Zobrazit výsledky od 1 do 14 z 14

Téma: AdamPejsa

  1. #1

    AdamPejsa

    Vypis z konzole:

    Dostal jsem ban na : csko.cz | Jailbreak 5 mini (jail_assault)
    NIck je ADam-XD
    Duvod banu :mentalní porucha vymymíšlí si příkazy.
    Ban dal admin :Lempl (Nuuu,da!!)
    SteamID : 109.81.215.41
    Ban udělen : 04-02-2019 - 18:29
    Typ banu: VALVE_0:0:953050708
    zabanovnĂ˝ nick ADam-XD
    zabanovaná ip adresa :109.81.215.41


    Poznamka:





    Myslim si ze jsem dostal ban neprave asi se admin nudil BAN je mentalní porucha vymymíšlí si příkazy : Řikal jsem ten kdo je v sachte pujde do boxu pak jsem rekl po otevreni cel vsichni pujdou v cupe do boxu kdo nepude v cupe ma kill kdo nepujde do boxu ma kill CT ma povoleno fragovat .PAk jsem umrel a mel jsem BAN. Potvrdí TO mr.opice
    Naposledy upraveno AdamPejsa; 05-02-19 v 15:45.

  2. #2

    Odpověď: AdamPejsa

    Ten týden můžeš využít ke studiu českého jazyka.

  3. #3
    Expert člen Avatar uživatele Folowed
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    439

    Odpověď: AdamPejsa

    Ahoj, admin nuda se často nudí to máš pravdu ale jsem si jistej že za tím bylo něco víc. Počkej až se ti sem vyjádří ale u těchhle špekulantských žádostí to většinou končí stejně. Tím chci říct že omluva je cesta. Potvrdí ti to pepik15.
    Měj se famfárově.
    „You're right. I am crazy. But you know what else? I don't give a fuck.“

    https://www.youtube.com/watch?v=FjUa...&start_radio=1





    :D https://www.youtube.com/watch?v=epzB...&feature=share :D

  4. #4
    Ex-admin Avatar uživatele Fast212
    Datum registrace
    Jul 2015
    Umístění
    Já sem všudezdejší martinku.
    Příspěvky
    941

    Odpověď: AdamPejsa

    Ahoj na servery som bol vtedy aj ja. Ono nejde len o tento jeden čas čo si napísal ale celkovo. Proste si to za CT absolútne nevedel, ledva si nás poslal do boxu a potom nič... Ban si dostal včera keby si si podal žiadost aj včera pametal by som si toho viac. A opice ten bol ešte vymletejší než si bol ty. Ale jednu situáciu si pametám: Boli sme 3 v boxe a jeden utiekol. CT bol živý povedal som ti aby si simonoval že hladať ho je robota CTčka. Mal si ma u riťi hladal si ho dalej, potom čo ho ct zabil si jednoho zabil skrz lávy v boxe, samozrejme to bol FK. Ani nám dvom si atrakciu dať nevedel, dal si nám box. Neviem či bol pri tomto prípade aj nuda kedže asi na 5 10 minút išiel na hlásenie.

    E: Pre info toto bol len jeden prípad... vačšinou sme sa do boxu ani nedostali kedže ste hned umierali.
    Už neni čas huliť...

  5. #5

    Re: Odpověď: AdamPejsa

    Citovat Původně založeno Fast212 Zobrazit příspěvky
    Ahoj na servery som bol vtedy aj ja. Ono nejde len o tento jeden čas čo si napísal ale celkovo. Proste si to za CT absolútne nevedel, ledva si nás poslal do boxu a potom nič... Ban si dostal včera keby si si podal žiadost aj včera pametal by som si toho viac. A opice ten bol ešte vymletejší než si bol ty. Ale jednu situáciu si pametám: Boli sme 3 v boxe a jeden utiekol. CT bol živý povedal som ti aby si simonoval že hladať ho je robota CTčka. Mal si ma u riťi hladal si ho dalej, potom čo ho ct zabil si jednoho zabil skrz lávy v boxe, samozrejme to bol FK. Ani nám dvom si atrakciu dať nevedel, dal si nám box. Neviem či bol pri tomto prípade aj nuda kedže asi na 5 10 minút išiel na hlásenie.

    E: Pre info toto bol len jeden prípad... vačšinou sme sa do boxu ani nedostali kedže ste hned umierali.
    Jestli jsem to dobře pochopil, tak zákaz je za neschopnost. V tom případě nechápu, proč je reason zákazu napsaný tak, jak je napsaný a jak by hlavně napsaný být neměl.

  6. #6
    Expert člen
    Datum registrace
    Jan 2014
    Příspěvky
    302

    Odpověď: AdamPejsa

    ano, tento ban je udělen hlavně kvůli neschopnosti, ano, také vím že za neschopnost jsou max 3 dny, ovšem k tomuto banu připočítávám i historii 3 banů taktéž za neschopnost, z toho právě jeden z nich (tuším od Lukose) mu skončil ani ne 24 hodin před tímto novým zákazem, např dotyčný hráč moc dobře věděl že bylo tolik FK že mělo být HVD, ale i přes to raději přikazoval druhému CT aby dalo přestřelku a nějaké FK ho nezajímali, dale, byl jsi posledni ct naživu a byla vzpoura, raději než aby jsi šel hledat hledaného snažil jsi se zbavit lidí v boxu tím způsobem že jsi psal /open vždy když to mohlo někoho zabít aniž by jsi dal jediný příkaz kromě "jděte do boxu", takže ano Grakone, toto nazývám mentální poruchou.

    mimochodem ty FK tam jsou napsané taky, pouze tady hráč si sem napsal jen to, co chtěl: https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=265710

  7. #7
    Terminátor Avatar uživatele Operak
    Datum registrace
    Sep 2015
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    1,165

    Odpověď: AdamPejsa

    Citovat Původně založeno Nuuu,da!! Zobrazit příspěvky
    ano, tento ban je udělen hlavně kvůli neschopnosti, ano, také vím že za neschopnost jsou max 3 dny, ovšem k tomuto banu připočítávám i historii 3 banů taktéž za neschopnost, z toho právě jeden z nich (tuším od Lukose) mu skončil ani ne 24 hodin před tímto novým zákazem, např dotyčný hráč moc dobře věděl že bylo tolik FK že mělo být HVD, ale i přes to raději přikazoval druhému CT aby dalo přestřelku a nějaké FK ho nezajímali, dale, byl jsi posledni ct naživu a byla vzpoura, raději než aby jsi šel hledat hledaného snažil jsi se zbavit lidí v boxu tím způsobem že jsi psal /open vždy když to mohlo někoho zabít aniž by jsi dal jediný příkaz kromě "jděte do boxu", takže ano Grakone, toto nazývám mentální poruchou.

    mimochodem ty FK tam jsou napsané taky, pouze tady hráč si sem napsal jen to, co chtěl: https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=265710
    Mentální porucha/demence ono je to to samé, jen Nuudal to napsal víc slušeně k hráči. Nevidím důvod unbanu.

    Peace Grakone.

    Veškeré dema: http://csko.cz/Xaye

  8. #8
    Server admin Avatar uživatele CernaSmrt
    Datum registrace
    Dec 2013
    Příspěvky
    160

    Odpověď: AdamPejsa

    Proti UB. Jelikož už tento hráč má za neznalost/neschopnost už 4x ban byl bych i proti zkrácení. Jinak podle toho jak píše Fast212 a Nuuuuda by bylo dobré aby sis okoukal jak ostatní za CT hrajou a jaký dávají příkazy nebo si ve hře přečti /menu.

  9. #9
    Citovat Původně založeno Folowed Zobrazit příspěvky
    Ahoj, admin nuda se často nudí to máš pravdu ale jsem si jistej že za tím bylo něco víc. Počkej až se ti sem vyjádří ale u těchhle špekulantských žádostí to většinou končí stejně. Tím chci říct že omluva je cesta. Potvrdí ti to pepik15.
    Měj se famfárově.
    S pepika jsi podplatil mr.opice ti potvrdí že nepravem a za tím si stojím když me jen tak posles do prdele!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    trval tři dny takže více než 24hodin prosím snažím se z toho vzkroutit ríkal jsem memu brachovi je mu 7 let aby to nehral a ted prijedu z hor a mam ban??????????
    Naposledy upraveno hofy; 07-02-19 v 00:36. Důvod: používej "UPRAVIT" - sloučeno

  10. #10
    Expert člen Avatar uživatele Folowed
    Datum registrace
    Apr 2013
    Příspěvky
    439

    Odpověď: AdamPejsa

    Nepodplatil, kecáš .. už s tebou neka.


    PS : dneska ti na serveru admini radili co a jak ale ty to pořád nechápeš. Ban je legit
    „You're right. I am crazy. But you know what else? I don't give a fuck.“

    https://www.youtube.com/watch?v=FjUa...&start_radio=1





    :D https://www.youtube.com/watch?v=epzB...&feature=share :D

  11. #11
    Citovat Původně založeno fast212 Zobrazit příspěvky
    ahoj na servery som bol vtedy aj ja. Ono nejde len o tento jeden čas čo si napísal ale celkovo. Proste si to za ct absolútne nevedel, ledva si nás poslal do boxu a potom nič... Ban si dostal včera keby si si podal žiadost aj včera pametal by som si toho viac. A opice ten bol ešte vymletejší než si bol ty. Ale jednu situáciu si pametám: Boli sme 3 v boxe a jeden utiekol. Ct bol živý povedal som ti aby si simonoval že hladať ho je robota ctčka. Mal si ma u riťi hladal si ho dalej, potom čo ho ct zabil si jednoho zabil skrz lávy v boxe, samozrejme to bol fk. Ani nám dvom si atrakciu dať nevedel, dal si nám box. Neviem či bol pri tomto prípade aj nuda kedže asi na 5 10 minút išiel na hlásenie.

    E: Pre info toto bol len jeden prípad... Vačšinou sme sa do boxu ani nedostali kedže ste hned umierali.
    to je pravda ale jedno podotku potom co jsi to Řekl tak jsem Řekl Že to ct najde a pak jsem simonoval ct umrelo a me ze zadu zabil takŽe kecás

    Citovat Původně založeno Folowed Zobrazit příspěvky
    Nepodplatil, kecáš .. už s tebou neka.


    PS : dneska ti na serveru admini radili co a jak ale ty to pořád nechápeš. Ban je legit
    Ja už to pochopil promin jsem debil ale na tom serweru byl muj bratr a byl smutny ze mne nastval a ja mu rekl ze se to pokusim napravit a on rekl ze jestli to pujde tak uz na csko nepujde prosím unban ted samozdřejmně spí
    Naposledy upraveno hofy; 07-02-19 v 00:37. Důvod: používej "UPRAVIT" - sloučeno

  12. #12
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: AdamPejsa

    Smazáno 13 příspěvků o ničem.
    Zjištění skutečnosti, kdo u počítače hrál, není pro řešení žádosti o unban podstatné. Není v našich možnostech řešit okruh osob, které mohou k počítači přistupovat či nikoli. Je na majiteli počítače, aby zajistil to, že při hře z počítače budou dodržena pravidla. Je nutné vyčkat na vypršení banu.
    V tomto tématu můžeš řešit jen oprávněnost banu - důvod, délka.
    Naposledy upraveno hofy; 07-02-19 v 01:41.

  13. #13
    Citovat Původně založeno CernaSmrt Zobrazit příspěvky
    Proti UB. Jelikož už tento hráč má za neznalost/neschopnost už 4x ban byl bych i proti zkrácení. Jinak podle toho jak píše Fast212 a Nuuuuda by bylo dobré aby sis okoukal jak ostatní za CT hrajou a jaký dávají příkazy nebo si ve hře přečti /menu.
    DObře už jsm si prečetl

    Citovat Původně založeno hofy Zobrazit příspěvky
    Smazáno 13 příspěvků o ničem.
    Zjištění skutečnosti, kdo u počítače hrál, není pro řešení žádosti o unban podstatné. Není v našich možnostech řešit okruh osob, které mohou k počítači přistupovat či nikoli. Je na majiteli počítače, aby zajistil to, že při hře z počítače budou dodržena pravidla. Je nutné vyčkat na vypršení banu.
    V tomto tématu můžeš řešit jen oprávněnost banu - důvod, délka.
    prosím už se to nikdy nesstane dejte mi šanci prosím
    Naposledy upraveno Koprakek; 08-02-19 v 00:46. Důvod: EDT

  14. #14
    Ex-Náborář
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Apr 2014
    Umístění
    Kotelna
    Příspěvky
    3,461

    Odpověď: AdamPejsa

    Příště si hlídej počítač líp. Ban je v pořádku, hráč nemá pádné argumenty k délce ani důvodu, žádost se proto zamítá.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •