Strana 1 z 3 123 PosledníPoslední
Zobrazit výsledky od 1 do 15 z 38

Téma: Mezdery

  1. #1
    Banned
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Košice
    Příspěvky
    463

    Mezdery

    Takže Jailbreak má byť o tom pokiaľ viem "pobavit veznov" .... Lenže niektore "múdre" CTčka robia to že ked sme zoradeni v boxe na zadnej stene a mame mezery tak povie nejake meno hraca a povie: Máš tu medzeru, niektore T to pochopia ze to maju doplnit a on ich zabije a Tí chytrejsi ostanu stat... potom zacne pocitat do 3 a kruto nanich mierit zbranou...oni sa zlaknu a doplnia medzeru.... CT sa zacne smiat a zabije ich... Tak toto je pobavenie T! to je uplna demencia.

  2. #2
    Stálý člen Avatar uživatele Kuzli
    Datum registrace
    Feb 2012
    Příspěvky
    670

    Re: Mezdery

    Taky mi to příde jako hrozná hovadina.

  3. #3
    Pokročilý člen Avatar uživatele RastaFarian
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Karlovy Vary
    Příspěvky
    162

    Re: Mezdery

    I agree.

  4. #4
    Stálý člen Avatar uživatele DarkAspecT
    Datum registrace
    Sep 2011
    Umístění
    Most
    Příspěvky
    815

    Re: Mezdery

    Ano,podle mě taky dělá to známy Hectssssss,ale ono většina lidí včetně mě:D,podle mě je to jen nahánění fragů...

  5. #5
    Pokročilý člen Avatar uživatele Gejzik
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Partizánske
    Příspěvky
    133

    Re: Mezdery

    Tak ja to nerobim ale aj ked maju pobavit T ale zas toto je podla mna lepsie ako ked da nahodu otazku reakciu s vyhodou.

  6. #6
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2012
    Umístění
    Česká Lípa
    Příspěvky
    37

    Re: Mezdery

    Náhoda už je zakázaná ne ?

  7. #7
    Pokročilý člen Avatar uživatele Gejzik
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Partizánske
    Příspěvky
    133

    Re: Mezdery

    Drban je uz zakazana ale ked tam nie je spesl a admin co by im to povedal tak ich davaju.

  8. #8
    Nováček
    Datum registrace
    Mar 2012
    Příspěvky
    20

    Re: Mezdery

    kdyz ti zakaze se hybat a neda ti zadny jiny prikaz tvuj problem a hects je zrovna jeden z tech lidi co nejakou zabavu dokazou vymyslet, a samozrejme nejde jit na atrakci ci cokoliv jineho s 20 T(sebevrazda pro ct), ten pocet se nejak zredukovat musi a jak sem rekl tvoje chyba kdyz si nedas pozor

  9. #9
    Pokročilý člen Avatar uživatele RastaFarian
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Karlovy Vary
    Příspěvky
    162

    Re: Mezdery

    Ale musí se uvážit fakt, že s 20 lidmi atrakci nejspíše neutáhneš, tak je musíš nějak nachytat (leda jim dáváš do kolečka poslední reakce, což každého dokáže naštvat) a zrovna tohle je jeden z celkem obstojných způsobů, jak se pár vězňů zbavit. Ale to, co někteří u CT dělají je pozoruhodné, párkrát se mi stalo, že dozorce, který v tu chvíli byl simon se kvůli tomu začal smát, aneb, jak málo stačí k lidskému štěstí. :)
    Teehee

  10. #10
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Mezdery

    To je len na hráčovi. Niekto sa na tom pobaví, ten kto sa nechá nachytať asi nie. To isté platí pri všetkých iných veciach. Mňa nebaví posledná reakcia keď umrem. Keď umreš ty, je super.
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  11. #11
    Pokročilý člen Avatar uživatele RastaFarian
    Datum registrace
    Feb 2012
    Umístění
    Karlovy Vary
    Příspěvky
    162

    Re: Mezdery

    Ale mě vážně nepřijde tak vtipné, když hráč doplní mezeru, aniž by ji měl doplňovat. Asi mám trochu jiný smysl pro humor. :D
    Teehee

  12. #12
    Nováček
    Datum registrace
    Apr 2012
    Umístění
    Česká Lípa
    Příspěvky
    37

    Re: Mezdery

    to je každýho věc jak si naloží se simonem jestli bude někdo vtipkař palec nahoru , ale když je CT blb tak palec dolů

  13. #13
    Nováček Avatar uživatele Psycho :P
    Datum registrace
    Jan 2012
    Umístění
    Partizánske
    Příspěvky
    98

    Re: Mezdery

    to je to isté ako posledná reakcia stoupnout si, posledná reakcia postaviť sa, posledná reakcia nič... Nikto si pri tom neuvedomuje, že keď stojím a mám sa postaviť, teoreticky si musím čupnúť a potom sa postaviť, inak je to nesplniteľný príkaz...

  14. #14
    Ex-Náborár Avatar uživatele Charon35
    Datum registrace
    Oct 2010
    Umístění
    PN, NM, TN (SVK)
    Příspěvky
    7,899

    Re: Mezdery

    Citovat Původně založeno Psycho :P Zobrazit příspěvky
    to je to isté ako posledná reakcia stoupnout si, posledná reakcia postaviť sa, posledná reakcia nič... Nikto si pri tom neuvedomuje, že keď stojím a mám sa postaviť, teoreticky si musím čupnúť a potom sa postaviť, inak je to nesplniteľný príkaz...
    Teoreticky si nemusím čupnúť, lebo už stojím, čiže príkaz je splnený. Neriešte zas niečo čo funguje od začiatku!!!!!!!!!!
    "The world suffers a lot... Not because of the violence of bad people. But because of the silence of good people." (Napoleon)

    "Nepoznám kľúč k úspechu. Viem však, že kľúčom k zlyhaniu je snaha zapáčiť sa kadému." (Cosby) + vyhovieť každému (Ja)

    Žiadosti o práva sa riešia IBA na fóre, nie cez steam!

    GL&HF. It´s just a game.

  15. #15
    Pokročilý člen Avatar uživatele Gejzik
    Datum registrace
    Mar 2012
    Umístění
    Partizánske
    Příspěvky
    133

    Re: Mezdery

    Tak ale keď si v boxe a na chvilicku ides AFK a pocujes uz len ze tam mas medzeru tak automaticky ju doplnis.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •