Zobrazit výsledky od 1 do 14 z 14

Téma: haring --> Grakon2702

  1. #1

    haring --> Grakon2702

    Vypis z konzole:


    Detaily banu
    Hráč (1)Player
    Typ banu SteamID
    SteamID VALVE_0:0:527666960
    IP adresa 78.99.132.99
    Ud›len 08-02-2019 - 13:25
    Délka BANu 10080 minut
    Vyprš 15-02-2019 - 13:25 (0 m›sců 0 týdnů 6 dn 19 hodin 57 minut ješt› zbývá )
    Důvod [zakaz k CT] Nema mikrofon
    BAN dal Admin Grakon2702 (Grakon2702)
    BAN dal Server csko.cz | Jailbreak 6


    Poznamka:



    pekny vecer,

    chcel by som poziadat o UnBan , netusim alebo skor som sa zlakol ,ze preco mam zakaz. O nejakom tom case 15:00 som prisiel na vas server pod menom ,,Jailbreak" a zrazu mi vyskocilo ,,mas zakazano hrat za dozorce". Od nepatrnosti sa mi zdalo divne ,ze nejaky hrac hra pod mojou Ip Adresou.
    Ak by sa dalo tak by som velmi poprosil, ospravedlnil by som sa za toto nedorozumenie a dufam ,ze uz si na tej ip adrese nebude robit dalsi for.
    dakujem a prajem pekny zvysok noci.
    Naposledy upraveno haring; 08-02-19 v 17:40.

  2. #2

    Re: haring

    Zdravm. Důvodem, proč mš zkaz, je to, že se dnes okolo půl jedn odpoledne ze stejn IP adresy a VID připojil hrč pod nickem Player, kter byl u CT bez mikrofonu. Za nevlastněn mikrofonu během doby, kdy je hrč u CT, se dv klasicky zkaz na jeden tden.
    Naposledy upraveno Grakon2702; 08-02-19 v 18:13.

  3. #3

    Odpověď: haring

    zdravm,

    takže pane, ono to znamen ,to bude isto proti UnBanu. Což znamen musm vyčkať určit dobu trvania zkazu , ďakujem za reakciu.

    pekn večer.

  4. #4

    Odpověď: haring

    zdravim,


    nechcem nejak nahlit adminov k tomuto, budem trpezlivy a strucny. Chcel by som sa opytat ci by sa aj niekto k tomuto vyjadril, alebo to nema cenu. Este raz nikoho k tomuto nenahlim aj keby mesiac by to trvalo, vyckam. Ak nic zaujimaveho by sa nenaslo,tak mozte popripade zamknut prosim,

    dakujem a

    pekny vecer.
    Naposledy upraveno haring; 09-02-19 v 23:08. Důvod: pozdrav

  5. #5
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Koice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: haring

    Zdravm,
    ak sa pripoj do hry pod tou istou ID i IP a preuke, e mikrofn m, tak budem za UB. Stač kontaktovať nejakho admina alebo i teraz, ak m čas, tak sa niekam pripoj. Ja prdem.

  6. #6

    Re: haring

    Vzhledem k tomu, že předchoz vyjdřen žadatele jsou v jedn věci nejasn, tak se na tu věc musm zeptat. Potvrzuje žadatel, že se v přpadě zkazu jednalo o jeho osobu?
    Naposledy upraveno Grakon2702; 10-02-19 v 12:29.

  7. #7
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Koice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: haring

    Zdravm,
    keďže hrč dostal ban za NoMIK a pripojil sa do hry, kde prehovoril s rovnakou ID + IP, tak som za UB.

    E: A keď dostaneš UB, tak si stiahni nov csko. Hneď prv -> https://csko.cz/ke-stazeni
    Urob to viac poriadku ako to tvoje staršie csko. Tamto odstrň a nainštaluj si toto od ns. Ale až po unbane.
    Naposledy upraveno KajSinek; 09-02-19 v 23:29.

  8. #8

    Re: haring

    Nejdřve bych potřeboval odpověď na svoji otzku v přspěvku č. 6.

  9. #9

    Odpověď: haring

    Ďakujem pan K. za odpoved..

    Pan G. , akoze ja netusim, v ten den som sa pripojil po nejakom mesiaci znova a znova a zrazu vidm,ze mam zakazane hrat u policajtov. Ale urcite nechcem zalhavat panovi G., ale fakt po nejakom mesiaci ba aj ani to nie som to zapol. Urcite k vam nechcem klamat ale z jedna sa nejednalo o fyzicku osobu teda mna, ale o nejakeho inho hraca.

    dakujem a pekny vecer.
    Naposledy upraveno haring; 10-02-19 v 21:23. Důvod: chyba

  10. #10

    Re: haring

    V tom přpadě, pokud se jednalo o jinho hrče, tak bohužel zkaz nebudu moct zrušit, protože bych ho pak zrušil i tomu hrči, kter ho dostal. To je nevhoda toho, když hrči hraj na neoriginln verzi hry.

  11. #11

    Odpověď: haring

    No i tak dakujem pan G. , vazim si toho. Ja viem no ale coz, zivot pokracuje dalej a netreba sa vzdavat len bojovat za zivot. I tak este raz dakujem za vsetky odpovede a reakcia od pana G. a K. Vazim si vas, ak sa chce dakto vyjadrit no prosim.

    ďakujem a pekny vecer panom G. a K.

  12. #12
    Ex-admin Avatar uživatele KajSinek
    Datum registrace
    Sep 2016
    Umístění
    Koice
    Příspěvky
    1,763

    Odpověď: haring

    Citovat Původně založeno haring Zobrazit příspěvky
    No i tak dakujem pan G. , vazim si toho. Ja viem no ale coz, zivot pokracuje dalej a netreba sa vzdavat len bojovat za zivot. I tak este raz dakujem za vsetky odpovede a reakcia od pana G. a K. Vazim si vas, ak sa chce dakto vyjadrit no prosim.

    ďakujem a pekny vecer panom G. a K.
    Poprpade si zakp originlnu hru. Vtedy sa to už nestane. Prve teraz je na steame za 0,81€ ešte 21 hodn.

  13. #13

    Odpověď: haring

    Citovat Původně založeno KajSinek Zobrazit příspěvky
    Poprpade si zakp originlnu hru. Vtedy sa to už nestane. Prve teraz je na steame za 0,81€ ešte 21 hodn.
    Hm, ako tych par desiatok centov neni vela, tak dakujem. Skusim kupit do tych pravdepodobnych 21 hodin. A este pane, co ste mi odporucal alebo doporucil tu verziu od Kotelny, mam si to teda vymazat a nainstalovat to prve? Ako ste mi navrhoval vyssie. Tak to skusim a uvidim teda.

    dakujem pn K. a pekny vecer zas..

  14. #14

    Odpověď: haring

    pekny vecer,

    po rade pana K. , som si kupil originalnu verziu cska. Ponuku som stihol v pohodicke a som rad ,ze sa mozem pripojit k policajtom.
    dakujem za radu od pana K. este raz a asi mozte zamknut, ak nikto nema dalsie nazory ohladne toto tema! Este raz dakujem stokrat..

    dakujem a pekny zvysok pondelka..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Pravidla přispívání

  • Nemůžete zakládat témata
  • Nemůžete odpovídat
  • Nemůžete přidávat přílohy
  • Nemůžete upravovat své příspěvky
  •