Zobrazit výsledky od 1 do 13 z 13

Téma: Dominikka --> Pelargos

  1. #1

    Dominikka --> Pelargos

    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 265269)
    [AMXBANS] Mas 3 tydnu, 23 hodin, 36 minut a 53 vterin do vyprseni BANU
    [AMXBANS] autoid: '300310'
    [AMXBANS] Duvod banu: 'nefunkcny ban'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(0): < <Masif> >
    [AMXBANS] Tvuj nick: LOVEC,SS
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1721992161
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1721992161
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(0):
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 194.228.13.97
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < Pelargos >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | OldSchool
    [AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se

    zdravím všechny admini prosím o zkrácení banu jelikož jsem spamoval forko a nechoval jsem jak bych měl , tak jsem jse chtěl omluvit všem adminum ktere jsem urazil prominte. chtěl bych si zahrát zkamarádama na vaších severech děkují za za trpělivost semnou klaním se vám .mám vice banu ale ne za cheaty ! :) sám nevím za co všechno jsem dostal ban, .. :)
    Naposledy upraveno hofy; 07-02-19 v 02:34. Důvod: používej "UPRAVIT" - sloučeno

  2. #2
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Dominikka

    https://csko.cz/forum/showthread.php...ipojil-do-hry-!

    Nyní ale nevidím žádný ban, který by měl obcházet. Třeba po vyjádření Pelargose budeme moudřejší.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  3. #3

    Odpověď: Dominikka --> Pelargos

    Pôvodný ban vypršal pred chvíľou: 03-02-2019 - 21:10. Keďže má dynamickú ip, dostal ban za obchádzanie na základe hlásenia, kde mu bol udelený ban po dobu pôvodného banu. Avšak aj počas obchádzania robil stále bordel, a preto ma jeden kolega požiadal, aby som mu to predĺžil, čo sa aj stalo. Chalan sa nevedel chovať ani na fóre, tak dostal ban aj na fórko, ktorý mu asi dnes skončil, preto je tu aj táto žiadosť až dnes.

  4. #4

    Odpověď: Dominikka --> Pelargos

    chtěl bych uvést na pravou míru že jsem nevědomky netušíl že se mě mění ip, jelikož někdo napsal na forko že byl reconect chatu tak jsem to chápál že i ban se zrůšíl pote jsem se skuusil připojit do hry a už mě to nevykoplo tak jsem si nevědomky myslel že už ban nemám tak jsem pote hrál bez toho abych někoho napadal slovně nebo provokoval , ale pote masif napsal na forko že hraju, tak jsem to řešíl na forku a zjiztíl od Bager258 že mě byl ban prodloužen na základě stížnosti bez dukazu co na mě podal Calahan prohřešíl jsem se tím že jsem hodil jeden fleš a oslepil jsem se sám a jestě asi Calahana kteremu jsem jsem zato omluvil ve hře ,, slovy Sory . také jsem jse chtěl vyjadřit ktomu jak Pelagros zabanoval pernamentně nick Kacenka, jak napsal Bager258 že ( už má zato permu) https://csko.cz/forum/showthread.php...ipojil-do-hry- že jsem Váš ban neobchazel jak bych také mohl kdýž jsem měl tu samou ip a id , na forku jsem psal že hraju a na základě toho Pelagros zabanoval Kacenku stím že jsem to já, ale já to nebyl , neopravně pernametně zabanoval Kačenku nevím jak došel nato že jsem to já. když poté co jsem psal na forku jsem dostal od Britny ban na tu samou ip, na tyden za spamovaní chatu forka . Pote jsem si stahl cs přes vás portal a skusil jsem se pripojit do hry a šloto stále jsem mel tu samou id na kterou jsem dostal ban , nic jsem neobchazel. a právě jsem se za to vše chtěl omluvit Vám prominte , myslím to upřímě , proto bych byl rád aby nick ktery Pelagros. zabanoval na základě že je to dominikka byl nesmyslný . žádám aby nick kačenka dostal un ban jelikoš to dostal na zakladě že jsem to já . ale já to nebyl měla jinou ip a id. žádám jen o sníženy banu děkuji . a zaroven slibuju že už nebudu dělat bordel .
    Naposledy upraveno Lovec ,s; 03-02-19 v 23:28.

  5. #5
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: Dominikka --> Pelargos

    Citovat Původně založeno Pelargos Zobrazit příspěvky
    Pôvodný ban vypršal pred chvíľou: 03-02-2019 - 21:10. Keďže má dynamickú ip, dostal ban za obchádzanie na základe hlásenia, kde mu bol udelený ban po dobu pôvodného banu. Avšak aj počas obchádzania robil stále bordel, a preto ma jeden kolega požiadal, aby som mu to predĺžil, čo sa aj stalo. Chalan sa nevedel chovať ani na fóre, tak dostal ban aj na fórko, ktorý mu asi dnes skončil, preto je tu aj táto žiadosť až dnes.
    Možná by jsem jen trošku upravil délku, jinak s banem souhlasím.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  6. #6
    Ex-admin Avatar uživatele Toy
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Heaven
    Příspěvky
    1,482

    Odpověď: Dominikka --> Pelargos

    Jsem proti unbanu, tuplem po tom, co tu předvedl naposledy.

  7. #7

    Odpověď: Dominikka --> Pelargos

    Ještě jsem chtěl dodat že mám ban už od 13.1.2019 do dnes 5.2.2019 dostal jsem ho prvně za demencii a pote mě to pelargos na vyšíl za obchazeni banu nevědomky změna ip .. https://csko.cz/forum/showthread.php...kr%E1ceni-Banu Ban už mám 23 dní ..
    Naposledy upraveno Lovec ,s; 05-02-19 v 19:07.

  8. #8
    Ex-admin Avatar uživatele DiEAcE
    Datum registrace
    Nov 2012
    Umístění
    FCEiT, ESL, 99DMG
    Příspěvky
    643

    Odpověď: Dominikka --> Pelargos

    Zřejmě to má i své důvody, že dostáváš samé bany, ale evidentně máš místo mozku paštiku, tak se potom nediv..

    LOCK

  9. #9
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: Dominikka --> Pelargos

    Po zběžném zhlédnutí HLTV 27036-1901281753-de_nuke.dem s mapou, kterou uvedl steamer10 ve svojí stížnosti týkající se team-flashů každé kolo jsem nenašel žádné úmyslné kazení hry. Podle chatlogu ze hry padl jeden neúmyslný teamflash, na který stěžovatel zareagoval slovy "ty vymastene decko, jeste 1 hod flash" a hráč se tak, jak přiznává ve svém příspěvku, omluvil slovy "sory".

    Jak je známo, chování na fóru neřešíme pomocí banu do hry, za to byl udělen ban na fórum.
    Je tedy prodloužení banu na tak poměrně dlouhou dobu vůbec nějak podložené?
    Naposledy upraveno hofy; 07-02-19 v 16:33.

  10. #10

    Odpověď: Dominikka --> Pelargos

    @hofy: aby si v tom mal jasno, tak sa ti to pokúsim vysvetliť. Na základe hore uvedenej sťažnosti som udelil ban čisto len za obchádzanie do 3.2.2019 tak, aby skončil približne v rovnakom čase ako bol udelený pôvodný ban. Následne ma však hneď oslovil iný admin v zmysle: "predĺž mu to aspoň na mesiac lebo ak to neurobíš, dám mu ten ban ja." Takže som ten ban predĺžil do 25.2.2019. Ďalej som to neriešil. Teda jeho chovanie na fóre nemalo nijaký vplyv na ban v hre, pretože to sa prejavilo až po udelení banu. Zároveň hráč sa aj po bane pokúšal neustále pripájať na server a na fóre tvrdil, že opätovne hrá/obchádza. Po zhliadnutí chatlogu, ktorý zachytával jeho vyjadrenia som mal za to, že skutočne hrá, preto som mu dal ešte dva zbytočné bany, ktoré som teraz zmazal. Až keď som sa pripojil na server som zistil, že ban má stále, len sa neustále pokúša pripojiť a pred tým než ho to vykopne stihne napísať nejaké to slovíčko.

    Takže poďme riešiť tento ban. Za normálnych okolností by skončil 3.2.2019. S jeho predĺžením čiastočne súhlasím, pretože hráč má za podobné správanie v krátkej histórii (25.12. 2x, 10.1., 13.1.) 4 bany z čoho možno usúdiť, že to nebude žiadne neviniatko. Zároveň aj počas banu sa neustálym nezmyselným pripojovaním (viď chatlog 28.1.2019 - 1.2.2019) snažil provokovať a urážať. Otázna je teda dĺžka banu, ktorú môžeme posúdiť. Ban nie je problém ani skrátiť. Ostatní admini, ktorí s ním prišli do kontaktu alebo majú s ním nejaké skúsenosti sa tu môžu kľudne vyjadriť alebo doložiť nejaké dôkazy.
    Naposledy upraveno Pelargos; 07-02-19 v 16:59.

  11. #11
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: Dominikka --> Pelargos

    Díky, hned je mi to jasnější. Takže původní ban vypršel 03.02.2019, jenže hráč během banu hrál, což vyvolalo předmětnou stížnost na obcházení banu a teamflashing na základě čehož byl ban prodloužen o 3 týdny.

    Argumenty pro prodloužení banu:
    a) hráč hrál, přitom měl aktivní ban - vysvětlení v příspěvku #4 mi přijde omluvitelné a celkem pochopitelné
    b) vědomé připojování s aktivním banem a psaní do chatu - dalo by se považovat jako provokace
    c) stížnost na teamflashe každé kolo - podle hltv se zatím nepodařilo prokázat

    Historie a problémové chování už bylo vzato v úvahu původním banem na 3 týdny, který si hráč až na několik her, kde nebylo cílem úmyslně obejít ban odpykal. Vzhledem k tomu, jak se hráč omluvil a přislíbil, že už nebude "dělat bordel" a žádá pouze o zkrácení, navrhoval bych celkové prodloužení banu o 1 týden za provokaci při aktivním banu, což by odpovídalo vypršení dne 10.2.2019.
    Naposledy upraveno hofy; 07-02-19 v 17:55.

  12. #12

    Odpověď: Dominikka --> Pelargos

    Ban upravený do 10.2.2019.

    Je na mieste upozorniť hráča, že v prípade, ak po skončení banu, bude pokračovať v nevhodnom správaní a porušovaní pravidiel, bude mu opätovne udelený ban, ktorý môže byť zas o niečo dlhší.

    Týmto môžeme považovať túto žiadosť za vyriešenú.

  13. #13
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,093

    Odpověď: Dominikka --> Pelargos

    Díky. Souhlasím, upozornění jsem poslal soukromou poštou.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •