Zobrazit výsledky od 1 do 14 z 14

Téma: Žádost o práva na Aim

  1. #1

    Žádost o práva na Aim

    Zdravím, na kotelně hraji pod nickem ^TheGoldenOne, v reálu se jmenuji Michal. Jsem klidný hráč, nikdy jsem naštvaností nic nerozbil ani do ničeho neuhodil, hraju cs hlavně pro zábavu, takže nemám důvod žádných naštvání. Bohužel se ale rád hádám... Jak v reálu, tak in-game. Ze všech možných cs hraji nejradši 1.6, i přestože na steamu mám koupené GO, Source i Condition Zero. Krom hraní cs mám i jiné záliby, velmi rád hraji v různých kapelách, orchestrech a bigbandech, nejradši ale trávím čas se svojí nejmilejší, jsme spolu přes 3 roky. Oběma nám je 19, studujeme u nás v Kolíně na gymnáziu, letos maturujeme. Hodlám studovat strojařinu na ČVUT.

    Cs 1.6 hraju snad od 11-12, kdy jsme s mými dvěma bratry měli poprvé počítač, který byl schopný rozjet náročnějši hry než Need for Speed 2: Special Edition, Duke Nukem 3D, Doom a Diablo 1. První mód, který mi přišel pod ruku byl Warcraft. Po nějaké době Superhero. Rok a půl zpět to bylo COD. Prostě rád hraju módy, ve kterých sbírám zkušenosti, dělám určitý progress. Mimo to se občas odreaguju na dd2 only a TTT, výjimečně furien. Líbí se mi květnatost českého jazyka a způsoby, kterými je můj rodný jazyk przněn. 2hý, 3tí, 6tý, nebo třeba 2 řada (čti dva řada) nebo 12 místo (čti dvanáct místo). Občas na toto prznění reaguji v chatu.
    Na fóru mám jenom asi 5 reportů, řeším reporty přes steam chat, občas přes !chat. I tak jich ovšem není moc, většinou někdo s cheaty přijde a po chvíli odejde.

    S adminováním na 1.6 nemám zkušenosti, nicméně jsem přibližně dva roky adminoval na evropském, anglicky vedeném Surf DMG + rpg serveru na GO. Začal jsem na Operator, pak Trial Admin, Admin, Head Admin a Server Moderatora jsem odmítl, bylo mi 16 a nechtěl jsem nic na samotném pluginu serveru pokazit, zároveň jsem pak odpálil na počítači zdroj, měsíc jsem byl bez počítače a svého statusu jsem se dobrovolně vzdal. (Celý portál byl DDoSován, takže můj odkaz na profil říká, že jsem členem od 5. 6. 2016, ale to je chvíli po tom co někdo na portál zaútočil, v aktivitě je i vidět to, že jsem znovu žádal o členství, protože jsem už byl HLSA https://gflclan.com/profile/273-thegoldenone/)

    O práva žádám hlavně kvůli mé aktivitě na serveru COD, zlepšení player-experience nově příchozích hráčů a i těch starších.

    Edit: Zapomněl jsem na svůj steam a sid, https://steamcommunity.com/id/TheGoldestone STEAM_0:1:105439216
    Naposledy upraveno TheGoldenOne; 02-02-19 v 12:20.

  2. #2

    Odpověď: Žádost o práva na Aim

    Komu hlásiš?
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele Tutinko
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Žilina
    Příspěvky
    672

    Odpověď: Žádost o práva na Aim

    Ja ta nepoznam, ale to moze byt aj tym, ze som zacal byt aktivnejsi len posledny mesiac, najma na dustoch, ale aj tak si ta nepamatam...Skus, ako pise Indian0, napisat komu hlasis.

  4. #4

    Odpověď: Žádost o práva na Aim

    Pár nahlášení jsem poslal Pelargosovi, Friscovi, z TTT Saltymu a Spasitelovi. Možná u každého 2-3 reporty.

  5. #5

    Odpověď: Žádost o práva na Aim

    Ahoj, nepoznám ta, ale mohol by si začať hlásiť cez ! alebo tu na fóre, nech vidíme či poznáš cheaterov.

  6. #6

    Odpověď: Žádost o práva na Aim

    Ja ho poznám, tak ako písal, je výbušná povaha. Neviem či vieš rozoznať cheaty, preto sa pýtam komu si hlásil. Zatiaľ ani pro ani proti. Kedže na COD hrám len ja a Pelargos viac menej. (Pelargos viac a ja menej :D)
    „Vedomosti nepoužívané sú vedomosti zneužívané“ - Old Keyam
    „Daj si pozor na muža, ktorý nehovorí a na psa, ktorý nešteká“ - Čejenci
    „Je lepšie mať menej hromov v ústach a viac bleskov v rukách“ - Apači


  7. #7

    Odpověď: Žádost o práva na Aim

    Omlouvám se že odepisuju tak pozdě, byl jsem na plese u kamarádů a u jednoho fastfoodu nás zmlátil asi 32letej týpek a mám natrhlej ušní bubínek.

    Indi nepsal jsem že jsem výbušná povaha, jenom se rád hádám. Například dnes v noci jsem s tím agresorem řešil, proč náhodně přišel ke kamarádovi a dal mu pěstí, až se svalil na zem. Nebyl jsem nijak naštvanej, chtěl jsem se zastat toho kamaráda, začal jsem to s ním řešit slovně, pak mi dal ránu, natrhl mi ušní bubínek, přítelkyni nadával že je to „děvka“ a „kunda“, svalil ji na zem a odjel pryč. Já jsem nebyl ten co vybouchl a reagoval nepřiměřeně, furt jsem se jenom chtěl hádat, a to i když mě bral pod krkem. Vím že to zní blbě, ale zítra jdu znovu do nemocnice a pak ke státním na stanici... :D

    Troufnu si říct, že cheaty poznám, kor když u VIP mám admin esp. Problém je že na cod přijde hacker málokdy. A když jsem na dd2 only, kde je standardně 30 lidí, tak když nikdo na někoho nepoukáže, nemám šanci jít do spectu a kouknout se, protože lidi píšou hned adminům, ne do chatu. Snad jsem to napsal srozumitelně... :D

  8. #8
    Expert člen Avatar uživatele Folowed
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    439

    Odpověď: Žádost o práva na Aim

    Citovat Původně založeno TheGoldenOne Zobrazit příspěvky
    Omlouvám se že odepisuju tak pozdě, byl jsem na plese u kamarádů a u jednoho fastfoodu nás zmlátil asi 32letej týpek a mám natrhlej ušní bubínek.
    Ahoj, boxovací pytel by se nám do AT hodil. + tvoje jmeno mi něco říká at už z jb nebo ttt. (nepamatuju si žádnej problén ba naopak)
    „You're right. I am crazy. But you know what else? I don't give a fuck.“

    https://www.youtube.com/watch?v=FjUa...&start_radio=1





    :D https://www.youtube.com/watch?v=epzB...&feature=share :D

  9. #9

    Odpověď: Žádost o práva na Aim

    Citovat Původně založeno Folowed Zobrazit příspěvky
    Ahoj, boxovací pytel by se nám do AT hodil. + tvoje jmeno mi něco říká at už z jb nebo ttt. (nepamatuju si žádnej problén ba naopak)
    Ono taky po plese, kde napul vypijes svoji placatku domaci slivovice, zastavis se ve dvou hospodach a tam si das nejaky pivka a panaky... Blbe se pak reaguje. :D

  10. #10
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Žádost o práva na Aim

    Nevšimnul jsem si hlášení zde na forum, potvrdí někdo hlášení?
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  11. #11

    Odpověď: Žádost o práva na Aim

    Aktívny v hre, hlásenia 0 bodov, posledné 20.2. a predtým 20.12...
    Mohol by si napísať komu hlásiš nech to potvrdia, zatiaľ som proti. Ak mi dáš dôvod dať ti pro tak nemám problém.

  12. #12
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Žádost o práva na Aim

    Proti viz můj příspěvek.
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  13. #13
    Stálý člen Avatar uživatele LeBaux
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Praha, Zlín
    Příspěvky
    603

    Odpověď: Žádost o práva na Aim

    Hlasenia cez ! za rok 2019 = 0. Proti.
    steam:lebaux config:1.6,CSGO-FPS:CFG.

  14. #14
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Žádost o práva na Aim

    Nie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •