Zobrazit výsledky od 1 do 5 z 5

Téma: [StrykoFester] Ostrava 40piv ! --> Bager258

  1. #1

    [StrykoFester] Ostrava 40piv ! --> Bager258

    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 265806)
    [AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
    [AMXBANS] autoid: '299478'
    [AMXBANS] Duvod banu: 'Obchadzanie'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < [StrykoFester] Ostrava 40piv ! >
    [AMXBANS] Tvuj nick: [StrykoFester] Ostrava 40piv !
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1705240199
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1705240199
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 85.135.92.50
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 85.135.92.50
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < Bager258 >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only 3
    [AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
    [AMXBANS] ================================


    Poznamka:


    Zdravim, omlouvam se, ze mne tu budete opet resit. Uz cca. 3mesice hraji na vasem portale, jelikoz mi nejakym zpusobem vyprsel ban... No nevim, jen vim, ze jsem u vas mohl hrat.
    Za ty 3mesice (jestli ne dyl), jsem ani jednou nezapnul cheaty a nijakym zpusobem neporusoval zasady pravidel.
    zacal jsem to aktivne hrat a to pod jmenem [SrykoFester] Ostrava 40piv ! a take pod jmenem HANNAH MONTANA.
    Zrovna jsem si opet oblibil vas portal a vzhledem k tomu, ze jsem si koupil novy pocitac, jsem si ani cheaty nebo tak, stahovat nechtel.
    A ani to v planu nemam. Kdysi jsem to delal, jelikoz jsem to neumel hrat a byl jsem pripatlane dite. Jenze tedka jsem si sehnal do "klanu" nejaky lidi, s kterymi bych si chtel zahrat.
    Mno, dnes mi kamarad rekl, ze jsem dostal ban, tak se jdu kouknout a ono to fakt takto je a to je za nejake obchazeni banu, pritom jsem ho nijak neobchazel. Pripojil jsem se na vase servery a ban jsem nemel. Tak to nechapu. Nicmene, kdyz uz u vas necheatuji a nepouzivam ZADNE dodatky do hry, tak si myslim, ze bych mohl dostat UB. Je tu jeste jeden celkem velky portal, ale u nej se mi opravdu hrat nechce. Takze budu hodne rad, za UB tady na Kotelne a doufam, ze se tak i stane. Znam vas uz od roku 2010 a proto jsem si vas i oblibil :D Dekuji.

  2. #2
    Administrátor
    Server Admin

    Datum registrace
    Feb 2013
    Umístění
    Praha
    Příspěvky
    9,090

    Odpověď: [StrykoFester] Ostrava 40piv ! --> Bager258

    Ahoj, ban ti admin udělil za to, že máš aktivní ban za cheaty viz. https://banlist.csko.cz/ban_details.php?bid=254813.
    Pokud je ban opravdu tvůj, bude nutné počkat na vypršení (19.7.2019) nebo si pořídit originální hru, se kterou se ihned připojíš.

  3. #3
    Ex-admin Avatar uživatele Tutinko
    Datum registrace
    Feb 2014
    Umístění
    Žilina
    Příspěvky
    672

    Odpověď: [StrykoFester] Ostrava 40piv ! --> Bager258

    Citovat Původně založeno kimi_legiza15 Zobrazit příspěvky
    Vypis z konzole:


    [AMXBANS] ================================================
    [AMXBANS] Mas BAN pro tento server! (id 265806)
    [AMXBANS] Mas PERMANENTNI ban!
    [AMXBANS] autoid: '299478'
    [AMXBANS] Duvod banu: 'Obchadzanie'
    [AMXBANS] Zabanovany nick(1): < [StrykoFester] Ostrava 40piv ! >
    [AMXBANS] Tvuj nick: [StrykoFester] Ostrava 40piv !
    [AMXBANS] Zabanovane SteamID(1): VALVE_0:0:1705240199
    [AMXBANS] Tvoje SteamID: VALVE_0:0:1705240199
    [AMXBANS] Zabanovana IP adresa(1): 85.135.92.50
    [AMXBANS] Tvoje IP adresa: 85.135.92.50
    [AMXBANS] V banlistu na www.csko.cz muzes zjistit podrobnosti o banu
    [AMXBANS] Ban dal admin: < Bager258 >
    [AMXBANS] Server: csko.cz | dust2 only 3
    [AMXBANS] Na Vasi ip adrese je vice banu (zrejme za cheaty). Pripojite se jen se steam cs.
    [AMXBANS] ================================


    Poznamka:


    Zdravim, omlouvam se, ze mne tu budete opet resit. Uz cca. 3mesice hraji na vasem portale, jelikoz mi nejakym zpusobem vyprsel ban... No nevim, jen vim, ze jsem u vas mohl hrat.
    Za ty 3mesice (jestli ne dyl), jsem ani jednou nezapnul cheaty a nijakym zpusobem neporusoval zasady pravidel.
    zacal jsem to aktivne hrat a to pod jmenem [SrykoFester] Ostrava 40piv ! a take pod jmenem HANNAH MONTANA.
    Zrovna jsem si opet oblibil vas portal a vzhledem k tomu, ze jsem si koupil novy pocitac, jsem si ani cheaty nebo tak, stahovat nechtel.
    A ani to v planu nemam. Kdysi jsem to delal, jelikoz jsem to neumel hrat a byl jsem pripatlane dite. Jenze tedka jsem si sehnal do "klanu" nejaky lidi, s kterymi bych si chtel zahrat.
    Mno, dnes mi kamarad rekl, ze jsem dostal ban, tak se jdu kouknout a ono to fakt takto je a to je za nejake obchazeni banu, pritom jsem ho nijak neobchazel. Pripojil jsem se na vase servery a ban jsem nemel. Tak to nechapu. Nicmene, kdyz uz u vas necheatuji a nepouzivam ZADNE dodatky do hry, tak si myslim, ze bych mohl dostat UB. Je tu jeste jeden celkem velky portal, ale u nej se mi opravdu hrat nechce. Takze budu hodne rad, za UB tady na Kotelne a doufam, ze se tak i stane. Znam vas uz od roku 2010 a proto jsem si vas i oblibil :D Dekuji.
    Serus, poznam ta zo serverov.. a ak si aj nevedome obchadzal ten ban, kup si originalnu hru, ako hovori hofy. Dnes to uz nie je tak financne narocne a budes moct hrat bez problemov.

  4. #4

    Re: [StrykoFester] Ostrava 40piv ! --> Bager258

    Zdravím. Ban je oprávněný. Každopádně dle chatlogu již hráč hraje na originální hře.

    Mimochodem na Steamu jsou zrovna celkem líbivé slevy: https://store.steampowered.com/app/10/.

  5. #5

    Odpověď: [StrykoFester] Ostrava 40piv ! --> Bager258

    Děkuji za radu. Již jsem si koupil na Steamu csko a opět hraji na vašich serverech. Je mi akurát trošku líto toho, že mám ban na NonSteam verzi. Ale i tak děkuji. :)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •