Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazit výsledky od 16 do 19 z 19

Téma: Herná myš

  1. #16


    Odpověď: Herná myš

    Nedávno som si kúpil túto myš kvôli povrchu na spodnej časti lebo je kovová a ľahšie sa kĺže po povrchu. K tomu je potrebné stiahnúť aj software na prepínanie core1 až ultra-core4. V hre som skúsil dvojklik zo zbraňou dual elite (dve devinky) a naozaj to strielalo 2 náboje posebe čím sa zásobník mínal rýchlejšie ako ked zbesilo klikáš, ale zároveň tá zbraň bola menej presná. Ďalšia vec ktorá sa mi na nej páči je že môžem meniť farbu svetla, dokopi ma až 7 farieb.
    Spoiler Spoiler:


  2. #17
    Stálý člen Avatar uživatele LeBaux
    Datum registrace
    Jul 2013
    Umístění
    Praha, Zlín
    Příspěvky
    603


    Odpověď: Herná myš

    Tiez kopia IE3, akurat pre 14 rocnych.
    steam:lebaux config:1.6,CSGO-FPS:CFG.

  3. #18
    Expert člen Avatar uživatele DinGo
    Datum registrace
    Mar 2016
    Umístění
    Jump servers
    Příspěvky
    402


    Odpověď: Herná myš

    Za to, že ty si mal zlú skúsenosť s Razer, neznamená, že majú zlé myši :D Ja mám DeathAdder Chroma od 13.9.2016 a doteraz stále funguje ako nová. Zvláštne, nie? A keďže hrávam len jumpy, koliečkom točím skoro nonstop keď hrám a nič tomu nie je. Za mňa je to TOP myš, akú si hráč môže kúpiť, lebo tie myši vydržia mega dlho. Mal som myš Bloody V7 za nejakých 20€, koliečko začalo preskakovať cca za 4 mesiace. Razer je proste kvalita :)
    Koliečko na myši používajú len tý čo nevedia cez space - DelaCaay 2K17 #SpaceJumperis

    1. FAIL
    2. FAIL

  4. #19


    Odpověď: Herná myš

    Razer je vrchol čo sa týka herných komponentov, škoda že už určité typy myšiek nevyrábajú
    € > ♡

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •