješ tu dosť dlho na to, aby si vedel čo robiť
    - keďže si si to uvedomil hneď pri mne, tak zbytok zabitých hráčov (2) som bral ako úmyselné zabitie, aby bolo HVD
    - vedel si, že porušuješ pravidlá, tak som ti to ani nevysvetľoval
    - priznal si sa, že si pravidlá porušil úmyselne, síce nie priamo, ale predsa

    E:

    FK sa vyhodnocuje i pri nadržovaní. Toto je jasné nadržovanie t.j. ten kto umrie ako posledný, vyberie si VD a je automaticky zvýhodnený voči druhým, ktorí umreli skôr.

    E2:
    Taktiež si uvedomujem, že sa vždy pohybuješ po tenkom ľade. Dostali tu šancu i horší. Bez akéhokoľvek zdržovania žiadosti, ak sľúbiš, že si sa poučil a nikdy viac sa to nebude opakovať, tak som ochotný ban skrátiť, či ho úplne zrušiť. No je to na tebe. Či počkáš na ďalšie vyjadrenia a stavíš na to, že stále budú admini na tvojej strane i keď v poslednej dobe to je celkom časté alebo odsúhlasiš toto.
    Powen po tomto som si bol taký istý tým že nesklopíš uši ale začneš sa hádat aby boli vyvolané hádky medzi adminmi. Typycký provokatér ktorí vám z vysoka sere na UB, ide mu len o to aby si pomastil ego nad tým jak sa admini pustia do kajsinka že mu dal za toto zákaz. Keby ti ide vážne o ten UB napísal by si áno ospravedlnujem sa už sa to nestane, problém by bol vyriešený mal by si UB, ale nie namiesto toho tu začneš zase sypat sračky aby bol admin najhorší. Chceš sa na to pozret podla pravidiel? OK. Admin tu má vačšiu doveru ako hráč (zvlášt ty) preto mu verím ked napísal že si si bol vedomí porušenia pravidiel. Zabil si úmyselne 3 hráčov=MFK. Dostal si len 3 dni za demenciu, dokonca to máš len k CTčkam. Vo vyhodnotený mením názor som proti UB a len tak pre info: Ban bol oprávnení, keby slušne požiadaš o UB silno pochybujem že by ti ho kajsinek nedal.
    Už neni čas huliť...

  13. #13
    Nováček Avatar uživatele poweN
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    33

    poweN --> KajSinek

    Já s KajSinkem jsem naprosto v pohodě tak nevidím důvod v to abych šel a nějak mu kurvil jeho reputaci či jak to nazvat aby ho admini neměli rádi. KajSinek mě už banoval a jelikož když jsme si byl jistý že jsem prostě něco dosral já tak jsem si ban nechal. A on to moc dobře ví. a tohle mi dá za pravdu tak nevím co tady plašíš koně s velbloudem. opravdu hezké. Naposledy to byl problém s tebou, že mi hráč nadával do rodiny tak jsem se do něj pustil a nahlásil jsi pouze mě, né druhého hráče který mi začal do rodiny nadávat.. on ban nedostal dostal ho až když jsem si zavolal kajsinka na tsko. který zkoukl chatlog. A o egu se s tebou vůbec bavit nebudu.

    Dost rychle si změnil názor.. Myslíš si, že budu klidný když dostanu za takovouhle blbost zákaz k ct za demenci? Umyslný to nebylo. Kdyby to bylo umyslný tak nejdu žádat o unban. Koukni se kdy jsme naposledy kdy žádal o unban. myslíš si že kdyby to bylo umyslný tka pujdu žádat o unban kvuli třem dním zákazu k ct? Logicky uvažuj prosím. Proboha. Kotelno z roku 2013 HALOOO.
    Naposledy upraveno Samco; 29-01-19 v 22:53. Důvod: používaj EDIT / zlúčené

  14. #14
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: poweN

    Citovat Původně založeno poweN Zobrazit příspěvky
    Já s KajSinkem jsem naprosto v pohodě tak nevidím důvod v to abych šel a nějak mu kurvil jeho reputaci či jak to nazvat aby ho admini neměli rádi. KajSinek mě už banoval a jelikož když jsme si byl jistý že jsem prostě něco dosral já tak jsem si ban nechal. A on to moc dobře ví. a tohle mi dá za pravdu tak nevím co tady plašíš koně s velbloudem. opravdu hezké. Naposledy to byl problém s tebou, že mi hráč nadával do rodiny tak jsem se do něj pustil a nahlásil jsi pouze mě, né druhého hráče který mi začal do rodiny nadávat.. on ban nedostal dostal ho až když jsem si zavolal kajsinka na tsko. který zkoukl chatlog. A o egu se s tebou vůbec bavit nebudu.
    K tomuto ti moje vyjadrenie napíšem posledný krát lebo už ma to nebaví ti to dookola vysvetlovat. Nikdy hned nevolám admina na situácie ktoré si vim vyriešit sám, vždy najprv príde presun/kick niekedy aj viackrát než zavolám admina. Prvý kick si dostal za nadávky, potom si sa do mna pustil. Henten už neviem ako sa volá si ma zastal ale napísal ti urážku do rodiny za čo som ho automaticky kickol, vysvetlil som mu prečo som ho kickol, pochopil, potom už s ním nebol žiadny problém. Teba som kickol 3 krát a zmena stále neprišla tak som napísal adminovi nech ti dá ban.
    Takto ja postupujem a ked sa ti to nepáčilo kludne si mohol podať stažnosť.
    Už neni čas huliť...

  15. #15
    Nováček Avatar uživatele poweN
    Datum registrace
    Aug 2014
    Příspěvky
    33

    Odpověď: poweN

    Stížnost jsem nepodal, protože jsem byl zabanován oprávněně. to ti nevymlouvám.. ale nadávky do rodiny a ještě když pokračoval normálně ban nedostal. ale to je jedno to už je minulost teď je tu tahle žádost

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •