Zobrazit výsledky od 1 do 11 z 11

Téma: Žiadosť o post admina na serveroch AIM

  1. #1
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Humenné
    Příspěvky
    46

    Žiadosť o post admina na serveroch AIM

    Zdravím,

    mal by som záujem stať sa adminom na serveroch AIM. Volám sa Ľubo, mam 23 rokov, bývam v Humennom. Na serveroch hrávam pod nickom "Luboo". Moje STEAM ID : STEAM_0:0:29617519. 99% hrania CSka trávim na serveri DUST Only.

    Párkrát som už žiadal o post admina na tomto portáli, v podstate výsledok bol stále ten istý - zamietnuté. No napriek tomu si myslím, že všetky podmienky, ktoré sa vyžadujú na post admina spĺňam. Snažím sa byť nekonfliktný (to mi bolo vyčítané v minulých žiadostiach). Skúsenosti s AMXMODMENU mám, robil som admina ešte na zaniknutom portáli csworld.sk.

    Priznám sa, netočím dema, no ak je cheater na serveri, väčšinou používam ("!"). Je len na posúdení mnou privolaných adminov, či moje podozrenia boli správne. V posledných týždňoch sa hraniu CSka venujem čoraz častejšie, takže s prípadnou aktivitou nebude problém.

    A samozrejme, nikdy som nedostal ban za cheaty.

    Ak máte na mňa ďalšie otázky, pokojne sa pýtajte, rád odpoviem.

    Ďakujem
    Naposledy upraveno Luboo; 07-02-19 v 12:36.

  2. #2

    Re: Žiadosť o post admina na serveroch AIM

    Informace pro ty, kteří nejsou na Discordu. Hráč tu před více jak osmi lety vystupoval pod starým a již smazaným účtem eXoOo. Hráč zde měl v té době administrátorská práva, která mu byla sebrána za nulovou aktivitu (kromě toho měl ještě problémy s dodáváním dem do žádostí o UB). Od té doby si tu v různých časových intervalech založil na tomhle účtě třikrát žádost o práva. Všechny tři byly uzavřeny buď z důvodu nevhodného chování, porušování pravidel, anebo neaktivity.

  3. #3
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Dm ffa,Mega pub,Dust 2 only
    Příspěvky
    517

    Odpověď: Žiadosť o post admina na serveroch AIM

    Čau,pokud to je tak jak píše grakon,tak jsem PROTI
    Každopádně znám tě z serveru přijdeš mi v pohodě,psal si že spíš hlísíš,ja hlašeni moc neviděl,takže na tom zapracuj a spíš bych chtěl vidět,aby jsi nahlásil tady na forku někoho...
    jak píšu,zatím jsem proti,snaž se a třeba změním názor

  4. #4

    Odpověď: Žiadosť o post admina na serveroch AIM

    Hlásenia som vôbec nepostrehol. Ak je to ako píše grakon tak som tiež proti, ale môžeš ma ujistit že to tak nie je a ja zmením hlas na pro. Treba viac hlásiť a snažiť sa ohľadom tých nadávok...

    E: Proti, nič sa nezmenilo
    Naposledy upraveno Bager258; 03-04-19 v 22:37.

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele Tutinko
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Žilina
    Příspěvky
    672

    Odpověď: Žiadosť o post admina na serveroch AIM

    Ja ta poznam z dustov, aktivny si dost. Hlasil si nieco, nieco som zabanoval, ale pamatam si aj jeden fail. To, co bolo pred osmimi rokmi by som mozno neriesil, mladicka nerozvaznost...Ale ja som tu nebol a ak to boli nejake zavazne veci, tak to je ina kava. Ak chces byt adminom, musis dema zasadne tocit, ak sa neda pouzit screen, to je tvoja povinnost. Ak by si nahodou prava dostal a bude ziadost o UB a nebudes mat dokaz o porusovani pravidiel, bol by som okamzite za odobranie prav. Ja si na vyjadrenie este pockam, skus co najviac hlasit a uvidime. Necakaj vysledny efekt tak skoro, snaz sa, aby sme ti uverili, ze budes schopnym adminom, ktory sa bude spravat adekvatne a samozrejme, bude mat vzdy dokaz o svojich tvrdeniach (demo, screen, chatlog).

  6. #6
    Terminátor Avatar uživatele Bee
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Plzeň
    Příspěvky
    1,081

    Odpověď: Žiadosť o post admina na serveroch AIM

    Sice hezký že nám tu grakon shrnul nějaké menší info ale rád bych podotkl, že všechno je minimálně 4+ roky zpět. Tak bych se minulostí moc nezaobíral.

    K žádosti, Luba poznám z cska tak zhruba od toho roku 2010-11, já osobně jsem sním neměl nikdy problém ani v době kdy jsem tu ještě neadminoval. Jelikož už 1.6 zapínám výjimečně tak nemohu soudit jeho aktuální formu na serveru.
    Vůbec bych se nezlobil kdyby dostal šanci.

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele hanba mi
    Datum registrace
    Aug 2016
    Umístění
    doma s dcerkou
    Příspěvky
    606

    Odpověď: Žiadosť o post admina na serveroch AIM

    Hoj bratm,

    na serveroch ta vidim hrat, nieco aj trafis. Zbehol som si chl a nic opzle, nevhodne alebo utocne som nenasiel. Ale co ma zatial mrzi je, ze som nenasiel ani hlasenia (ak neratam to jedno co som videl ohladom cheatera). Hlasis niekomu na steam??? Popridavaj si par adminov a skus hlasit, ked sa to zlepsi, nevidim dovod byt proti...zatial to necham bez "odporucania", ale drzim palce...

  8. #8
    Administrátor
    Server Admin
    Avatar uživatele Koprakek
    Datum registrace
    Feb 2014
    Příspěvky
    12,949

    Odpověď: Žiadosť o post admina na serveroch AIM

    Žiješ ještě? Slabá aktivita na forku jak cyp
    - S úsměvem dojdeš daleko, ale ještě dál dojdeš s úsměvem a se zbraní.
    - Namířenou pistolí a laskavým slovem dosáhnete mnohem víc než jen laskavým slovem.
    ... A nakonec ten, pro koho jsi byl ochotný schytat kulku, bude držet zbraň.


  9. #9
    Nováček
    Datum registrace
    Dec 2011
    Umístění
    Humenné
    Příspěvky
    46

    Re: Odpověď: Žiadosť o post admina na serveroch AIM

    Ano žijem :D Posledný týždeň bol kritický, trebalo podávať daňové priznania, už sa to zlepší :)

  10. #10
    Ex-admin
    Datum registrace
    Mar 2013
    Umístění
    Dm ffa,Mega pub,Dust 2 only
    Příspěvky
    517

    Odpověď: Žiadosť o post admina na serveroch AIM

    Proti

  11. #11
    Náborář Avatar uživatele Samco
    Datum registrace
    Dec 2012
    Umístění
    Bratislava
    Příspěvky
    10,436

    Odpověď: Žiadosť o post admina na serveroch AIM

    V minulosti tu bolo viacero problémov a nedostatkov. Spomínaná aktivita na fóre je stále na rovnakej úrovni.

    Nie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •